Grand Theft Auto Online - Persian Gulf Crew | PSN

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
راکستار برای هر کس اندازه 2 کاراکتر آنلاین داره کاراکتر یک مارو با کاراکتر 2 بعضی ها قاطی کرده من کاراکترم عصر یکهو شد 55 لول ولی دوباره الان ریست شده.
نترسید گفته اطلاعات همه رو داریم چیزی پاک نشده وقتی سرور cloud نیست اگه پول جمع کنید به پول کاراکترتون که پاک شده اضافه میشه.
اصلا نترسید :-P

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
راکستار برای هر کس اندازه 2 کاراکتر آنلاین داره کاراکتر یک مارو با کاراکتر 2 بعضی ها قاطی کرده من کاراکترم عصر یکهو شد 55 لول ولی دوباره الان ریست شده.
نترسید گفته اطلاعات همه رو داریم چیزی پاک نشده وقتی سرور cloud نیست اگه پول جمع کنید به پول کاراکترتون که پاک شده اضافه میشه.
اصلا نترسید :-P

خب الان مشکل اینه که اصلا وقتی Cloud نباشه کاراکتر save نمیشه... اینا چجوری میخوان برگردونن همه چیو ؟! اصلا حرفایی که بعضی از این Supporterها میزنن با عقل جور در نمیاد ! دقیقا یکیشون همینو به من گفت بعد وقتی من اینو بهش گفتم دیگه نتونست جواب بده....

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
خب الان مشکل اینه که اصلا وقتی Cloud نباشه کاراکتر save نمیشه... اینا چجوری میخوان برگردونن همه چیو ؟! اصلا حرفایی که بعضی از این Supporterها میزنن با عقل جور در نمیاد ! دقیقا یکیشون همینو به من گفت بعد وقتی من اینو بهش گفتم دیگه نتونست جواب بده....

رنک منتقل نمیشه ولی پول میشه تست کردم.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستانی که واسه جوین شدن مشکل دارن این کارو انجام بدن حتما جوین میشه:
از داخل بازی رویه job انتخاب کنید بعد رویه join job و بعد از اون رویه میشن انتخاب کنید

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
رنک منتقل نمیشه ولی پول میشه تست کردم.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

آهان پولو نمیدونم....

آقا این اررور مسخره Cloud server دوباره اومد... دیگه اصلا کلا Save mode قطع شده... یعنی اصلا سیو نمیکنه که بخواد برگردونه بعد تا دیروز یه 3 4 نفر رو میاورد توی مپ الان اونجا شدم ForEverAlone.jpg ! هیشکی نیست که...
GTA:V میتونه GOTY بشه ولی GTA:O ماکسیمم BFOTY میشه... (Biggest failure of the year)

metallove

کاربر سایت
Apr 6, 2012
60
نام
کسری
آهان پولو نمیدونم....

آقا این اررور مسخره Cloud server دوباره اومد... دیگه اصلا کلا Save mode قطع شده... یعنی اصلا سیو نمیکنه که بخواد برگردونه بعد تا دیروز یه 3 4 نفر رو میاورد توی مپ الان اونجا شدم ForEverAlone.jpg ! هیشکی نیست که...
GTA:V میتونه GOTY بشه ولی GTA:O ماکسیمم BFOTY میشه... (Biggest failure of the year)

الان سرورش قطعه هنوز؟؟

srsh68

کاربر سایت
Jul 19, 2013
68
امروز برای اولین بار یه کم شبیه ادم بازی کردم و به نظرم اینجوری انتقاد کردن زیاد به جا نیست....
اگه گیر نکنه و بتونی با بچه های داخل ایران بازی کنی یکی از بهتریم انلاینارو داره به نظر من!!!
:|

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
برای آنلاینش باید جفت آپدیت 1.01 و 1.02 رو بریزیم یا اینکه فقط 1.02 رو بریزم حله؟
نتورک کانکشن رو فعال کن برو تو بازی اگه زد 1/2 یعنی هر دوتاش رو میخواد اگه فقط یه فایل با یک حجم بود یعنی آخرین آبدیت کافیه

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان لطفا منو عضو کنین ممنون میشم
PSN ID o Social Club هر دو
erfanimmortal

رفتم تا رنک 6 اومدم میبینم میگه دوباره شخصیت بساز!!!شیییییت!:d
نمیدونید با چه انگیزه ای همه رو قل و قم میکردم :d الان باز باید اون دموی اول بازی که طولانی هست و از هواپیما پیاده میشه رو دوباره ببینیم و...

Last edited by a moderator:

metallove

کاربر سایت
Apr 6, 2012
60
نام
کسری
دوستان الان کیا بدون مشکل دارن بازی میکنن؟؟ اعلام کنید یک ساعت قرار بزاریم بازی کنیم
هر موقع بازی میکنم فقط 1 2 تا از دوستان هستن اونم ماله Crew دیگه فقط srsh71 هستش بعضی وقتا با هم بازی میکنیم

PSN : Meradox1
Social : Kasra_King

یکم مونده لول 19 بشم :d

راستی رنک های Crew هم اگه امکانش هست درست کنید 110 نفر Muscle ؟!! :-o

آخرین ویرایش:

svsh12

کاربر سایت
May 13, 2011
72
نام
سياوش
دوستان الان کیا بدون مشکل دارن بازی میکنن؟؟ اعلام کنید یک ساعت قرار بزاریم بازی کنیم
هر موقع بازی میکنم فقط 1 2 تا از دوستان هستن اونم ماله Crew دیگه فقط srsh71 هستش بعضی وقتا با هم بازی میکنیم
حاجی من کارکترم آخر لول 19 پاک شد دیروز :|

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
دوستان این قضیه kick from others player چیه؟ هر وفت پلیس می افته دنبال ما.. وسطالی تعقیب و گریز ما رو بر می گردونه به حالت آفلاین و میگه کیک شدی!

- - -ویرایش - - -

دوستان این قضیه kick from others player چیه؟ هر وفت پلیس می افته دنبال ما.. وسطالی تعقیب و گریز ما رو بر می گردونه به حالت آفلاین و میگه کیک شدی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر