Grand Theft Auto Online | PC

تریلر معرفی hiest

HIST پنج نوع ماموریت کلی را دارد که توضیح مختصری هر هیست بزودی براتون میگذارم

خب اولین ماموریت hiest به اسم The Fleeca Job می باشد.در این ماموریت شما باید ابتدا یک ماشین ضد گلوله بدزدید سپس دوربین های بانک هک میکنید و نهایتا به بانک دستبرد میزنید و جعبه را میدزدید .
نکات بازی:
ماموریت 2 نفره خواهد بود .
پاداش ماموریت
• *$57,500 (Easy)
• *$115,000 (Normal)
• *$143,750 (Hard)

[/SPOILER]

ماموریت دوم the person break می باشد ، شما باید در این ماموریت نهایتا پرفسور ریشسکی از زندان فراری بدید .

نکات بازی

• ماموریت 4 نفره می باشد
  • پاداش ماموریت
$200,000 (Easy)
$400,000 (Normal)
$500,000 (Hard)

شما قبل از فراری دادن پرفسور باید 4 ماموریت فرعی برید که هر کی شرح میدهم
The Prison Break: Plane

ابتدا یک هواپیما سرقت کنید

The Prison Break: Bus

در ماموریت دوم یک اتوبوس حمل زندانی هم سرقت کنید

The Prison Break: Station

ماموریت سوم شما 2 دسته میشودید

گروه اول پلیس میشوند و باید یک ماشین پلیس بدزد که سپس باید بروند ایستگاه پلیس وساعت خروج ماشین حمل زندانی ببینند و نهایتا ماشین پلیس دزدیده شده را نابود کنند

گروه دوم باید یک ماشین کلاسیک از یک کشتی بدزدند

The Prison Break: Wet Work

ماموریت چهارم شما باید یک کیف بدزدید

The Prison Break Finale

ماموریت نهایی هر نفر یک وظیفه داره

Prison Officer

شما در نقش یک پلیس باید اتوبوس حمل زندانی به کنترل بگیرید و با زندانی به زندان نفوذ کنید و پرفسور فراری بدید

Prisoner

شما در نقش زندانی همراه زندان بان وارد زندان میشید و دو نفری پرفسور را فراری میدهید و با همدیگر به سمت فرودگاه میروید

Demolition

شما باید اتوبوس حمل زندانی واقعی را دوباره سرقت کنید و ان را نابود کنید سپس یک هلیکوپتر جنگی بدزدید سپس باید هواپیمای خودی را از دست جت های ارتش نجات بدید تا تیم به فرودگاه برسند

Pilot

خبلان که باید برود فرودگاه و هواپیمایی که قبلا دزدیده شده پرواز کنه تا تیمی که رفتند پرفسور فراری بدند بیان فرودگاه و ان ها را از دست پلیس ها فراری بدهد

در ماموریت The Humane Labs Raid شما ابتدا باید 5 ماموریت فرعی انجام دهید( که هر یک شرح میدهم) تا بتونید ماموریت اصلی انجام بدید.

در ماموریت اول باید کی کدی بدزدید

;
Humane Raid: Insurgents
در ماموریت دوم باید 2 ماشین بدزدید
;

Humane Raid: EMP
در ماموریت سوم باید 4 جت جنگی بدزدید

Humane Raid: Valkyrie
در ماموریت چهارم باید یک هلی کپتر بدزدید

Humane Raid: Deliver EMP
در ماموریت پنجم باید با یکی از ماشین هایی که دزدیدیم مخفیانه وارد ازمایشگاه بشیم و ماشین حاوی emp را در ازمایشگاه قرار دهیم

Humane Raid: Finale
در ماموریت اخر شما سوار هلیکپتر دزدیده شده میشوید 2 نفرتون با چتر نجات به یک ازمایشگاه میروید و اطلاعات انجا را هک میکنید سپس از راه دریایی به سمت ساحل فرار میکنید و دوباره سوار هلیکوپتر میشوید و نهایتا فرار میکنید
در حین فرود تا رسیدن ان دو نفر به ساحل افراد هلی کپتر باید دشمنان را نابود کنند

پاداش ماموریت

$270,000 (Easy)
$540,000 (Normal)
$675,000 (Hard)

در این ماموریت باید 4 تا ماموریت فرعی انجام دهید

Series A Funding: Coke

اولین ماموریت 2 دسته میشین دسته اول سوار هلیکپتر و دسته دوم سوار قایق میشین تا به کشتی حاوی مواد مخدر مورد نظر دستبرد بزنید

Series A Funding: Trash Truck
در این ماموریت شما در نقش سوپور میشوید و موادی را که در کیسه زباله هست بر میدارید در حین عملیات با گانگستر ها میجنگید

Series A Funding: Bikers
شما باید مخفیانه 2 ماشین ون که در داخل ان حاوی قرص ازنوع مواد مخدر هست سرقت کنید.

Series A Funding: Weed
شما در این ماموریت ماموریت 2 کامیون و ماشین فوق سرقت کنید

Series A Funding: Steal Meth
شما باید کانتینر حاوی شیشه را با تریلی بدزدید

Series A Funding: Finale
در ماموریت اخر شما باید مواد دزدیده شده را با 2 کامیون دزدیده شده در ماموریت( Weed ) به محل فروش مواد برید و در حین انتقال باید از ان در مقابل گانگستر ها حفاظت کنید

The Pacific Standard Job: Van
شما باید 4 تا ون از طریق رادار پیدا کنید سپس از پلاک امها عکس گرفته و یکی از انها را بدزدید

THE Pacific standard job: signal
شما باید قایق موتوری به جزیره رفته و از انجا یک نفر را باید بدزدید

The Pacific Standard Job: Hack
شما باید یک ون ببرید به یک محل ببرید و در انجا ون دیگری که سرور داخل ان هست بدزدید
و سپس ون حاوی سرور را نابود کنید

The Pacific Standard Job: Convoy
شما باید یک کامیون حاوی مواد انجار زا که برای شکستن قفل ها می باشد را بدزدید

The Pacific Standard Job: Bikes
شما باید 4 موتور بدزدید

The Pacific Standard Job: Finale
شما باید از بانک سرقت کنید که بعد از بعد از سرقت از بانک با موتور دزدیده شده فرار کنید

ابدیت Lowriders
این ابدیت تغییرات زیادی به بازی اضافه کرد اولین تغییر میشن های لامر هست و تغییر دوم میکانیکی یا گاراژ خود لامر هست که جدیدا اضافه شده و بعضی از ماشین های کلاسیک را فوق اسپرت میشه کرد که براتون در پایان پست گذاشتم تغییر سوم اضافه کرد ماچاته و ماشین پیستول هست تغیرات چهارم مربوط به هالوین هست که ماشین و ماسک و لباس اضافه شده

گروهی که جدیدا ساختم هر کی دوست داشت بیاد
Rockstar Games Social Club - Crew : What do you think---

Last edited by a moderator:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
رضا من هر وقت تو مرحله نباشم بدونه اینکه نگاه کنم هر اینواتی را قبول میکنم(از بچه های خودمونم) در مورد مراحلش هم همین الان فهمیدم از چه قراره . هر کسیم اول اینوایت میده قبول میکنم . البته فعلا تو گروهه خواصی نیستم .
ولی دمش گرم این بازی خیلی سرگرمم کرده وقتایی بیکاری ...

احسان منم گفتم منظورم همه نيست اما كلا خيلي وقتا مجبورم با خارجي ها بازي كنم در صورتي كه كلي از بچه هاي ايراني آنلاين هستن

Sent from my iPhone using Tapatalk

virus2010

کاربر سایت
Jan 3, 2012
23
نام
سعید
بوگاتی و.... رو بیخیال شو چیز خاصی ندارن تنها ماشین کار آمد armored karin kuruma هست به قیمت 525000$ تیر روش اثر نداره توی بعضی از ستاپ ها خیلی کمک میکنه

این دیگه خیلی بیش از حد داره کمک می کنه؛ همه جا میشه ازش استفاده کرد، یک نوع Cheat داره به حساب میاد تو ماموریت ها.
همینجوری پیش بره احتمال داره R* برش داره از تو بازی.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,176
نام
alishp

این دیگه خیلی بیش از حد داره کمک می کنه؛ همه جا میشه ازش استفاده کرد، یک نوع Cheat داره به حساب میاد تو ماموریت ها.
همینجوری پیش بره احتمال داره R* برش داره از تو بازی.

سلام نه اون ماشین فقط تو ماموریت ها تاثیر داره اگه ار پی جی بزنی میترکه سریع D:

بعضی موقع ها بچه ها از این ماشینا میگیرن میوفتن دنبال ملت ده بزن منم وامستم از اون دور ار پی جی میزنم یک حالی میده......م.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من هاردم را دیفرگم کردم . چندتا سرویسهای اضافه هم بستم از جمله انتی ویروس . فایروال و تمام سرویس های امنیتی مدم را هم غیر فعال کردم . فعلا 2 روزه مشکل نداشتم.

Ch__OF__Death

کاربر سایت
Jan 17, 2015
68
نام
AlI
دوستان
بازی من فقط با ***** شکن اجرا میشه یعنی بدون ***** شکن اصلا وارد بازی نمیشه امروز که با ***** شکن هم ارور میزد سرعت اینترنت 5 مگ مخابراته میخواستم بدونم مشکل از کجاست و میشه درستش کرد....

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
دوستان
بازی من فقط با ***** شکن اجرا میشه یعنی بدون ***** شکن اصلا وارد بازی نمیشه امروز که با ***** شکن هم ارور میزد سرعت اینترنت 5 مگ مخابراته میخواستم بدونم مشکل از کجاست و میشه درستش کرد....

درست شدنی نیست مگر اینکه دیگه تو این کشور زندگی نکنی . این رو هم بگم که اکثر دوستانی که میان در مورد بازی صحبت می کنند هم همین مشکلات رو دارن منتها خیلی اهمیت نمیدن همین جوری دست و پا شکسته به بازی کردن ادامه میدن.

جهان

کاربر سایت
Dec 18, 2013
78
درست شدنی نیست مگر اینکه دیگه تو این کشور زندگی نکنی . این رو هم بگم که اکثر دوستانی که میان در مورد بازی صحبت می کنند هم همین مشکلات رو دارن منتها خیلی اهمیت نمیدن همین جوری دست و پا شکسته به بازی کردن ادامه میدن.

نت ایران خیلی مشکل داره اما همه مشکلات هم از نت نیست، شما یه سری به فیسبوک و توییتر راکستار بزن ببین همون خارجیا چقدر مشکل دارن، توی فیسبوک یکی در میون هر پستی که میزاره بیشتر لایک رو همین کامنتهایی میگیره که گله از سرورها و قطع شدن ها و... دارن، اکثرا هم از همون امریکا هستن، اینا فقط چندتا از کامنتای ملت توی فیسبوک راکستار:

I cant play online. Says I need to be signed in to be able to and duhhh I am signed in ..
Fu*king server
This game has become nothing but a problem to even play.
The shitiest server in videogame industries...
fix the invite issues on ps4 confused emoticon
Probably won't get it for 3 years and filled with bugs and random server disconnects.....
What's the strategy to play online without getting booted off your weak servers?

آخرین ویرایش:

Ch__OF__Death

کاربر سایت
Jan 17, 2015
68
نام
AlI
نت ایران خیلی مشکل داره اما همه مشکلات هم از نت نیست، شما یه سری به فیسبوک و توییتر راکستار بزن ببین همون خارجیا چقدر مشکل دارن، توی فیسبوک یکی در میون هر پستی که میزاره بیشتر لایک رو همین کامنتهایی میگیره که گله از سرورها و قطع شدن ها و... دارن، اکثرا هم از همون امریکا هستن، اینا فقط چندتا از کامنتای ملت توی فیسبوک راکستار:

I cant play online. Says I need to be signed in to be able to and duhhh I am signed in ..
Fu*king server
Probably won't get it for 3 years and filled with bugs and random server disconnects.....
What's the strategy to play online without getting booted off your weak servers?

مرسی از دوستان...

من بازی های انلاین زیادی بازی کردم از کالف و فیفا و خیلی بازی های دیگه الانم چند ماهه دارم world of tank رو بازی میکنم ولی هیچ کدوم مثل این اذیت نکردن واقعا جای تاسف داره بازی به این بزرگی سرور به این ضعیفی داشته باشه

دارم تانک رو بازی میکنم جالب اینجاست همین الان تو بازی تانک پینگ من رو 100 تا 110 هستش و این پینگ اونم تو ایران در این موقع روز اونم بازی به این سنگینی جای تعجب داره...دقیقا قبل از اینکه بیام تو بازی تانک تو بازی gta بودم اول با هزار دردسر امد بعد هیچکی تو بازی نبود...
دیگه واقعا فهمیدم مشکل از اینترنت من نیست و سرور باز مشکل داره....)x

و اگه بخواد اینجوری ادامه پیدا کنه شاید هیچ وقت دیگه gta بازی نکنم

آخرین ویرایش:

جهان

کاربر سایت
Dec 18, 2013
78
مرسی از دوستان...

من بازی های انلاین زیادی بازی کردم از کالف و فیفا و خیلی بازی های دیگه الانم چند ماهه دارم world of tank رو بازی میکنم ولی هیچ کدوم مثل این اذیت نکردن واقعا جای تاسف داره بازی به این بزرگی سرور به این ضعیفی داشته باشه

داداش اون قضیه پورت رو چک کردی؟ شاید از اون باشه

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی

Fu*king server

نه این که سرورهای r* مشکل نداشته باشه ولی این نتی هم که ما داریم اسمشو نمیشه نت گذاشت در کل از ماست که بر ماست کلا مشکل هر چی هست از اون طرف هست . راستی فکر کنم شما بودی با پینگ 600 بازی میکردی درسته ؟؟

جهان

کاربر سایت
Dec 18, 2013
78
نه این که سرورهای r* مشکل نداشته باشه ولی این نتی هم که ما داریم اسمشو نمیشه نت گذاشت در کل از ماست که بر ماست کلا مشکل هر چی هست از اون طرف هست . راستی فکر کنم شما بودی با پینگ 600 بازی میکردی درسته ؟؟

من که گفتم که نت ایران هم مشکل داره، اما اینو خواستم بگم که این مشکلات دلیل زیاد داره یکی نت ایران یکیش سرورا و... و اینجوری نیست که اگه از این کشور بری همه چی حله!!!

آره من بودم، پینگم 600 نیست اما برای تست پینگم رو بردم بالا که ببینم چقدر تاثیر داره، چطور؟

- - -ویرایش - - -

اگه مشکل از سروره واسه من که خیلی خوبه .. و تا حالا اصلا مشکل نداشتم تو انلاین اصلا

اگه قرار بود مشکلات سرور واسه همه باشه که 100 هزار 200 هزار نفر آنلاین نبودن! واسه بعضیا پیش میاد واسه بعضیا نه
من خودمم مشکل خاصی ندارم

Ch__OF__Death

کاربر سایت
Jan 17, 2015
68
نام
AlI
داداش اون قضیه پورت رو چک کردی؟ شاید از اون باشه

اگه منظورت اون پست تو صفحه 7 باشه اره اتفاقا امروز بازشون کردم ولی بگم بدتر شد شاید باور نکنید از صبح که دست به پرت ها زدم فقط بعدازظهر اونم به مدت چند دقیقه بعد هزار بار تلاش تونستم بیام تو بازی ....

اگه منظورت چیز دیگه ی بگو تا بررسی کنم....

و ی سوال دیگه من پینگ لور های زیادی رو تست کردم ولی همه برای من ارور 807 رو میزنن جالب اینجاست هم رو کامپیوتر این مشکل رو دارم هم رو لب تاپ

کسی میدونی مشکل از کجاست و چطور باید درستش کنم.....

- - -ویرایش - - -

داداش چرا من فقط با این بازی مشکل دارم تو تمام بازی های که بازی کردم اصلا این مشکل وجود نداشته...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر