ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
حالا بذار من یک چیزی بگم کف کنی آرش :
اگه موقعی که playboy x خونه نیست بری خونش یک کمد داره که لباساتو عوض کنی لباس های شخصیت gta 3 رو میپوشه :eek: جای مجسمه آزادی هم که بری یه جای پله مانندی داره جلوش تیر میزنی بعد میری رو یه نقطه ی زرد لباس مجسمه آزادی بهت میده !!! :eek: حالا تو کجاشو دیدی ؟ ;)
باشه آقا تسلیم:surrender::surrender::surrender::surrender:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امیر و آرش دو خوره ی GTA:biggrin1: به من که فقط همون یک دور فاز داد و بس:biggrin1: راستی آرش جان یک نکته اون گزینه Multi-off رو روش کلیک کن تا بتونی چند تا پست رو نقل قول کنی چون که خیلی دیدم به فاصله 2 تا 4 دقیقه پشت هم پست دادی. تاپیک ها الکی شلوغ میشه. موفق باشید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا این ....کنار خیابون رو سوار میکنم کجاببرم ...؟:) تا از ماشین پیاده میشم اونم پیاده میشه میره:((
رفیق واقعیت که نیست باهاش بری تو خونه:biggrin1: شما تا پیدا شی اونم میره:biggrin1:
به قول بچه ها باهاشون می چرخی بس:biggrin1: شما کار دیگه می خوای برو جای دیگه

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
آقا این ....کنار خیابون رو سوار میکنم کجاببرم ...؟:) تا از ماشین پیاده میشم اونم پیاده میشه میره:((
آقا زشته این کارها ... :laughing: .
باید بری یه جای خلوت که کسی نباشه دور از مردم تو ماشین کارتو بکنی ... :-"
امیر و آرش دو خوره ی GTA
برهان آخه این بازی نیست ... دنیای ... :love: اگه به عظمتش نگا کنی محوش میشی ...

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
آقایون من هی می خواستم اینو بپرسم یادم میرفت. آخه الان دیگه سیواشو ندارم و نمی تونم برگردم. نزدیک ترین سیوم ماله 40% بازی هست.
میشه کاری کرد که کیت نمیره؟
من که داشتم بازی می کردم از اونجا که آدم نازک نارنجی هستم و تحمل خیانت ندارم زدم دیمیتری رو ترکوندم
این یاروی عوضیه هم زد همسر آیندمونو کشت. بعدش اگر پیشنهادو قبول میکردیم و با دیمیتری معامله میکردیم چی می شد؟

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر

جای این کارا به گدا های کنار خیابون کمک کنید تا فقر از توی شهر ریشه کن بشه. نفری 10 دلار می گیرن و به روی خدوشون هم نمی یارن. بازم دم گداهای خدمون گرم.

m1988

کاربر سایت
Sep 15, 2008
120
دوستان من الان اون کیف رو که از بیمارستان قدیمی آوردم دادم به میشل چقدر دیگه از بازی مونده؟ خودمونیم بازیه سرکاریه

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ما هم همینا میخوام بدونیم.:confused::confused:
آقایون من هی می خواستم اینو بپرسم یادم میرفت. آخه الان دیگه سیواشو ندارم و نمی تونم برگردم. نزدیک ترین سیوم ماله 40% بازی هست.
میشه کاری کرد که کیت نمیره؟
من که داشتم بازی می کردم از اونجا که آدم نازک نارنجی هستم و تحمل خیانت ندارم زدم دیمیتری رو ترکوندم
این یاروی عوضیه هم زد همسر آیندمونو کشت. بعدش اگر پیشنهادو قبول میکردیم و با دیمیتری معامله میکردیم چی می شد؟
نه نمیشه باید از اول دوباره شروع کنی.
اگه معامله کنی پایانی بسیار غم انگیز پیش روته.
دوستان من الان اون کیف رو که از بیمارستان قدیمی آوردم دادم به میشل چقدر دیگه از بازی مونده؟ خودمونیم بازیه سرکاریه

پس این ترمم مشروطم:cheesygri
خیلی دیگه باید بری.کجا بازی سرکاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما به درصد Progress بازی نگاه کن میبینی سرکاری نیست.
نزدیک 63-64% تموم میشه.

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام میگم من چرا این ماشین اسپرت رو تو بازی پیدا نمیکنم؟؟؟منظورم ماشین زرده هست...
کسی میتونه جای دقیقشو به من بگه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر