timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
27

اقا این dlcخودش کلا یه بازی هست یا اینکه باید بازیه جی تی ای رو بزاریم و بعدش این بازیرو انجام بدیم؟
من این 2ماهه سرعت اینترنتم عالی شده
کمه کمش 100کیلو بایت هست حدودا چقدر طول میکشه تا بتونم این dlcفوق العاده رو بریزم رو هارد؟

باید بازیه GTA IV رو هم داشته باشی و در مورد اینکه دانلودش چقدر طول میکشه اگه 100 K در ثانیه میگیری حدود 5 .... 6 ساعت ولی اگه خط 128 داری که 2 ...3 روز پشت سر هم باید 360 روش باشه تازه اگه 3 چراغ نشه :laughing: ولی دانلود هاش قابلیت resume داره میتونی دانلود کنی ولی یکم طول میکشه.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بازی رو ما در نقش Johnny Klebitz شروع می کنیم. در شروع بازی نشون داده می شه که johnny به عنوان نائب رئیس گروه The Lost موفق می شه پس از تلاش های زیاد و خرج پول و گرفتن وکیل رئیس گروه موتورسواران lost یعنی Billy که در زندان بوده رو از زندان در بیاره و دوباره رهبریت گروه رو به او واگزار کنه. اما مدت زمان زیادی نمی گذره که johnny کم کم متوجه می شه که billy لیاقت رهبری رو نداره و فقط به فکر منافع خود، و کشتن بی مهابای رقیبان و گنگ های دیگر هست برخلاف johnny که سعی می کرد با رقیبان با صلح و دوستی رفتار کنه. ونتیجه این کارها باعث می شد تا موقعیت گروه گنگ Lost رو روز به روز با خطر نابودی مواجه کنه. البته johnny و billy انقدر به یکدیگر نزدیک و دوست بودند که همیشه همدیگرو برادر صدا می کردند ولی ...
spoiler alert

ولی اخر میره تو زندان دخلشو در میاره.

3epehr

کاربر سایت
Apr 16, 2008
64
منم دیروز مراحل اصلی The Lost and Damned را تموم کردم. به نظر من مثل همیشه داستان بازی خیلی جذاب و قوی بود ولی ممکنه به دلیل کوتاهی و کم بودن مرحله ها یکم نسبت به بقیه بازی های سری GTA ضعیف تر جلوه کنه! درباره ی پایان داستان هم برخلاف نظر Lich King به نظر من بازی پایان خوبی داشت و هیچ چیزی ناتمام نمونده بود و بعید می دونم که Episode بعدی ادامه ی داستان این Episode باشه!

بازی 23 مرحله اصلی, 25 مرحله Gang War و 12 مسابقه موتورسواری داره. در ضمن 2-3 تا شخصیت تصادفی هم مثل خود GTA IV داره که باید تو خیابان های شهر پیداشون کنید!

اگه اشتباه نکنم 5 تا سلاح جدید داره:
کلت اتوماتیک, شاتگان کوتاه شده, شاتگان اتوماتیک, پرتاب کننده نارنجک و بمب دستی(یه چیزی شبیه دینامیت)
که بین اینا به نظر من شاتگان اتوماتیکش از همه قوی تره و جون میده برای سوراخ سوراخ کردن ماشین های پلیس!

یه چیزی که به نظر من خیلی تو این DLC روش کار شده بود و ازش استفاده می شد زاویه دیدهای جدید دوربین بود که تو خیلی از مرحله ها با نگه داشتن دکمه B می تونین از زاویه دید شخص یا اشخاص دیگه به بازی نگاه کنید. مثلا یکی از زاویه دیدهای مورد علاقه من وقتیه که شما به عنوان رهبر گنگ لاست دارین با بقیه اعضا موتورسواری می کنید و می تونین خودتون را از زاویه دید بقیه گنگ ببینین!

من از تیتراژ آخر بازی هم خیلی خوشم اومد و به نظرم بهترین تیتراژ توی کل سری GTA تا الان بود!

3epehr

کاربر سایت
Apr 16, 2008
64
اقا این dlcخودش کلا یه بازی هست یا اینکه باید بازیه جی تی ای رو بزاریم و بعدش این بازیرو انجام بدیم؟
من این 2ماهه سرعت اینترنتم عالی شده
کمه کمش 100کیلو بایت هست حدودا چقدر طول میکشه تا بتونم این dlcفوق العاده رو بریزم رو هارد؟
بعد از اینکه از لایو دانلود کردی اولین بار که خود GTA IV را بذاری تو دستگاه یه پیغام می ده که TLAD را پیدا کرده و آیا می خوای اونو بازی کنی یا نه؟! برای دفعات بعدی هم مثل قبل خودش آخرین Save که حالا یا ماله ورژن اصلی هست و یا TLAD را Load می کنه. در ضمن از توی منوی بازی قسمت Game و بعد New Game دو تا انتخاب GTA IV و TLAD را دارین!

برای دانلود هم اگه واقعا سرعت دانلودت 100KB باشه که راحت چند ساعته دانلود می شه ولی اگه 100Kbps هست چند روزی طول می کشه. من خودم با اینترنت 256Kbps که سرعت دانلودش معمولا 25KB تا 28KB هست 30-24 ساعت طول کشید!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
خب من تا دو هفته پیش یکی از دشمنای درجه یک GTA IV بودم ولی از سر بیکاری نشستم پشتش و دیدم چیز خیلی جالبیه ! الآن که چند وقتی میشه حوصله هیچ بازی ای رو ندارم , این GTA IV خیلی بهم حال میده !
امروز یه چیز جالب فهمیدم و اون هم این بود که Rockstar از همین GTA IV میدونسته بازی بعدی خودش (Lost & Damned) در چه موردی خواهد بود.
همون طور که اشکان گفت توی بازی L&D به GTA IV و Niko اشاراتی میشه ولی توی GTA IV هم به L&D اشاره میشه !!
توی یکی از مآموریتها (اسمش درست یادم نیست ولی توش کلمه های Way و Subway داشت) با دو تا از اعضای گروه Lost درگیر میشیم !!! توی این مرحله که قسمت زیادی از اون توی مترو (همون Subway) میگذره , باید دو تا از اعضای Lost رو از پای دربیاریم که کل مرحله هم روی موتورسیکلت میگذره ! :D
از همه جالبتر انتهای مآموریت هست که Niko به اونی که ازش مآموریت گرفته (اسمش یادم نیست) میگه نتونستم Johnny رو پیدا کنم !! (Johnny همین شخصیت اصلی بازی Lost & Damned هست !)
خلاصه این موضوع خیلی برام جالب بود و از Rockstar هم بیشتر از قبل خوشم اومد !

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
توی یکی از مآموریتها (اسمش درست یادم نیست ولی توش کلمه های Way و Subway داشت) با دو تا از اعضای گروه Lost درگیر میشیم !!! توی این مرحله که قسمت زیادی از اون توی مترو (همون Subway) میگذره , باید دو تا از اعضای Lost رو از پای دربیاریم که کل مرحله هم روی موتورسیکلت میگذره ! :D
یکی از همین دو نفر که ما با niko می کشیمشون Jim هست که یکی از رفقای اصلی johnny تو بازی هست و تا آخرای بازی باهاش سر کار داریم تو TLAD.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یک سوال .

من اگه نسخه اصلی ارجینال pc رو بخرم (خود Gta IV رو) میتونم با شما که 360 دارید آنلاین بزنم ؟ (یکی میگفت میشه PC با 360 بزنه ...)

3epehr

کاربر سایت
Apr 16, 2008
64
یک سوال .

من اگه نسخه اصلی ارجینال pc رو بخرم (خود Gta IV رو) میتونم با شما که 360 دارید آنلاین بزنم ؟ (یکی میگفت میشه PC با 360 بزنه ...)
نه, PC با PC می تونه بازی کنه, 360 هم با 360!

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان من با تورنت دارم دانلود میکنم! 1.78 حجمشه! 128 دارم 20 ساعت دیگه تموم میشه! نمیخوام Live هم بازی کنم یعنی مشکلی پیدا میکنم؟ نمیتونم offline هم بازی کنم اگه write کنم رو DVD???

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر