Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام
این بازی چندتا پایان داره میشود درباره پایان های این بازی یک توضیحی دهید بعدا چه کار کنیک کیت کشته نشود
چون ممکنه بعضی ها هنوز بازی را تموم نکرده باشن و همچنین دوست نداشته بتشن پایان اون را بدونن من به صورت تگ مخفی جواب شما را می‌دم
بازی 2 تا پایان داره
پایان اول:شما پولها را برمیدارین و کیت با شما رابطش را تموم می‌کنه.از طرف دیمیتری میان شما را روز عروسی رومن بکشن ولی خود رومن کشته میشه نیکو هم قاطی میکنه و پدر دیمیتری را در میاره
پایان دوم هم که خودت میدونی.تو دیمیتری را میکشی و ......

تنها راه این که کیت کشته نشه اینه که پول‌ها را برداری که در نتیجه رومن کشته میشه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من تو ان مرحله ای که با جاکوب سوار ان هلیکوپتر هست چه کار باید بکنم وبرای هدایت سریع هلیکوپتر چه دکمه هایی یاید بزنم
میشه بیشتر راجع به مرحله توضیح بدی؟
ببین شما باید اون چرخبال (فارسی را پاس بداریم:cheesygri)که دو نفر سوارشن را تعقیب کنید کوچک ترین اشتباهی هم بکنید مینویسه که هدف را گم کردید.
در ضمن برای هدایتش باید برین یه چرخبال بدزدید تمرین کنید(آخه یه ذره قلق داره) و برای دزدیدن چرخبال میتونین برین اونجایی که تور هوایی دور جزیره داره(تو نقشه عکس یه چرخبال کشیده)بعد یدونه قشنگاشو انتخاب کنین و برین صفا

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
می خواستم بدونم این gta iv special edition با gta iv چه فرقی میکنه ویرای 360 هم این gta iv special edition هم هست ؟
تا اونجا که من میدونم Special Edition فقط مال Ps3 هستش و آیتم های زیر را اضافه داره
1-کتابی برای Artwork های بازی
2- cd گلچین از SoundTrackهای بازی
3- یک جعبه با قفل و جاکلیدی Rockstar
4-یک ساک
قیمتشم یه چیزی حدود 100 دلار هستش
اینم عکساش
grand-theft-auto-iv-special-edition-20070626114525670.jpg
grand-theft-auto-iv-special-edition-20070626114524858.jpg

grand-theft-auto-iv-special-edition-20070626114524186.jpg

grand-theft-auto-iv-special-edition-20070626114525404.jpg

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نتونستم پست قبلیم را ویرایش کنم
با تحقیقاتی که امروز به عمل آوردم special edition برای 360 هم تولید شده

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
495
نتونستم پست قبلیم را ویرایش کنم
با تحقیقاتی که امروز به عمل آوردم special edition برای 360 هم تولید شده

دوست عزیز از سوالهایی که جواب میدی ممنون- می خواستم بدونم این special edition مر حله اضافه هم داره درکل تو خود بازی چه تفاوتهایی می کنه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوست عزیز از سوالهایی که جواب میدی ممنون- می خواستم بدونم این special edition مر حله اضافه هم داره درکل تو خود بازی چه تفاوتهایی می کنه
من پرس و جو که کردم که فرقی توی بازی پیدا نکردم ولی مطمئن نیستم اما فکر نکنم تفاوتی تو بازی باشه چون توی فرومهای مختلف من چیزی ندیدم
ولی بازم میپرسم

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
سلام به همه دوستان.یه اتفاق جالب واسم افتاده.360 قبلیم ریجن j بود با درایو lg-hitachi و gta رو خیلی خوب و روان اجرا میکرد.اونو فروختم الان یه آرکید دارم با درایو بنکیو ریجن uc که اکثر بافتهای داخل بازی رو با چند ثانیه تاخیر لود میکنه!! یعنی مثلا تو ماشین هستم یهو زیر ماشین خالی میشه تو هوا معلق میمونم!!شدیدا رو اعصاب میره. کسی از دوستان این مشکل واسش پیش اومده؟آیا مربوط به کنسول یا درایوه؟آخه 360 قبلیم خیلی خوب اجراش میکرد.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام به همه دوستان.یه اتفاق جالب واسم افتاده.360 قبلیم ریجن j بود با درایو lg-hitachi و gta رو خیلی خوب و روان اجرا میکرد.اونو فروختم الان یه آرکید دارم با درایو بنکیو ریجن uc که اکثر بافتهای داخل بازی رو با چند ثانیه تاخیر لود میکنه!! یعنی مثلا تو ماشین هستم یهو زیر ماشین خالی میشه تو هوا معلق میمونم!!شدیدا رو اعصاب میره. کسی از دوستان این مشکل واسش پیش اومده؟آیا مربوط به کنسول یا درایوه؟آخه 360 قبلیم خیلی خوب اجراش میکرد.

دوست عزیز این اتفاق برایه اکثر دوستانی که بنکیو دارن افتاده
مشکل شما نیست
به نظر من اگر خیلی مایلی GTA رو ادامه بدی صبر کن آپدیت جدید
که اومد بریز رو هارد(اگر داری) و راحت بازی کن;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,098
نام
محمد امین
آقا این بازی چرا اینقدر اعصاب خورد کنه ...!!!!؟:mad:
هر جا که میری باید کلی روش فکر کنی حال آدم رو میگیره ... زبان هم بلد نباشی که دیگه ...
من هم وقت ندارم بشینم کلی فکر کنم...
اگر یک راهنمایی کاملی از این بازی معرفی کنید بیشتر از خیلی ممنون میشم... فقط فارسی باشه..:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر