Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
من الان بازی رو تموم کردم(یعنی خیلی وقت پیش تموم کردم) , میشه که به صورت آزاد برم "سرقت بانک" انجام بدم؟ , مثل همون مرحله ای که توی بازی به صورت ماموریت بود.

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
منم خیلی وقته این بازی رو تموم کردم به نظر من این نسخه بر عکس نسخه های قبلی به درد fan میخوره ولی یه گیم ÷لی و داستان بی نظیر داره هر چند دقایق اول بازی مثل نسخه های قبل جذاب نیست اما هر چقدر بیشتر بازی می کنی بازی لذت بخش تر میشه

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام ببخشید
من 2بار بازی رو تموم کردم هر 2بارم راضی به کشتن پسر عمو نشدم. حالا اگر پسر عمو رو بکشیم در پایان که ماموریت ها تموم میشه به جز پایانه متفاوتش فرقه دیگه ای میکنه؟

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
من متوجه چیز جالبی در مورد لود تکسچر ها شدم.
اون چند دفعه ی اول این مشکل رو داشتم ولی بعد درست شد.مدتی فقط gta بازی می کردم تا این که درش آوردم و یه بازی دیگه کردم.وقتی دوباره بازی رو گذاشتم دیدم دوباره دچار مشکل لود تکسچر شده!

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
495
سلام

من برام تو این بازی یک مشکلی پیش امده که مداوم زا ویه دوربین هنگام سوار شدن ماشین عوض میشود ویا سرعت بازی درهنگام ماشین سواری کم میشود؟

این بازی درکل چندتا مرحله داره؟

تو کدام قسمت بازی میشود فهمید که بادوستان خود چقدر ارتباط صمیمی داریم ؟

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
تو کدام قسمت بازی میشود فهمید که بادوستان خود چقدر ارتباط صمیمی داریم ؟
start رو بزن برو تو قسمت status اسم دوستت رو و درصد صميميت :biggrin1: رو نوشته... ;)
من برام تو این بازی یک مشکلی پیش امده که مداوم زا ویه دوربین هنگام سوار شدن ماشین عوض میشود ویا سرعت بازی درهنگام ماشین سواری کم میشود؟
يحتمل مشكل از ديسكه...

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
مرحله ی آخر بازی اونجا که جیمی سوار قایق می شه و اونجا فقط یه موتور سییکلت هست چی کار باید کرد؟

یه چیزه دیگه:اون کسایی که می تونستی انتخاب کنی که بکشیشون یا نه چه تاثیری در داستان داشت؟

یه سوال دیگه:ما که با جیمی رفیق بودیم چرا اومد این کارو کرد؟

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
495
ن برام تو این بازی یک مشکلی پیش امده که مداوم زا ویه دوربین هنگام سوار شدن ماشین عوض میشود ویا سرعت بازی درهنگام ماشین سواری کم میشود؟ من دیسک دوستم راهم گرفتم وروی کنسولم اجرا ولی باز هم همین جوری هست؟؟

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام
من توی مرحله ی No. 1 گیر کردم همون مرحله که بروسی میگه بیا بریم توی مسابقه ی ماشین سواری شرکت کنیم
باید چکار کرد؟هر کاری می کنم اول نمی شم.قلق خاصی داره؟

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
مرحله ی آخر بازی اونجا که جیمی سوار قایق می شه و اونجا فقط یه موتور سییکلت هست چی کار باید کرد؟

یه چیزه دیگه:اون کسایی که می تونستی انتخاب کنی که بکشیشون یا نه چه تاثیری در داستان داشت؟

یه سوال دیگه:ما که با جیمی رفیق بودیم چرا اومد این کارو کرد؟

1.سوار موتور بشو و از کنار ساحل حرکت کن. حواست باشه که به سنگا نخوری که اگر بیفتی fail میشی...همینجور که از سمت چپ میری میرسی به یه سکو با سرعت از روش حرکت کن.باید هیلیکوپتر رو بگیری.ادامشو دیگه خودت ببین...
----------------------------------------------------------------
2.بستگی داشت به اینکه انتقام بگیری یا دنبال پول بری. تو هر کدوم از این انتخابهات یکی از نزدیکات میمیره.
----------------------------------------------------------------
3.جیمی ازت میخواد که یه سری هروین رو واسش گیر بیاری که به یه گروه روسی بفروشه اما تو این کار باید با کسی همکاری میکردی که باهاش خاطره خوبی نداشتی...دیمیتری:evil:

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
سلام
من توی مرحله ی No. 1 گیر کردم همون مرحله که بروسی میگه بیا بریم توی مسابقه ی ماشین سواری شرکت کنیم
باید چکار کرد؟هر کاری می کنم اول نمی شم.قلق خاصی داره؟

ریس ها خیلی آسون هستن. اصلا لازم نیست سریع بری. فقط اول کار یکم از بقیه جلو بیفت بعدش فقط حواست به پیچ ها و جاهای حساس باشه.اگر ترافیک میخوای کمتر باشه نصف شب برو.;)

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
495
ن برام تو این بازی یک مشکلی پیش امده که مداوم زا ویه دوربین هنگام سوار شدن ماشین عوض میشود ویا سرعت بازی درهنگام ماشین سواری کم میشود؟ من دیسک دوستم راهم گرفتم وروی کنسولم اجرا ولی باز هم همین جوری هست؟؟

یکی نیست جواب مارا بده:((:((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر