nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
كمك ........
icon19.gif
به شماره های توی فونبوکت زنگ زدی ؟ ایمیلاتو جواب دادی ؟

VIGO

کاربر سایت
Mar 18, 2007
38
نام
Niko Bellick
شما 94 ساعت بازی کردی:eek: کل بازی 100%کردی؟ من دقیقا یادم نیست یه چیزی حدود ساعت47 کل بازی 100 %کردم STORY LINE بازی 26 تموم کردم

درسته، این بخاطر علاقه من هستش به سری GTA مثلا SanAndreas رو روی PC و XBOX و PS2 کل اسلات های سیو رو جداگانه 100% کامپلیت کردم. 100% بازی بعد از ماموریت ها حدودا 10 ساعت طول کشید.

این کارایی که گفتیو من همشو انجام دادم :-" خیلیای دیگم اینجا اینکارارو کردن برو تو تاپیک اچیومنت میبینی ...

بازیرم درحالی که قسمت اساسین و چنتا مرحله فرعی دیگه رو هم تموم کرده بودم توی 20:45 تموم کردم :evil:

اون تبلیغرم بده مام ببینیم ... :cool:

=================

توی ایمیج گوگل اینو سرچ کنین :"gta iv iran" :biggrin1: قبلا اینجا درموردش بحث شده بود :-"

درسته آقا هیچ کس بدون شرکت در تورنومنت های جهانی نمیتونه ادعایی داشته باشه، من قصدم ایجاد نوعی رقابت بود و نمیدونستم که توی Achievements بحث شده از راهنماییت ممنون.

این دو تا رو توضیح بده...;)

چیز خاصی نیست همونطور که دوستمون گفت شما کافیه شماره 911 رو بگیری و قبل از پاسخگویی ماشین روشن میشه.
در مورد این ایران هم حالا یه تحقیقاتی می کنم و اگر چیزی دستگیرم شد کامل اینجا مینویسم.

دوست عزیز این کارهایی که شما کردی خیلی چیزی خاصی نیستند، Achievement ها رو که خیلیا گرفتن و اینقدر هم Achievement Guide پیدا می شه که راحت می شه همرو گرفت. Easter Egg ها هم که (مثل قلب LC ) تو هر سایتی پیدا می شن، روشن کردن ماشین خراب هم که با گرقتن شماره ی 911 روی موبایل انجام می شه و ... .
اینا رکورد به حساب نمیان و اکثرشون با کمی تمرین قابل انجام دادنن.

اینم چند جای بازی هست، حتی روی تابلویی که روی یکی از ساختمون هات خبرهای مهم رو می نویسه هم اسم ایران پیدا می شه.

چه لذتی داره که با Achievement Guide پیدا کنیم ؟ به هر حال چیزایی هستش که توی FAQ ها ندیدم و باید برای نویسنده اونها ایمیل کنم.
پیدا کردن Easter Egg ها تمرین نمیخواد توجه و هوش میخواد و فکر نمیکنم انقدر که شما میگی ساده و آسون باشه.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام من توی یه مرحله گیر کردم و نمیدونم چطوری ردش کنم
اولین ماموریتی که برای elizabetaانجام میدیم میگه برو رو یه پشت بود اسنایپر رو وردار بعد بروی یکم اونور تر منم اینکار رو میکنم چند نفر میان حرف میزنن با اسنایپر سرشون زوم میکنم بعد میگه بکششون منم میکشم اما وقتی همه رو کشتم میگه به دوستت کمک کن اما من هرجا رو میبینم هیچ کس رو پیدا نمیکنم:(
خواهشا راهنمایی کنید خیلی گیرم
در ضمن چند مرحله دیگه باید برم تا به شهر سوم برسم؟
سوم درسته دیگه؟:cheesygri
چون یکی که پایینی هست یکی کوچیک هست بالای نقشه سمت راست میشه دومی و سمت چپ وسط میشه سوی و الا اخر
ممنون

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اولین ماموریتی که برای elizabetaانجام میدیم میگه برو رو یه پشت بود اسنایپر رو وردار بعد بروی یکم اونور تر منم اینکار رو میکنم چند نفر میان حرف میزنن با اسنایپر سرشون زوم میکنم بعد میگه بکششون منم میکشم اما وقتی همه رو کشتم میگه به دوستت کمک کن اما من هرجا رو میبینم هیچ کس رو پیدا نمیکنم:(
چون یکی که پایینی هست یکی کوچیک هست بالای نقشه سمت راست میشه دومی و سمت چپ وسط میشه سوی و الا اخر
ممنون

اون لحظه ای که میگه شما باید پایین گوشه چپ رو بگردی که میبینی یکی گل آویز شده با اون رفیقت

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ممنون

میگم خداروشکر ردیف شد کنسولت:love:
خوب نمیبینی سینا جان:biggrin1:
تلاش کن میتونی;) تا شهر سوم یه ذره مونده:confused:

موفق باشی

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
دوستان اتو این بازی زبانمون خوب باشه؟منظورم اینه که انتخاب ماموریت ها و این که تو ماموریت ها چی ازمون می خوان نیاز به زبان خوب داره یا ما هم می تونیم ازش لذت ببریم؟:((

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام من وسطای باز یم و مشکل تکچر دارم من می خوام از اونهایی که درایور benq ,و arcade دارن به ÷رسم ازکجا بگیرم که مشکل نداشته باشه

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
سلام من وسطای باز یم و مشکل تکچر دارم من می خوام از اونهایی که درایور benq ,و arcade دارن به ÷رسم ازکجا بگیرم که مشکل نداشته باشه
سلام
ربطی به از کجا گرفتن نداره
بعضی ها با شرایط شما و یک نوع دیسک مشکل دارن و بعضی ها این مشکل ندارن

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
من ازینجا گرفتم : http://www.bazicenter.net/forums/showthread.php?t=15194&page=7

روی کنسول من مشکلی نداره ولی رو کنسول دوستم مشکلداره همین دیسک ! درایومم بنکیو هست ...

هترین چیز برای قوی شدن زبان انگلیسی بازیهای کامپیوتری، مخصوصا GTA که همه لحجه ها رو هم یاد میده!

اوایل بازی با لحجشون مشکل داشمو باید گوشامو تیز میکردم تا بفهمم چی میگن ولی تو مراحل بعدی دیگه عادی شد :cheesygri

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
ببخشید تاپیک خوابیده بود اوردمش بالا یه سوال داشتم
این ماشین رو چه جوری بخرم ؟ از اینترنت میرم شماره طرف رو هم بر میدارم زنگ میزنم سریع قطع میشه ! چی کارش کنم ؟ البته بعضی از ماشین ها هم هستند که فقط قیمت دارن و روشون هم کلیک میکنی هی نمیشه !
راستی ادرسش رو هم پیدا کردم ولی نمیدونم کجاست ( همون ادرسی که توی contact us هست )
یه جایی هم پیدا کردم که ماشین میفروخت ولی هیچ جا برای فروش نداشت سوار ماشین هم که میشدی اول شیشه رو میشکوند :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر