alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من هم امروز بازی رو تموم کردم تو 23 ساعت...
برای اینکه زیر 30 ساعت تمومش کنید لازم نیست دمو ها رو بزنید بره فقط باید به جای رانندگی از تاکسی استفاده کنید و وقتی هم تو مرحله مردید یا fail شدید بازی رو load کنید و مرحله رو replay نکنید.همین!!!

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
کسانی که بازیو تموم کردن اون اچیومنت مربوط به STORY LINE MISSION هست که باید زیر 30 ساعت تموم کنی درسته؟اون PLAYING TIME که تو STATS زده مربوط به کل بازی هست یا همین STORY LINE?

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دوستان آهنگ شادمهر ((میدونم میــــــدونم ..نمیخوای بــــــمونم))رو که حتما یادتونه تو آلبوم قبلی خونده بود؟؟
من داشتم شبکه san juan رو گوش میدادم که دیدم ورژن لاتین این آهنگ توسط یه خواننده دیگه خونده شد(یا برعکس شادمهر از روی آهنگ خواننده دیگه ای خونده)..اگر کسی آهنگ رو شنیده و اسم خواننده و آهنگش رو میدونه بیزحمت لینکشو بذاره.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بالاخره بعد از حدود 40 تومن خرج کردن ! این بازی بدستم رسید ! :D
راستش من مشکل دیر لود شدن تکسچر ها رو ندارم ... ولی یجوریه ...
یعنی انگار هوا شرجیه ! همینطوریه ؟ خیلی هم تاریکه ...

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
اولشه ، عادت ميكني !:biggrin1:

ميتوني روشنايي رو يه درجه ببري بالاتر بهتر ميشه!

===========

تو مرحله كه بعد قتل رومن هست و Little Jacob با هلي كوپتر مياد ، من اونجا كه ميخوام از هلي كوپتر برم بالا گير ميكنم و هي ميوفتم پايين ، ميگه دكمه A رو بزن منم همين كار ميكنم ولي بالا نميره نميدونم چرا !

اينم يه باگ زيبا بعد از سقوط از هلي كوپتر جالب اينجاست كه چيزيم نشد و زنده موندم!:biggrin1: و جالب تر از اون رو هوا راه رفتن نيكو بعد از سقوطه!:biggrin1: خودتون ببينيد :

دانلود با حجم 400KB

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
خواهشا به من کمک کنید .
من تو اون مرحله که با اون مرده میریم بالای برج باید 3 تا نگهبان روی جرثقیل ها رو بزنیم . اونجا من 3 تا رو میزنم ولی میگه لیدرشون رو هم بزن ولی هر چی میگردم لیدرشون رو پیدا نمیکنم :((:((
لیدرشون کجاست ؟؟ چرا پیداش نمیکنم ؟؟؟:((

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
خواهشا به من کمک کنید .
من تو اون مرحله که با اون مرده میریم بالای برج باید 3 تا نگهبان روی جرثقیل ها رو بزنیم . اونجا من 3 تا رو میزنم ولی میگه لیدرشون رو هم بزن ولی هر چی میگردم لیدرشون رو پیدا نمیکنم :((:((
لیدرشون کجاست ؟؟ چرا پیداش نمیکنم ؟؟؟:((
شما با لیفت برگردید پایین، برید توی همون محوطه ی ساختمان سازی، درست اونور خیابون.
توی راه باید با کارگرها درگیر شید.
---
دوستان یک چیز هست... میگن جیمی (پراتوگیست Bully) تو سینماتیک مرحله ی دوم الیزابتا(Blow Your Cover)، درست آخرش توی اتاق هست و داره میرقصه... درسته؟ من اصلا نگاه نمیکردم. یک سیو دارم از مرحله No. 1 که 3-4 مرحله با این مرحله فاصله داره. اگه کسی عکسی پیدا گرفت خبر کنه. ممنون.

این وضعیت توی اوایل GTA SA و GTA III هم هست. یکم سردرد میگیری اما خوب میشه بعدا.

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
سلام
من وقتي دوست دختر مو ميرسونم خونه و قبول ميكنه برم تو خونش مثل gta :san andreas س*ا*ن*س*و*ر داره نميدونم مشكل بازيه من هست يا همه ي بازيها همينجوره؟

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اقا میشه کاری کرد که رومن نمیره ؟بعد من یه جا هستم میگه برو لباس فروشی کت شلوار می خرم هیچی نمیشه
سلام.
اولا اینکه اینطور چیزها رو بذار توی اسپویلر:
spoiler.gif

دوم اینکه باید توی مرحله ی one last Thing، انتخاب کنید که دیمیتری رو توی بندرگاه بکشید و به سمت معامله باهش نرید. اگه باهاش معامله کردید(معامله که نه، پولها رو دزدیدید) و الان توی مراسم عروسی هستیذ، متاسفانه دیگه کار از کار گذشته.

noctambulant

کاربر سایت
Feb 28, 2008
152
مشکل تکسچر ها داره اعصابمو خورد میکنه :mad: بازی رو روی t-gate هم گرفتم بازم همونطوریه .
کسی از دوستان میتونه دیسک بی اشکالشو ( ریجن یو سی ) اگه امکان رایت براش وجود داره بفروشه ؟

Hi. I have a BENQ driver, and I'm having every kind of trouble with textures... Half the ciy doesn't show up if i drive fast, cars look like they are going on air because the high detailed road textures hasn't settled in, sometimes when i turn around, and then turn back, the buildings look like they're from the original gta3, only to become next gen in 15 seconds...
15 seconds is a long time if you are in a car chase.. I can't tell you how many times i've run into a streetlight, or a garbage bin or things like... I crash, and the traffic light loads up..
I had to play the first car chase 3 times because i kept bumping on invisible stuff and the loan shark got away...
So, yes, THE BENQ HAS ISSUES

I bought my Xbox 3 months ago, it's a falcon chipset arcade 360. I never had any issues like this before GTA4. BENQ works faster and much more silent then the older roms.
But still, gta4 is unplayable. Try playing with your eyes closed, that's what it feels like having invisible obstacles on your way...
People with BENQ drivers, just borrow the game from a friend, or rent, i don't know. Try first before you buy...

یه سری به اینجا بزنید : http://www.gamespot.com/xbox360/act...s.php?topic_id=m-1-42844422&pid=933037&page=0

انگار مشکل از درایو های benq هست .... ( sh*tbox360)

آخرین ویرایش:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
این مرحله ی دزدی از بانک عجب باحال بود.کلی هم بهم پول داد(250000 دلار):eek:
رفتم همه ی لباس های شهر رو خردیدم+بولینگ و بیلیارد و دارت.خلاصه دارم کلی حال مکینم.به نظره من فعلا این بهترین مرحلش بوده.

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
دوستان ی سوال... توی این بازی میشه مثل قبلی ماشین رو اسپرت کرد !؟ اگر میشه یکی از نقشه عکس بگیره بزار اینجا چون من بد تو کفشم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر