eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
1- یکم باید جلوتر برید.

2- اول، زنگ بزن به 911 و بعد 1 رو بزن تا یک ماشین پلیس بیاد همونجا که هستی. بگیرش و مثل برق فرار کن و گمشون کن. حالا ماشین رو وایستون و LB رو بزن تا وارد دیتا بیس شی. Search رو بزن و Search by name. اسم شخصی که به بروسی بدهکاره رو وارد کن. الان اسمش یادم نیست اما زیر صفحه اسمش رو نوشته.
اونوقت که پیداش کردی، A رو بزن تا موقعیتش روی رادار معین شه. حالا برو و بکشش. مواظب باش که از پنجره ی پشتی فرار میکنه و باید با ماشین دنبالش بری.

من الان شهرک را رد کردم و توی بخش X BOY هستم... باید برم جلوتر!!!؟

در ضمن من مشکلم اینه که وقتی LB را می زنم شلیک می کنه و به بخش کامپیوتر نمی ره...:confused:

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
در ضمن من مشکلم اینه که وقتی LB را می زنم شلیک می کنه و به بخش کامپیوتر نمی ره...:confused:
نکته اینجاست که وقتی ماشین متوقف شد باید LB رو بزنی تا به کامپیتر پلیس بره. اگر ماشین در حال حرکت باشه با زدن LB تیراندازی میکنه!!!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من الان شهرک را رد کردم و توی بخش X BOY هستم... باید برم جلوتر!!!؟

برای اینکه برید داخل کامپیوتر، حتما باید ماشین کاملا استفاده باشه.
یکی از راههای روندن هلیکوپتر اینه که مراحل بروسی رو تموم کنید. بعد، وقتی که بعنوان دوست باهم رابطه داشتید، بهش برای Heli Ride تلفن کنید. اینطوری میتونید از روندن هلیکوپتر لذت ببرید.
وقتی هم باهاش دوستیتون محکم شد، میتونید ازش هلیکوپتر جهت مقصود خودتون استفاده کنید. البته یکم محکم شدن دوستیتون طول میکشه و منوط به دیتینگ شماست.

راستی در مورد اول، متوجه نشدم. اگه توی مراحل Playboy X هستید، چطور هنوز مراحل توی بروکر رو تموم نکردید؟ امکان این کار هست؟
ممنون.

ادیت: شرمنده جواب همزمان شد.

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
برای اینکه برید داخل کامپیوتر، حتما باید ماشین کاملا استفاده باشه.
یکی از راههای روندن هلیکوپتر اینه که مراحل بروسی رو تموم کنید. بعد، وقتی که بعنوان دوست باهم رابطه داشتید، بهش برای Heli Ride تلفن کنید. اینطوری میتونید از روندن هلیکوپتر لذت ببرید.
وقتی هم باهاش دوستیتون محکم شد، میتونید ازش هلیکوپتر جهت مقصود خودتون استفاده کنید. البته یکم محکم شدن دوستیتون طول میکشه و منوط به دیتینگ شماست.

راستی در مورد اول، متوجه نشدم. اگه توی مراحل Playboy X هستید، چطور هنوز مراحل توی بروکر رو تموم نکردید؟ امکان این کار هست؟
ممنون.

ادیت: شرمنده جواب همزمان شد.
چجوری برای موضوعی خاص به دوستت زنگ می زنی؟( من فقط بلدم کلی زنگ بزنم:biggrin1:)
در ضمن مراحل B خیلی مهم نیستند ولی مراحل دیگر را نمی تونید...

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.
فقط کافیه توی تلفن، توی فون بوک اسمشون رو انتخاب کنید. Call رو بزنید مخصوص مراحله اما بقیه برای دیتینگ هست مثل Drink، Dinner, Resturant و... یکی ازونها رو انتخاب کنید. اگه وقت داشته باشه، باهاتون میاد.

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
شما باید بالارا بزنی و از phone bookبا حرکی خاستی تماس بگیری .تو مرحله سرچ ودلیت هم پس از نگه د اشتن کامل ماشین پیغام LB رو فشار دهید ظاهر میشود روی گزینه دوم وبعد گزینه اول و بعد اسم(lyle rivas) رو سرچ کن بعدم حله دیگه:biggrin1:
Lyle Rivas
در مورد هلیکوپتر بهترین راه سوار تاکسی شو بعد انالوگ بالا رو بزن جلوی تاکسی متر یارو مکان ها مشخص شدن که یکیشون نوشته هلیکوپتر;)

آخرین ویرایش:

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
چطوری میشه با عکس یکی تو کامپیوتر پلیس جستجو کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی توی CRIMINAL PROFILE میری 2 تا حالت داره:
1_SEARCH BY NAME
2_SEARCH BY PHOTO
بعضی وقتا بهت MMS میشه که عکس یه نفر توشه وقتی بری تو قسمت SEARCH BY PHOTO خودش با وایرلس وصل میشه به موبایلت و عکسو سرچ میکنه.

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
بچه ها خواهشن یه جایی تویه نقشه معرفی کنید که همیشه موتور باشه ، دنباله موتور میگردم.میخوام همیشه اونجا باشه نه بعضی موقع ها:confused:

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
دوست عزیز
درسته که می تونی که ماموریت های Brucie رو تا مدت ها رد نکنی، اما برای باز شدن چند تا از ماموریت های آخر حتما باید ردشون کنی.
من ماموریت های Brucie و Francis McReary رو رد نکردم چون فکر کردم مهم نیستند ولی آخرای بازی برای باز شدن ماموریت های آخر Gerry و ماموریت That Special Someone مجبور شدم تمومشون کنم. هر دو این ها در نهایت خیلی مهم می شن (مخصوصا Francis McReary ) و رو داستان تاثیر می ذارن.
تنها ماموریت هایی که Optional هستند و می تونی ردشون نکنی ماموریت های Assassination هستند که از طریق تلفن عمومی بهت داده می شن.

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
من وقتی دارم رانندگی می کنم یک صداهایی می یاد رادیو رو هم خاموش می کنم بازم صدا می یاد مثل بیمارستان که اول دینگ دینگ می کنه بعد یه زنی حرف می زنه این هم همین جوره(این چیه؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر