.:RED:.

کاربر سایت
Jun 7, 2007
149
نام
امیرحسین
من دیروز این بازی رو گرفتم
عجب بازییه!
خیلی خیلی خداست من هنوز تو کفم برای من نه افت فریم داشت نه دیر لود شدن تکسچرها
من با ماشینها سرعت گرفتم ولی اصلا افت فریمی ندیدم

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
منم امروز این بازی رو گرفتم ، تا حالا که 7% بازی رو رفتم چیز خاصی توی بازی ندیدم . منظورم جذابیتشه که خیلی بالا نبوده و از نظر گرافیک هم کاملا معمولی ، چیزی توی مایه های sainis row . سازنده هاش سعی کردن با aa اشکالات رو بپوشونن .کنترل بازی (ماشین و شخصیت بازی ) یه جورایی مورد داره . در کل من شخصا این بازی رو مستحق امتیاز 10 نمیدونم (9 بسشه)(حالانریزین سرم گفتم شخصاً)
.البته user ها در گیم اسپات نمره 9/3 رو دادن و خود سایت 9/9 که میانگین بالاتر از 9/5 شده و بهمین خاطر 10 دادن .

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
منم امروز این بازی رو گرفتم ، تا حالا که 7% بازی رو رفتم چیز خاصی توی بازی ندیدم . منظورم جذابیتشه که خیلی بالا نبوده و از نظر گرافیک هم کاملا معمولی ، چیزی توی مایه های sainis row . سازنده هاش سعی کردن با aa اشکالات رو بپوشونن .کنترل بازی (ماشین و شخصیت بازی ) یه جورایی مورد داره
شما لطفا برو یک بار دیگه saints row رو بازی کن بعد بیا بگو گرافیک gta4 مثل saints row هست.
البته user ها در گیم اسپات نمره 9/3 رو دادن و خود سایت 9/9 که میانگین بالاتر از 9/5 شده و بهمین خاطر 10 دادن .
نمیدونم این حرفو از کجا اوردی داری میگی. ولی گیم اسپات امتیاز 10 به بازی داده. اون 9.9 میانگین امتیاز سایت های دیگس! گیم اسپات برا امتیاز دادن به بازی از امتیاز یوزر هاش میانگین نمیگیره.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
اوه اوه چه داغ بحث :biggrin1:
لطفا یکی از دوستان اون سایتی که موبایل میخری رو بگه :love:
ty

نميشه موبايل خريد! اون سايت رو من رفتم ولي نميشد اون موبايل رو بخري!
اين آدرسشه : www.fruitcomputers.com

بچه ها ماموریت پیدا کردم:biggrin1:ولی دوتا سوال:

1.نمی شه خونه خرید؟
2.یک سری رمز دارم ولی باید چجوری بزنم؟

1- نه نميشه!:biggrin1:

2-تو موبايلت بزن!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
شما لطفا برو یک بار دیگه saints row رو بازی کن بعد بیا بگو گرافیک gta4 مثل saints row هست.

نمیدونم این حرفو از کجا اوردی داری میگی. ولی گیم اسپات امتیاز 10 به بازی داده. اون 9.9 میانگین امتیاز سایت های دیگس! گیم اسپات برا امتیاز دادن به بازی از امتیاز یوزر هاش میانگین نمیگیره.

نیازی نیست دوباره بازی کنم همینطوری هم مطمئن هستم کهgta با توجه به ساختش بعد از 2 سال نسبت به saints row تغییرات انچنانی نداشته . نکنه انتظار داشتی همین یه ذره پیشرفت رو هم نداشته باشه !!! 3 ماه دیگه saints row2 ام میاد .
این حرف رو از توی خود اسپات آوردم که امتیارات رو بصورت جدا نشان میده (user score )(critic user) یعنی امتیاز استفاده کننده و امتیاز کارشناس ، حالا هر طور دوست داری تفسیرش کن .

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا بازی عالی هست اینقدر گیر ندین البته الان که 30 درصد اومدم یکم تم داستان بازی از حالت مافیایش به نظرم اومده بیرون و شده کشتن آدم ها و اون حالت سینماتیک اول را نداره امید وارم خوب شه ولی ابزی خوبه 10.10 حقشه تا امروز که 360 داشتم فقط cod4 باعث میشد که من هی برم سراغ 360 و بازی ها دیگه را هفته ای یک بار شاید بازی میکردم ولی این هر روز 7 ساعت البته نه پشت هم بازی میکنم چون عالی هست و دلم نمیخواد تموم شه ولی بازی هایی مثل GHOSTRECON ,GEAR OF WAR , مخصوصا ARMY TWO می خواستم هرچه سریع تر تموم شه و واقعا داشت روی اعصابم میرفت ولی این با اینکه توی بعضی از ماموریت ها سختش 5 بار خراب میکنم ولی بازم دوست دارم برم و کلا آروم بازی میکنم خیلی دوست ندارم تموم بشه

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
منم امروز این بازی رو گرفتم ، تا حالا که 7% بازی رو رفتم چیز خاصی توی بازی ندیدم . منظورم جذابیتشه که خیلی بالا نبوده
سلام!

منم دقیقا مثله شما روز اول که بازی رو گرفتم یکم دلمو زد .
مخصوصا رانندگیش که خیلی تو ذوق میزد.ولی الان که یکم رفتم جلو تازه فهمیدم
عجب بازیییه.شک نکن یه کم اگه جلو تر برید دیگه دلتون نمیاد از پای بازی پاشید.
اونوقت میبینین تو پستتون گفتید حقش 10 نیست ولی وقتی بازی رو تموم میکنی میگی
10براش کمه!

----------
من امروز به یه چیز خیلی باحال بر خوردم.
یارو رو از ماشین پیاده کردم دیدم یارو زنگ زد 911
3سوت پلیسا ریختن سرم!
یه اچیومنت هم گرفتم که البته فکر کنم همه دیگه گرفتن.
ولی اگه تا حالا نگرفتید برید سراغش. سعی کنید با ماشینتون تصادف کنید 5 دور
ملق بزنید.
-------
یه سوال هم داشتم: تو این liberty city تاکسی تلفنی هست؟
هی یه ساعت باید دنبال تاکسی بگردیم اگه کسی شماره ی یه آژانسی چیزی داره بگه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
بابا تاکسی که پُره ! فقط نمیدونم چرا منو سوار نمیکنن و باید دو ساعت دنبالشون بدوئم !

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
بابا تاکسی که پُره ! فقط نمیدونم چرا منو سوار نمیکنن و باید دو ساعت دنبالشون بدوئم !

خب حتما مسافر دربستی دارن که سوارت نمی کنن!:cheesygri
ولی من خودم سوت می زنم اگر واستاد که واستاد , اگر وانسته دو حالت داره: یا میرم سر چراغ قرمز یارو رو خفت می کنم به زور سوار میشم و مسافرش رو پیاده می کنم , یا اگر دیدم بهش نمی رسم می ترکونمش!:biggrin1:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
ولی من خودم سوت می زنم اگر واستاد که واستاد , اگر وانسته دو حالت داره: یا میرم سر چراغ قرمز یارو رو خفت می کنم به زور سوار میشم و مسافرش رو پیاده می کنم , یا اگر دیدم بهش نمی رسم می ترکونمش!:biggrin1:

چقدر منطقی رفتار میکنی!
بابا تاکسی که پُره ! فقط نمیدونم چرا منو سوار نمیکنن و باید دو ساعت دنبالشون بدوئم ![/QUOTE ]
باور کن نیست. بعضی وقتا انقدر سر این 4راه اون 4 راه میدوام تا بلاخره یکشون
دلشون میسوزه وای میسن.
مشکل اینجاس که اورژانس رو میتونی زنگ بزنی بگی بیاد ولی بره تاکسی
هیچ خبری نیست:evil:
یه بدی هم که داره نمیدونم چرا 2 نفری نمیشه سوار تاکسی بشیم که خیلی ضد حاله.
-----
یه سوال هم داشتم که تکراریه
بره من که پال هست با ماله شما ها از لحاظ سانسورو این حرفا فرق داره؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام!

-------
میتونی بعد از اولین دیتت با رومن ازش تاکسیش استفاده کنی اما یک مشکل داره، اول اینکه پشت سرهم نمیفرسته و دوم اینکه بعضی وقتها توی بازی رومن غیبش میزنه و نمیتونی به تاکسی رانیش تلفن کنی.
---------
یک چیز باحال و عجیب!
برید توی کافی نت یا خونتون توی الگوکوئن، برید توی اینترنت سایت زیر:
خوب، از اسمش معلومه... البته خیال نکنید چیز بدی داره. فقط متن رو بخونید و لاگ اوت کنید.
خیلی باحاله:cheesygri

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
بچه ها یه چیزه باحال ، مثلا ماشینی چیزی که می ترکونید بعد یه سری تیکه هایی ازش اطراف میافته که هنوز در حاله آتیش گرفتنه ، با یه ماشین برید روی اون تیکه لاستیکتون آتیش میگیره ، بعد از چند لحظه میترکه.:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر