Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
اصلا کوتاه نیست برا من 34 ساعت طول کشید البته اکثر کارهای فرعی مثل معموریت های ماشین پلیس و مسابقه های رانندگی و غیره رو هنوز انجام ندادم ولی داستان تموم شد.

لطفا اگر کسی چیز جالبی تو بازی پیدا کرد اینجا بنویسه که بقیه هم استفاده کنن. من خودم شروع میکنم:
.......................
آقا تو رو خدا تو اسپويلر بذاريد اينا رو ؛ شايد يكي مثل من بخواد خودش چيزهاي جالب رو كشف كنه!

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مثل اینکه باید تو این تاپیک باز یکی دو نفر سر spoiler اخراج بشن 3 روز تا بقیه این موضوع رو رعایت کنند. از این به بعد تو این تاپیک هر کس چیزی در مورد داستان یا موارد جانبی بازی بنویسه و اونو تو spoiler نزاره بدون اخطار اخراج می شه.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
آقا از کجا میشه فهمید با هر دوستی چند درصد رابطه خوب داره؟
شما pause بزن بعد برو رو قسمت stats بعد برو general اونجا میبینی.

مثل اینکه باید تو این تاپیک باز یکی دو نفر سر spoiler اخراج بشن 3 روز تا بقیه این موضوع رو رعایت کنند. از این به بعد تو این تاپیک هر کس چیزی در مورد داستان یا موارد جانبی بازی بنویسه و اونو تو spoiler نزاره بدون اخطار اخراج می شه.

آخه اونایی که من نوشتم اصلا چیز خاصی نبودن که بخوام بزارم تو spoiler. اکثرشونو تو review های بازی هم نوشتن. little jacob رو که حتا تو preview ها هم نوشته بودن. داستان بازیرو که لو ندادم اینقدر به بعضی ها بر خورده.

آخرین ویرایش:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
:((
سلام من دوباره اومدم
بشدت هیجان زده شده ام. الان اتفاقی رفتم گیم اسپات دیدم واااااااااااااااای:eek:خدای من gta امتیاز کامل یعنی 10 گرفته.:eek::eek:
دارم قاطی میکنم تا حالا 10 از گیم اسپات ندیده بودم.البته یه بار به یکی از بازیهای ps2 این نمره رو داده بود که مال خیلی وقت پیشه.
:mad::mad:اخه گناه ما شهرستانیها چیه که برای هر بازی اونم مثل این باید 3 هفته صبر کنیم.یکی بداد برسه:(خوشبحالتون شما دارین راجع به مراحلی که رفتین بحث میکنین و ما تو کف دیسک بازی موندیم.
بیینم خیلی خفنه؟اره؟اب از لب و لوچم سرازیر شده

آخرین ویرایش:

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
یکی به من بگه از کجا هلیکوپتر گیر بیارم
پایین ترین جای شهر دوم که helitour هست اونجا پر هلیکوپتره که اگه Y نگه داری به عنوان توریست سوارش میشی اگه Y یه بار بزنی خودت سوارش میشی(درست مثل تاکسی)

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
کسی میدونه توقسمت serch &delete باید چه اسمیو وارد کنم بعد چیکار کنم؟ البته من اسمbrucieرو وارد کردم بعد پیداش کرد دیگه نگفت باید چیکار کنم/:confused:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
کسی میدونه توقسمت serch &delete باید چه اسمیو وارد کنم بعد چیکار کنم؟ البته من اسمbrucieرو وارد کردم بعد پیداش کرد دیگه نگفت باید چیکار کنم/
نه عزیزم این اسم نیستش!!
lyle وارد کنی باقیه اسمش خودش وقتی اسم و پیدا می کنه بهت می گه و وقتی پیداش کرد دکمه a رو بزن!!
حله!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی میدونه توقسمت serch &delete باید چه اسمیو وارد کنم بعد چیکار کنم؟ البته من اسمbrucieرو وارد کردم بعد پیداش کرد دیگه نگفت باید چیکار کنم/:confused:

اگه اشتباه نکنم بایستی اسم Lyle Rivas رو سرچ کنی
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی - حتما درصد ارتباطتون رو با Little Jacub زیاد کنید که برای خرید اسلحه خرجتون پایین تر میره

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اقا من برای گوشی theme خریدم چطوری بریزم رو گوشی ؟؟؟؟؟بعد عکس اونایی که تو سایت برای دوستی هست ؟چرا روش کلیک میکنم چیزی نمیشه؟؟؟؟؟راستی من 3 روز این بازی گرفتم و تا هالا تو سایت نیومده بودم از خوشحالی خیی حال میده....

pedramxxx

کاربر سایت
Jun 12, 2007
35
"سرقت بزرگ اتومبیل 4" تشریفشون رو آوردن.
با تمام ایراداتی که به این بازی وارده باید بگم لقب سرگرم کننده ترین بازی تاریخ واقعا برازندشه.
قسمت آنلاین این بازی برای خودش یه دنیای دیگست. حتما تجربه ش کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر