AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ببخشید میشه در این مورد بیشتر توضیح بدی منظورت کدوم مراحله من شهر بقلی رو هم ازاد کردم اما هنوز موبایلم ارتقا بیدا نکرده!!
میشه یک نفر بگه این p*l*a*y*b*o*y x به چه مراحلی گفته میشه و تو نقشه با جه لوگویی هست!
همون سیاه پوسته که یه کاپشن خیلی رنگو وارنگ تنشه. خیلی کاپشنش قشنگه. :cheesygri
رو نقشه با x نشونش میده.

sainsrow_ir

کاربر سایت
Jan 12, 2007
25
من که تا اینجای کار (مرحله SHADOW)چیزه جدیدی و شاهکاری توی این بازی ندیدم
تا مرحله نمیدونم چه دلیلی داشته این امتیازات را بگیره !!!

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
من که تا اینجای کار (مرحله SHADOW)چیزه جدیدی و شاهکاری توی این بازی ندیدم
تا مرحله نمیدونم چه دلیلی داشته این امتیازات را بگیره !!!
خب اين نظر شماست! نظرتون هم محترمه;) بالاخره هركي يه نظري داره ، اما نظر من و خيلي هاي ديگه و سايت هاي معتبر اينه كه اين بازي نمره ي 10 حقشه ! البته اين بازي هم بي مشكل نيست اما بازي انقدر نكات مثبت داره كه اصلا به چشم نميان.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام
من یک سوال دارم دوستانی که میگن شگفتی نداره مثلا باید چیکار کنه یک بازی مثلا باید هر روز صبح پاشه بزنه شبکه 3 ورزش صبح گاهی کنه که قبول کنن بازی عوض شده در کل من عقیده دارم این بازی اگر دقیقا گرافیک و همه چیزش مثل san Andreias باشه ولی داستانش اینقدر باحال باشه بازم بازی خوبی هست واقعا بازی خوب کاری کرد از سبک سیاه پوست بازی اومد بیرون اصلا از طرز رفتار این سیاه پوست ها مخصوصا از این یو یو به جای YOU گفتنشون بدم میاد راستی چاقو ضامن دار را تا حالا کسی گیرش اومده
مراقب باشید قسمتی از داستان بازی هست
ولی بازی به شدت داستانش داره خفن میشه همه رییس ها دارن توست نیکو کشته میشن یعنی آخرش نیکو مثل فیلم بازی گادفادر رییس اینها میشه عجب حالی بده آدم انگیزش بالا میره

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
بابا یکی جواب من رو بده
بازی برای من افت فریم داره و موقعی که میخوای مثلا جهت حرکت نیکو یا ماشین رو عوض کنی تیک میزنه
بعضی وقتا هم سی دی رو نمی خونه

پ.ن : به نظر من این بازی بیشتر به SaintRow2 میخوره تا GTAIV

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
بابا یکی جواب من رو بده
بازی برای من افت فریم داره و موقعی که میخوای مثلا جهت حرکت نیکو یا ماشین رو عوض کنی تیک میزنه

کنسولت سالمه؟مشکلی نداره؟درایوت چطور؟

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
ببخشید اگه این بار به کسی بر نمیخوره که این چی چیه نوشتی...:toot:از کسایی که برای مشکل من دعا کردن ممنونم حالا منم دیگه میتونم بازی روبخرم:groupwave::clap::excited:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بابا یکی جواب من رو بده بازی برای من افت فریم داره و موقعی که میخوای مثلا جهت حرکت نیکو یا ماشین رو عوض کنی تیک میزنه بعضی وقتا هم سی دی رو نمی خونه
رایت کننده ها بلد نیستن رایت کنند و هیچ ربطی به کنسول نداره
من 2 تا دیسک گرفتم خراب بود ولی اخری رو از توپخونه گرفتم 3 سوته میخونه

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام
من یک سوال دارم دوستانی که میگن شگفتی نداره مثلا باید چیکار کنه یک بازی مثلا باید هر روز صبح پاشه بزنه شبکه 3 ورزش صبح گاهی کنه که قبول کنن بازی عوض شده در کل من عقیده دارم این بازی اگر دقیقا گرافیک و همه چیزش مثل san Andreias باشه ولی داستانش اینقدر باحال باشه بازم بازی خوبی هست واقعا بازی خوب کاری کرد از سبک سیاه پوست بازی اومد بیرون اصلا از طرز رفتار این سیاه پوست ها مخصوصا از این یو یو به جای YOU گفتنشون بدم میاد راستی چاقو ضامن دار را تا حالا کسی گیرش اومده
مراقب باشید قسمتی از داستان بازی هست
ولی بازی به شدت داستانش داره خفن میشه همه رییس ها دارن توست نیکو کشته میشن یعنی آخرش نیکو مثل فیلم بازی گادفادر رییس اینها میشه عجب حالی بده آدم انگیزش بالا میره
آخرش خیلی باحال تر از این حرفاست. البته دوتا پایان مختلف داره که هردو واقعا فوق العاده هستن.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
بابا یکی جواب من رو بده

ديسكت چيه ؟ دستگاه زياد داغ ميكنه ؟ به احتمال زياد از همون ديسك چون ميگي بعضي وقتا نميخونه ؛ شما مگه Saints Row 2 رو بازي كردي ؟:biggrin1: اول بازي يه سري اشكالات تو ذوق ميزنند اما به مرور نكات مثبت بازي رو ميشه و مشكلات بازي رو از ياد ميبريد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر