NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
اتفاقا بهتر شده . آخه کدام خلافکاری را دیدی وسط خلافاش بره مجوز بگیره پس بهتر شد که بکل حذف شد .
TERABAY جان گیر دادی به گواهینامه ها بیخیال:biggrin1:
من میگم tuning ماشین چه ربطی به گواهینامه داره؟!.من نه برنامه نویسم نه موتور بازی رو خوب میشناسم ولی حتما هواپیما یا این جور این چیزا که حذف شده امکانش نبوده توی 8 گیگ جا بدن.

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
چه ربطی داره پسر اين همه امكانات جا شده حالا يك هواپيما جا نشه:eek: نه اصلا وجود هواپيما در بازی منطقي نبود براي همين بود اصلا نذاشتند آخه خلافكارها رو چه هواپيما همون هلكوپتر بسه براشون مگه ميخوان چيكار كنند!!!

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
ببینید توی san andraes هواپیما منطقی بود برای اینکه توی بازی سه تا شهر وجود داشت و مصافت بین اونا زیاد بود حتی شما میتونستید قطار رو هدایت کنید و ماموریت بگیرد یعنی تو زمان مشخص و با میزان سوخت معینی به استگاه بعدی برسید ولی حالا بازی در شهر نیویورک یا همون لیبرتی ستی
تازه یه مدت شایع شده بود به خاطر حوادث سال 2001 هواپیما نزاشتن به هر حال چیز بی خودی بود

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اقا درست میگن بازی در دو نسخه که یکی مال کاناداست یکی دیگه نسخه اصلی بازی هست اگه درست میگن این نسخه ای که دست ماست کدومه اخه میگن مال کانادا ناقصه ممنون میشم راهنمایی کنید

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
تصاویری از مردم مشتاق برای خرید GTA IV در انگلستان.

img_9655.jpg

img_9662.jpg

img_9658.jpg

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
مرحله هاي p*l*a*y*b*o*y x رو بري گوشيت عوض ميشه.

ببخشید میشه در این مورد بیشتر توضیح بدی منظورت کدوم مراحله من شهر بقلی رو هم ازاد کردم اما هنوز موبایلم ارتقا بیدا نکرده!!
میشه یک نفر بگه این p*l*a*y*b*o*y x به چه مراحلی گفته میشه و تو نقشه با جه لوگویی هست!

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
دوستان من بازی رو گرفتم ولی ...
مشکل دیر لود شدن دیتیلز ندارم ولی وقتی بازی رو میزارم تو دستگاه اولش که درایو رو میترکونه بس که صدا میده
داخل بازی هم همش تیک میزنه یعنی مثل بازی های کاپیوتر که گرافیک رو بالا میبری تیکه تیکه میشه همین طور داخل دمو ها هم تیکه تیکه اجرا میشه
مشکل از کجاست ؟
پ.ن: اینگار قسمت نیست ما این بازی رو بازی کنیم بعد کلی انتظار ... :(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من یه جای بازی برای جای سوال داره!
توی مرحله search & delete باید چی کار کنم یه ماشین پلیس ور می داریم یارو بهمون زنگ می زنه دیگه هی کاری نمی تونیم بکنیم!!!
هیچی هم که توی نقشه نیستش!
تیرم که می زنیم پلیس دنبالمون می کنه!!!
کسی می تونه بگه باید اون جا چی کار کنم؟
کسی این و بلد نبود به ما بگه؟
شما ماشین پلیس رو دزدیدی یه جا نگهش دار و کلید LB رو بزن و اسم Lyle Rivas رو سرچ کن بعد میری طرف خونش و طرف با ماشین فرار میکنه و شما بایستی بکشیش !

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
یعنی این همه آدم گنده اومدن بازی بخرن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

اونوقت به ما گیر میدن میگن چرا بازی می کنی مگه بچه ای!!:laughing:

آخه بدبختی مملکت ما این هست بر عکس من هر وقت همچین حرفی بهم زده میشه میگم

:حتما میخواهید مثل شما صبح تا شب بشینم کار کنم درو دیوار نگاه کنم حرف پشت دیگرون غیبت کنم :eek:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یعنی این همه آدم گنده اومدن بازی بخرن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

اونوقت به ما گیر میدن میگن چرا بازی می کنی مگه بچه ای!!:laughing:
اخه بدبختی اینه که تو مملکت ما تفریح سالم مال بچه ها است وفرهنگ ویدیو گیمینگ وجود نداره ولی الواتی
وجوادبازی و.....ارزش بحساب میاد
ضمنا بیشتراز نیمی ازبازیهای 360برای بالغین طراحی میشه نه بچه ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر