G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138
با این تعریف های شما ما بدجور تشنه بازی شدیم . یه سوال مگه بازی 29 آوریل نمیخواست بیاد . آیا این نسخه که برای xbox اومده دزدیه ؟ یعنی کم و کسری داره یا کامله ؟

آخرین ویرایش:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
خوش بحال شما، فکر کنم من بدشانس ترین انسان روی زمینم:( یک ساعت وقت عزیز را تلف کردم و رفتم بازی را خریدم موقعی که گذاشتمش توی دستگاه نوشت دیسک قابل خوندن نیست:(( زنگ زدم به یارو گفت که شاید لنزت ضعیف شده باشه:eek: من اینجوری شدم:mad: یکم بهش غر زدم که دفعه اوله این اتفاق میافته .بالاخره قبول کرد برم فردا عوض کنم.
تازه موقعی که میخواست بازی را بهم بده کلی جوانب امنیت را رعایت کرد و نیم ساعت از مغازه بیرون رفت و وقتی اومد هم کلی منت گذاشت که غیر مجازه و با قیمتی بالاتر بهم داد.
این بود داستان GTA IV و من :p

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من که کلی از بازیرو رفتم هنوزم مشکل فریم ریت نداشتم. تو تاپیک هم فقط یک نفر میگه بازی مشکل فریم ریت داره.
کاملا محسوسه فرم ریت پایینش نسبت به نسخه های قبلی ولی بعضی جاها مثل لب ساحل یا تو safe house فرم ریتش میره بالا.

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
تار بودن ساختمان ها
واقعا اذیت کننده هست
فقط تنها ایرادش اینه و گرنه جزیئات غوغا میکنه من وقتی برای بار اول با میشل رفتم تئاتر دیدم واقعا تئاتر بازی میکنن کفم برید :eek:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
Frame Rate در 90 درصد از بازی روی 30 فریم بر ثانیه هست و خیلی کم هم پیش میاد که آزار دهنده بشه(برای من که تا حالا نشده).
.......................
آقا سوار این قطار شهری(مونوریل) شدید؟ خیلی باحاله:biggrin1:
.......................
در ضمن امشب میخوام یک سری هم به منهتن بزنم ببینم چه خبره البته نمیدونم هنوز آزاد هست اون قسمت از نقشه یا نه:confused:
.......................
این تاکسی سواری هم واسه خودش ماجراهایی داره از سوت زدن و گرفتن تاکسی بگیر تا رانندگی خود راننده تاکسی ها:biggrin1:
.......................
اگر یک ماشینی یک عابری رو بزنه , راننده میاد پایین ببینه که اون طرف سالم هست یا نه!
حالا یه دفعه یکی هم طرف رو با ماشین زده بود داغون کرده بود و هم بهش فحش میداد!:laughing:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
اگر یک ماشینی یک عابری رو بزنه , راننده میاد پایین ببینه که اون طرف سالم هست یا نه!
حالا یه دفعه یکی هم طرف رو با ماشین زده بود داغون کرده بود و هم بهش فحش میداد!:laughing:

امروز يه ماشين دزديدم زنه اومد دنبالم!منو ميزد!من کاری نکردم:biggrin1:
بعد يهو پليس اومد اونو دستگير کرد!:laughing:به من کاری نداشت:biggrin1:
تار بودن ساختمان ها
تو مانيتور اينجوريه ولی من تو HDTV گزاشتم ديدم اينجوری نيست

آقا سوار این قطار شهری(مونوریل) شدید؟ خیلی باحاله
شما سوار تلکابين شدی؟!:biggrin1:
کاملا محسوسه فرم ریت پایینش نسبت به نسخه های قبلی ولی بعضی جاها مثل لب ساحل یا تو safe house فرم ریتش میره بالا.
من وقتی با ماشين سرعت ميرم فرم ريتش ييهو ميزنه به سرش!خيلی ميآد پايين
________________________________________________________________________________
اقا کسی نميدونه از کجا هليکوپتر بگيرم؟يک دفعی تو فرودگاه گرتم ولی از اون به بعد که رفتم ديدم نيست

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اره درسته..یکی از مواقعی که فرم ریتش میاد پایین وقتیه که سرعت میرید
والا این مشکل تار بودن رو منم تاحالا باهاش مواجه نشدم..نمیدونم چی میگن دوستان..اگه میشه یه اسکرین شات از این تار بودن ساختمونا بندازید.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من امروز کل ولیعصر و توپ خونه رو زیر پا گزاشتم به هر کی میگفتم بازی رو دارین همه یه زیر چشمی نگاه میکردن و میگفتن نه ممنوع هست بازیش خلاصه رفتم از دات کام گرفتم
بازیش خیلی عالی هست فقط این تار بودن ساختمونای دو خیلی تو ذوقم زد:(:(:(:(

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان من یه 2 ساعتی رفتم و از فریم ریت راضی ام تار بودن ساختمونهایه دور هم جزئی از کاره که چون دور هستن اینطوری یه جذابیتی هم داره رانندگی خوبه سوار شدن مترو هم خوبه تاکسی هنوز سوار نشدم چون بلد نیستم سوت بزنم:biggrin1:
فقط چیزی که من رو آزار داد AA بازی هست که واقعا این یکی تو ذوق میزنه البته شنیدم تو 360 اینجوریه و PS3 این مشکل رو نداره
در هر صورت بازی ای هست که واقعا من باهاش حال میکنم با تمامه خوبی و بدی هاش از همون اولین باری که تو PS2 بازی کردم تا الان جزو بهترینهایه من بوده:love:
فقط کسائی که بن نشدن خیلی مراقب باشن تا 29 آوریل حتما با یه گیمرتگ دیگه بازی کنن و در حال بازی هم کانکت نباشن;)

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
اینم یک عکس که من گرفتم , البته خیلی با عجله گرفتم و شاید Location زیاد جالبی نباشه.
تویه بازی که جلوتر رفتم و تونستم به قسمت Down Town یا همون برج ها برسم حتما عکس های جالبی از اونجا میگیرم.

k1sas3.jpg

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آي وي؟ همون 4 يوناني هست كه اولين نسخه رسمي بعد از GTA III تو سري شماره هاي بازي هست و دليلش اينه كه بازي يك نسل به جلو رفته براي همين يك شماره اونو جلو بردن.

ريتينگش هم ESRB: M هست و تو بعضي كشور ها اصلا فروخته نميشه، مثله امارات، ايران و براي نيوزيلند و استراليا بازي رو تغيير دادن تا براي 15 سال به بالا قابل فروش بشه.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
هر چقدر میرید جلوتر داستان جذابتر میشه.راستی یه بار زنگ بزنید 911 ببینید چی میشه میتونید بگید پلیس یا امبولانس یا اتش نشانی بفرسته برای اون خیابونی که هستید واقعا حال میده زنگ میزنی و میزاریشون سر کار.:cheesygri
ولی جنبه های بالای 18 خیلی قوین کافیه یه بار برید clup
تنها بازی که گشت و گذار توش حال میده همین GTA هست:love:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
هر چقدر میرید جلوتر داستان جذابتر میشه.راستی یه بار زنگ بزنید 911 ببینید چی میشه میتونید بگید پلیس یا امبولانس یا اتش نشانی بفرسته برای اون خیابونی که هستید واقعا حال میده زنگ میزنی و میزاریشون سر کار.:cheesygri
ولی جنبه های بالای 18 خیلی قوین کافیه یه بار برید clup
تنها بازی که گشت و گذار توش حال میده همین GTA هست:love:

ICO
Shadow of the Colossus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر