Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ای بابا !!!!!!!!!!!!!
یعنی هیچ کی نیست درباره بخش Online بازی بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید حتما به لایو وصل باشیم تا Active بشه یا نه ؟
چون در حالت آفلاین که هیچی نمیاد !
اینطور که معلومه بخش آنلاین این بازی تا روز 29 اپریل غیر فعال هست و اصلا نمی تونید استفاده کنید.

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
اینطور که معلومه بخش آنلاین این بازی تا روز 29 اپریل غیر فعال هست و اصلا نمی تونید استفاده کنید.

آخه مشکل اینه که بازی اصلا Menu نداره ، خودش Load میکنه !
نمیدونم والا ، شاید این نسخه کشکه کلا و سر کاریه

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
بچه ها در مورد سوال هاتون :

قسمت آنلاین بازی توسط موبایل قابل دسترسی است
GTA قبلی هم منویی نداشته و یکباره می رفته توی بازی
موبایل توی بازی کم کم عوض می شه و قابلیت هایی مثل عکس گرفتن، دریافت و فرستادن عکس و ... بهش اضافه می شه و باکلاس تر هم می شه
شخصیت نیکو فوق العاده است. مجله های opm و oxm هم تائید کردن. چونکه به جای خلق یه شخصیت فوق العاده خفن و خوشتیپ اومده یه آدم با قیافه معمولی اما خاص رو ساخته که همه چیزش منحصر بفرده. مخصوصا اون لحنش. (since u put it that way, im in). استیل راه رفتنش هم خیلی باحاله. من خودم باش خیلی حال می کنم. در ضمن شما باید این بازی رو با نسخه های قبلی هم مقایسه کنید. cj کجا و نیکو کجا.

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
آخه مشکل اینه که بازی اصلا Menu نداره ، خودش Load میکنه !
نمیدونم والا ، شاید این نسخه کشکه کلا و سر کاریه
شما توی بازی بالا روی D-PAD رو فشار بده وقی موبایل نیکو اومد اونجا منوی MULTYPLAYER رو میبینی

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
آقا هیچکس و اون بنده خدا رو بی خیال شین بازی رو بچسبین!
..............
لحظاتی قبل سعادتی به من دست داد تا این بازی را , بازی کنم!:biggrin1:
..............
دقیقا همون San Adreas هست که حالا شهرش عوض شده و کاملا مثل نیویورک شده و گیم پلی و فیزیک و گرافیک و داستان بازی هم کاملا تقویت شده و به عبارتی دیگر کاملا به صورت Next Gen شده.
..............
بازیش کاملا خنده بازار هست!:biggrin1: , طراحی ماشین هاش فوق العاده هست , همه نوع ماشینی هم توش هست از Suv و Pick Up گرفته تا Sedan و Coupe ...
..............
کاملا از طنز اجتماعی و انتقادی مثل نسخه های قبلی بازی , در این بازی هم استفاده شده.
..............
فیزیک بازی فوق العادس!
فقط کافیه تا افکت آب و نورپردازی روی اون رو ببینید تا اینجوری :eek: و :love: بشید.
..............
موبایلش خیلی کامله و مثل موبایل واقعی میمونه از نظر Option و ...
..............
رفتار انسانها با هم خیلی جالبه!
..............
پلیس هاش هیچ رحم و مروتی ندارن و کاملا بازی از این لحاظ سخت شده.
..............
یک شبکه رادیویی داره واسه متال بازها!:biggrin1:
و ...
..............
این ها رو با 2 ساعت بازی کردن متوجه شدم!:biggrin1:

• Love
Reactions: MEHRDAD.F

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستانی که میفرمایند تبهکار و گانگستر باید حتما یه قیافه قرازه و درب و داغون مثل نیکو داشته باشه احتمالا فیلمهایی مثله کارلیتوز وی ویا دونی برتسکو یا گنگستر آمریکائی یا صورت زخمی یا ....... رو ندیدند یا اینکه یادشون رفته
میشد با هر کدوم از شخصیتهایه اون فیلمها یه حاله اساسی به این بازی داد به نظر من CJ خیلی بهتر از این نیکو بود

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اقا خیلی حال میده دیشب رفتم بیلیارد بازی کردم و باختم:laughing:
کلا بازی بسیار جالبیه من که فقط به عشق و حال توجه میکنم وزیاد عجله ای برای به پایان رسوندنش ندارم.
موقعی که تاکسی از جلوتون رد میشه میتونید سوت بزنید و وایسه و سوار بشید و مقصد رو انتخاب کنید و یه 20 -30 دلاری بدید.
این جور که از بازی بر میاد باید طولانی تر از نسخه های قبل باشه من که 5 ساعت رفتم هنوز چیز زیادی از داستان و بازی دستگیرم نشده;)

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
اینم از فیسپلیتی که حرفش بود : (ماله من نیسا) :biggrin1:

vh9gdi.jpg

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
پس T-Gate خوبه دیگه اره ؟
بعضی سایتا مثل همین تکین که پولشونو باید بدیم پستچی اگه اون موقع کسی خونه
نباشه چی میشه بعد ؟!

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
اقا اونایی که بازی رو انجام دادن بیان بگن نسبت به شمارههای قبلی پلیس بازی چه تغییری کرده سختتر شده من که بازی نکردم ولی اونایی که بازی کردن بکن یه چیزه دیگه نقشش چقدره :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر