Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
چقدر سریع...
ا آش دهن سوزی به عبارتی نبود اما چیزی که من رو متحیر کرد فیزیک بدن نیکو در این ویدئو بود.
واقعا نرم و قابل انعطاف. حتی از GTA SA هم بیشتر.
و اینکه لیبرتی سیتی از لحظ GTA III و LCS فقط لی اوت نقشش فرق کرده... نیکو نزدیک یک پل یک ماشین رو هایجک کرد که اون پل کپی پلی بود که Portland رو به Stunton متصل میکرد... اسمش یادم نیست.
چیزهای دیگه هم داشت اما من نتونستم ببینم چون همون موقع که داشت لود میشد پاکش کردن.

3epehr

کاربر سایت
Apr 16, 2008
64
من که سرعتم خیلی پایینه ولی می تونین gameplay رو به صورت زنده از لینکه زیر نگاه کنید!!

http://smotri.com/broadcast/view/?id=489971&ktulhu=1

همین الان 1137 نفر دارن این ویدیو را به صورت هم زمان نگاه می کنن!!! تعداد هم هر لحظه داره بیشتر می شه!!!

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بجه ها به نظرتون الان که عرضه شده بهتره یا اینکه اگه اول مهر سال قبل عرضه میشد ؟ :biggrin1:
چون اگه یادتون باشه قرار بود اول مهر عرضه بشه که تا 29 آوریل تاخیر خورد

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بجه ها به نظرتون الان که عرضه شده بهتره یا اینکه اگه اول مهر سال قبل عرضه میشد ؟ :biggrin1:

الان چون اول مهرکسانی که مدرسه میرفتند خانواده گیر میدادن مدرسه اولشه باید حواست باشه ( نه اینکه الان نزدیک امتحاناتون نیست :biggrin1: )
د در هر حال اومد دیگه .:biggrin1: خوش بحالتون شما راحت میگیرید اگه برای PS3 نیاد من خودمو حلق آویز میکنم .:((
GAME KEEPER داشتم اما سه چراغه شد . ( شکلک تقصیر خودم بود ).

آخرین ویرایش:

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
الان چون اول مهرکسانی که مدرسه میرفتند خانواده گیر میدادن مدرسه اولشه باید حواست باشه ( نه اینکه الان نزدیک امتحاناتون نیست :biggrin1: )
د در هر حال اومد دیگه .:biggrin1: خوش بحالتون شما راحت میگیرید اگه برای PS3 نیاد من خودمو حلق آویز میکنم :(( .

مگه 360 نداری ؟ ... (اون بغل که عکسش هست) :-"

حالا خوش به حال شماها .... ما که فقط pc داریم چی کار کنیم ؟ .... حداقل باید 7-6 ماه صبرکنیم ... :(

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
عزیزم رو بعضی از دستگاهها بعد از رایت جواب نمیده!
شما یعنی دانلود کردی رایت زدی یه دستم بازی کردی ؟
فقط ایشون نبوده که بازی کرده مهدی ( Quint ) هم بازی کرده البته نه رو کنسول خودش
خیلی هم از بازی تعریف کرد
من الان تریلر گیم پلی این بازی دانلود کردم عجب چیزه مشتی بود چه فیزیک فوق العاده ای داشت

آخرین ویرایش:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
من الان گیم پلی بازی رو دیدم , واقعا 10 حقشه.
............
الان Niko رفت با یکی از اراذل و اوباش درگیر شد بعد سه سوت پلیس اومد اسلحه رو گرفت طرفشون , Niko دست هاش رو یک لحظه بالا گرفت که مثلا من تسلیمم , بعدش پلیس رو پیچوند و در رفت!:biggrin1:
...........
فیزیک بازی عالیه و وقتی که از اسلحه شلیک می کنی خیلی طبیعی دود ازش در میاد!
...........
بازیش خوراکه کارهای + 18 هست!:biggrin1:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من الان گیم پلی بازی رو دیدم , واقعا 10 حقشه.
............
الان Niko رفت با یکی از اراذل و اوباش درگیر شد بعد سه سوت پلیس اومد اسلحه رو گرفت طرفشون , Niko دست هاش رو یک لحظه بالا گرفت که مثلا من تسلیمم , بعدش پلیس رو پیچوند و در رفت!:biggrin1:
...........
فیزیک بازی عالیه و وقتی که از اسلحه شلیک می کنی خیلی طبیعی دود ازش در میاد!
...........
بازیش خوراکه کارهای + 18 هست!:biggrin1:
میشه لینک تریلر رو بدی چون اونی که من دانلود کردم این نیست !

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
بازی واقعا 10 حقشه.ولی یه چیزی که واقعا تو ذوق میزد دوربین بازی بود چه جوری بگم زیادی شناور بود با هر حرکت نیکو چپ و راست میشد.قشنگ ترین صحنه گیم پلی هم از ماشین بیرون پریدنش بود که واقعا جالب بود.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
میشه لینک تریلر رو بدی چون اونی که من دانلود کردم این نیست !

لینک 7 تا فیلم از گیم پلی GTA IV
.................................
در حدود 7 تا فیلم از گیم پلی و همچنین دموی اول بازی هست که نمیدونم چطوری این وکلای Rock Star این سایت رو ندیدن!
.................................
در ضمن اگر Wanted Star شما بالا بره ماشین پلیس ها از ماشین معمولی تبدیل به Hammer میشه!:love:
در ضمن هر کی که Dial up هم داره , میتونه این فیلم ها رو ببینه و دانلود کردنی نیست به صورت فلش پلیر هست

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اقایون یه نصیحته دوستانه به همگی مثله اینکه مایکرو کسایی رو که با نسخه کپی بازی کنن رو به شدت بن خواهد کرد حواستون جمع باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر