Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
فعلا که یا ماعوچی همه تقصیرارو انداخته گردن کمبودهایه ps3,ببینیم حالا رو نسخه ،ps4 که بهانه رو ازش گرفته، چه گلی خواهد کاشت!
من که از خدامه نسخه بعدیش عالی بشه!
اما نمیدونم چرا پورشه قبول نمیکنه ماشیناش تو بازی به اسم پورشه حضور داشته باشن! کسی دلیلشو میدونه؟؟

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
خب خب بعد از چلنج سطل آب یخ Kaz Yamauchi جناب Ken Kutaragi دعوتشو پذیرفتند:
Ken Kutaragi Ice Bucket Challenge on Vimeo
(خیلی باحاله ! معلومه Kaz حسابی خاطر Ken رو میخواد با هوله سر و روش رو هم خشک میکنه !! ;;):d)
بعد حدس بزنین اون از کی دعوت به عمل آورد!!؟؟ Kaz Hirai l-)
البته Lucas Ordoñez نیز دعوت حقو ! (:d) لبیک گفت:
watch?v=bOI_jmZIWWY

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
فعلا که یا ماعوچی همه تقصیرارو انداخته گردن کمبودهایه ps3,ببینیم حالا رو نسخه ،ps4 که بهانه رو ازش گرفته، چه گلی خواهد کاشت!
من که از خدامه نسخه بعدیش عالی بشه!
اما نمیدونم چرا پورشه قبول نمیکنه ماشیناش تو بازی به اسم پورشه حضور داشته باشن! کسی دلیلشو میدونه؟؟

ربطی به پورش بنده خدا نداره :( لایسنسش دست اون EA مفت خوره :|

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
سلام دوستان
تورو خدا هرکی بلده کمک کنه بدجوری گیرم. توی تاپیک گرن توریسمو 5 هم دیگه کسی سر نمیزنه .
میخواستم بدونم فرق سه بازی گرن توریسمی 5 که در زیر میبینید چیه ؟
مگه همه ی این 3تا گرن توریسم 5 نیست؟
یه سوال دیگه اینکه قیمت بازی اورجینال گرن توریسمو 6 چنده ؟ و چه ورژنی برای پلی 3 را پشیتیبانی می کنه؟
GRAN TURISMO 5 Platinum Game - بازی پی اس تری GRAN TURISMO 5 Platinum
GRAN TURISMO 5 PRO Game - بازی پی اس تری GRAN TURISMO 5 PRO
GRAN TURISMO 5 Game - بازی پی اس تری GRAN TURISMO 5

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
اصولا بین GT معمولی و پلاتینیوم فرق خاصی نیست بجز اینکه مدل پلاتینیوم بعدا توسط سازنده با قیمت ارزونتر فروخته شده. بجز فرق ظاهری با هم فرقی ندارن ولی اگه قصد خرید داری و قیمتشون هم فرقی نمیکنه همون عادی بگیری بهتره.

مدل پرولوگ هم در واقع پیش نمایشی از خود بازی هست . توضیحش مفصله فقط همین رو بدون که نخری بهتره. بیشتر کسایی که خیلی GT بازن دوست دارن که اون رو هم تو آرشیوشون داشته باشن

قیمت GT6 هم بستگی به این داره که کد آنلاینش استفاده شده باشه یا نه یدونه بدون کدش رو یکی از بچه ها یکی دو روز پیش در همینجا 60 تومن فروخت. البته فکر نمیکنم دیگه با این قیمت گیر بیاد. با کدش هم 120 یا 110 همین حدود هست

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
ممنون که جواب دادین دوست گرامی
راستش هدفم از خرید پلی 3 بیشتر گرن توریسم هستش و به این خاطر قصد دارم کامل ترین قسمتشو بخرم.
به نظر شما میشه اینطور گفت که نسخه پلاتینیوم نسخه ای به اضافه اپدیت هایی هست که قبلا برای بازی تا الان صادر شده؟ چون حجم این بازی رو چند جا دیدم از حدود 10 گیگ بود تا 19 گیگ و این عجیبه! گویا مدل پرولگو از بقیه کم حجم تر و ابتدایی تره
راستش منظور شما رو از "کد" نفهمیدم ولی همینو می دونم که اهل بازی انلاین نیستم و اگه مشکل در این مورد "کد" بازی کردن به صورت انلاینه من مشکلی ندارم. اینم نگفتین که ورژن لازم برای گرن توریسم 6 باید چند باشه؟

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
ممنون که جواب دادین دوست گرامی
راستش هدفم از خرید پلی 3 بیشتر گرن توریسم هستش و به این خاطر قصد دارم کامل ترین قسمتشو بخرم.
به نظر شما میشه اینطور گفت که نسخه پلاتینیوم نسخه ای به اضافه اپدیت هایی هست که قبلا برای بازی تا الان صادر شده؟ چون حجم این بازی رو چند جا دیدم از حدود 10 گیگ بود تا 19 گیگ و این عجیبه! گویا مدل پرولگو از بقیه کم حجم تر و ابتدایی تره
راستش منظور شما رو از "کد" نفهمیدم ولی همینو می دونم که اهل بازی انلاین نیستم و اگه مشکل در این مورد "کد" بازی کردن به صورت انلاینه من مشکلی ندارم. اینم نگفتین که ورژن لازم برای گرن توریسم 6 باید چند باشه؟

ببین دوست عزیز هیچ فرقی بین نسخه معمولی و پلات نیست،نسخه پلات مخصوص اروپاست و وقتی یه بازی در قاره اروپا به فروش زیاد برسه ناشر بازی میاد اون نسخه از بازیو به قیمت 30 دلار عرضه میکنه.

نسخه greatest hits واسه امریکا همین قضیه رو داره، قاب بازی به رنگ قرمز (رنگ قلب یعنی بازی محبوب و پرفروش) در قاره امریکا.

اگه کاملترین نسخه gt5 میخوای باید gt5 xl edition (مخصوص امریکا و همراه با 20 دلار دی ال سی و اپدیت spec 2.0 ) یا gt5 academy edition ( مخصوص اروپا همراه با تمام دی ال سی و اپدیتها میباشد) که گزینه دو انتخاب بهتریست.

واسه gt6 باید تا 1.11 اپدیت کنی که حدودا 10 گیگی میشه

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
درود بر شما دوست گرامی و ممنون بابت جواب
منم منظورم همین سری اکادمی هستش ولی اسشمو نمیدونستم:d خب توی کشور ما پیدا میشه به نظرتون؟ اگه اره حدودا چقدره قیمتش؟ سوالم در مورد ورژن دستگاه پلی استیشن 3 بود که مثلا باید چه ورژنی باشه که از بازی گرن توریسم 6 یا جی تی ای وی پشتیبانی کنه؟ به این خاطر می پرسم چون جایی خوندم که مثلا برای اجرای گرن توریسم 6 باید ورژن پلی استیشن رو به 4.5 ارتقا بدین .مثلا با ورژن 3.5 نمیشه بازی کرد این درسته؟

آخرین ویرایش:

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
درود بر شما دوست گرامی و ممنون بابت جواب
منم منظورم همین سری اکادمی هستش ولی اسشمو نمیدونستم:d خب توی کشور ما پیدا میشه به نظرتون؟ اگه اره حدودا چقدره قیمتش؟ سوالم در مورد ورژن دستگاه پلی استیشن 3 بود که مثلا باید چه ورژنی باشه که از بازی گرن توریسم 6 یا جی تی ای وی پشتیبانی کنه؟ به این خاطر می پرسم چون جایی خوندم که مثلا برای اجرای گرن توریسم 6 باید ورژن پلی استیشن رو به 4.5 ارتقا بدین .مثلا با ورژن 3.5 نمیشه بازی کرد این درسته؟
بسیار بسیار کمیاب هست باید سفارش بدی تا برات بیارن یا اگر دسته دو گیر بیاری
شما غصه اجرای بازیو نخور:d دسگات و بازیت اریج باشه دسگات اگه ابدیت بخواد واسه اجرای بازی اون اپدیت تو دیسک بازیت هست

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
برادر شما زیادی حساسیت بخرج میدی . خودشون بارها مطرح کردن که ps3 توان کشش بیشتر از اینو نداشته . مطمئن باش رو ps4 زمین تا اسمون بازی تغییر پیدا میکنه . وقتی GT5 هم وارد بازار شد دیدید خب بازی نسبت به GT4 خیلی پیشرفت داشت . هر بازی هم که میاد یه سری عیب و ایراد داره . و تا بحال هم بازی وجود نداشته که ایراد نداشته باشه . GT6 رو هم با فوزا 5 مقایسه نکن . GT کلا یه سبک بخصوصی داره. سبک رانندگی در GT خیلی حرفه ای هست. فوزا که اینطور نیست فقط به بیشتر جزئیات توجه کرده . بعد تو فورزا اندازه GT که ماشین نیست کار کردن رو 1200 300 تا ماشین و این همه پیست کار اسونی نیست

سلام به دوستان.
از موقعی ک ps3 بن شد دیگه رابطه ما هم با بازی هم با تاپیک کم شد! دیروز داشتم با بوگاتی کمی دست و پنجه نرم میکردم که به طور نا خودآگاه یاد ویدوو یی افتادم از برنانه تاپ گییر اگه اشتباه نکنم. همونی ک یارو موهاش کمی سفیده اونقدر زیره کنسوله فرمونو میگرده تا سویچه انلاک کردن تمام قدرت موتور رو حتی تو دنده یک پیدا میکنه. به صورت عجیبی تمام حرکات ماشین تو بازی در حین شتاب گیری و کلا صدای موتور و توربو چارجر و لرزشهای داخل کابین و ووو... همه چیز با اون ویدوو از بوگاتی یکی بود! اونجا بود ک مجددا مو بر تنم سیخ شد ک چقدر هندلینگ واقعی هست! تو این شبیه ساز.

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
سپاسگزارم از جواب
من با تعصبی که به سونی دارم حاضرم بابتش بازی اورجینال که سهله سه برابرم پول بدم و همیشه سونی توی اوج باشه. این شرکت باعث شده افسرده ای مثل من امیدی به زندگی داشته باشه و برای این خدمتش نمی تونم قیمتی بزارم پس واقعا پول بهای کمیه برای این خدمت. راستی داداش این عکسه جانی کش خیلی جالبه.من با گروه استاتلر شناختمش:>
اما باید به دوستم محسن gt5 بگم منم از پلی 2 و گرن توریسم 4 خاطرات زیادی دارم .یه سری مسابقات توی نوربرگرینگ داشت که 99 دور بود! هر دورش حدودا 8 دقیقه بود!! اعصاب فیل می خواست فکر نکنم کسی تا حالا تنهایی اونو گذرانده باشه ولی بهرحال قسمتی از بازی بود!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سپاسگزارم از جواب
من با تعصبی که به سونی دارم حاضرم بابتش بازی اورجینال که سهله سه برابرم پول بدم و همیشه سونی توی اوج باشه. این شرکت باعث شده افسرده ای مثل من امیدی به زندگی داشته باشه و برای این خدمتش نمی تونم قیمتی بزارم پس واقعا پول بهای کمیه برای این خدمت. راستی داداش این عکسه جانی کش خیلی جالبه.من با گروه استاتلر شناختمش:>
اما باید به دوستم محسن gt5 بگم منم از پلی 2 و گرن توریسم 4 خاطرات زیادی دارم .یه سری مسابقات توی نوربرگرینگ داشت که 99 دور بود! هر دورش حدودا 8 دقیقه بود!! اعصاب فیل می خواست فکر نکنم کسی تا حالا تنهایی اونو گذرانده باشه ولی بهرحال قسمتی از بازی بود!
آره داداش, مسابقات اندورانس از همون جی تی یک عضو جدا نشدنی بودن تا جی تی پنج. من تو تمام نسخه ها میرفتمشون و بسیار حس جالبی داشت, واقعا باید مثل یه تیم مسابقه ای روی رفتن به پیت استاپ برنامه ریزی میکردی. چه حسی داشت مسایقه لمانز 24 ساعته با جگوارXJR توی جی تی 5. ولی متاسفانه توی 6 خبری از اندورنس نیست.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستان در هر مرحله بهترین ماشین رو چجوری میتونیم تشخیص بدیم که بخریم ؟

کلا خرید ماشین باید بر چه حسابی باشه ؟

راهنمایی می فرمایید

و اینکه کلا بازی چقدر طول میکشه تموم شه ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر