Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان این ویدئو رو میذارم فقط سکته نکنید :d عشاق میفهمن چی میگم من :x من خودم نعره ها میزنم با دیدن هر بار از این ویدئم b-)

یک چیز ظریفی که تو بازی بهش دقت نکردبودم ولی تو ویدعویی که گذاشتی دیدم، اینکه سیستم هیدرونئوماتیک سیتروئن به خوبی سر پیچها قابل لمس و دیدن هست!! ( دقت کنید سر پیچ ،ماشین کله نمیکنه و یکجورایی تعادلش به هم نمیخوره)
ولی از کاش موقع بازیکردن میشد دوربین رو اطراف ماشین گردوند، اینجوری لذت بازی 2چندان میشد، اما حیف که gtمادرزادی این امکان رو نداره!
دوستان سرور بازی برای شماها درسته؟؟؟؟؟
مال من خیلی کند شده! کلیم ارور میده!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام بر همگی!

توی این بازی میشه ماشین ها رو اسپرت کرد؟
تغییرات فنی موتو و ... چه طور؟
پیست ها چطوری هستن؟ تو شهر هم میشه رفت؟
سلام بله تیونینگ موتور اتومبیل و اضافه کردن قطعات برای بهبود ایرودینامیک وجود داره. ولی تغیرات خاصی نمیشه روح طرح وینی ها داد و به صورت اتومبیل های ریسینگ استاندارد در آورد رنگ بندی های اتومبیل های تیونینگ شده رو.مهم ترین پیست های مسابقه ای وجود دارند ولی تا الان که رانندگی در محیط شهری نداشته. البته اگه علاقه به رانندگی در ماه دارید امکانش هست !:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
تصاویر احتمالی از Bertone VGT:

r0nm0riv787zgvpwuef2.jpg

2qj5u3nqwe82bkqna207.jpg

8994l6ygt9dyxdwvzy75.jpg

بنده دیگه حرفی برای گفتن ندارم!! :D

آخرین ویرایش:

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
سلام بله تیونینگ موتور اتومبیل و اضافه کردن قطعات برای بهبود ایرودینامیک وجود داره. ولی تغیرات خاصی نمیشه روح طرح وینی ها داد و به صورت اتومبیل های ریسینگ استاندارد در آورد رنگ بندی های اتومبیل های تیونینگ شده رو.مهم ترین پیست های مسابقه ای وجود دارند ولی تا الان که رانندگی در محیط شهری نداشته. البته اگه علاقه به رانندگی در ماه دارید امکانش هست !:d

روی ماه DLC هست یا روی اصل بازی هستش؟

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سه لوکیشن به عنوان یک فعالیت رکورد زدن روی ماه وجود داره که در محتوای اصلی خود بازی قابل دسترسی هست.

- - -ویرایش - - -

راستی نمیدونم این تصاویری که آریا جان قرار دادن برا بقیه هم باز نمیشه یا من نمیتونم ببینم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
راستی نمیدونم این تصاویری که آریا جان قرار دادن برا بقیه هم باز نمیشه یا من نمیتونم ببینم.
عکس ها برای این صفحه هست که الآن برای خودم هم باز نمیشه! :D فیلـــتر نیست، ولی فقط با فیلـــترشکن میشه واردش شد! :|
یه جای دیگه آپلودشون کردم.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اوه جالبه ماشینش! ولی منم احساس میکنم در موردش نمیشه چیزی گفت :-/ فقط تو لاستیک عقباش فک کنم یه ساب 15 اینچ برا پخش زیبا تر صدای اگزوز برای طرفداران در نظر گرفته شده. :d

- - -ویرایش - - -

فضای اطرافشم جالب هست. یه طورایی شبیه به یه جور غار هست اون محیط. با ماشین خاصش فضا کاملا مچ هست.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,836
نام
حامد
فقط یه گرن توریسمو باز میتونه عمق این تصویر رو درک کنه.
همیشه ارزو داشتم یه روزی برم المان و یه دوری تو این پیست بزنم.
الان هم سرچ کردم دیدم که بله برای عموم ازاد هست و هر 4 دور پیست رو با ماشین یا موتور شخصی 100 یورو حساب میکنن. اصلا تصورش هم دیوانه کنندس!
یا اینکه با ماشین های اجاره ای که دارم دور بزنی که اون هزینه اش یکم بیشتر میشه!
ایشالا اون روزی که بریم یه دور تو جهنم سبز بزنیم!

nn2d2ih3i7882jxdj9oz.jpg

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اوه اوه. عکس جالبیه, بزرگیه ترک رو نشون میده!
ولی چه کاسبی ای راه انداختن!!! با اون پول میرم یه جی تی 7 میگیرم که به جا یه بار شونصد بار تو این ترک بچرخم اونم نه با 150 kmph عوضش با 400 تا!
تازه باقیشم برا خودم چیپس میگیرم که از پای بازی بلند نشم :d

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
ببینم این ماشین 5 تاچرخ داره یا من عوضی میبینم!!؟؟؟؟؟
یکی بین دوتاچرخ عقب، دوتا هم عمودی در جلو!!!!
کانسپت قشنگیه اما یکم غیر واقعی هست! بنظرم یکم برای گرنتوریسمو طرح سبک و تخیلی هست! خیلی دلم میخواست اون تانکی که تو فیلم بتمن بود رو توبازی بزارن!
بگذریم...
بچه ها سرور گرنتوریسمو مخصوصا بخش لابیش برای شمام افتضاح شده؟؟؟؟ کلا بعد اپدیتش موقع رفتن به لابی چندید پیغام جوین و کانکتین میده ، قبلا اینطور نبود سریع میرفت!

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
اوه اوه. عکس جالبیه, بزرگیه ترک رو نشون میده!
ولی چه کاسبی ای راه انداختن!!! با اون پول میرم یه جی تی 7 میگیرم که به جا یه بار شونصد بار تو این ترک بچرخم اونم نه با 150 kmph عوضش با 400 تا!
تازه باقیشم برا خودم چیپس میگیرم که از پای بازی بلند نشم :d
محسن بنظر من که کلی هم ارزش داره یه پیستو تو واقعیت دور بزنی زمین تا آسمون فرق داره تا اینکه تو بازی یه دورشو بزنی اونم Nurburgring باشه که دیگه ازش نمیشه گذشت!! بهتر میتونی قدرت کار استاد رو درک کنی که چقدر پیست های داخل بازی شبیه واقعیشون هستند حتی اون ترک های داخل پیست رو هم لامصب فراموش نکرده. مو نمیزنه با واقعیش. قیمتشم که خوبه! من خودم به شخصه 1000$ هم حاضرم بدم یه دورشو بزنم تازه کلی عکس یادگاری هم از محیط اطرف پیست میندازی.... زندگیه....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
Lucas Ordonez (معروف ترین قهرمان GT Academy که رابطه خیلی خوبی هم با PD و یامائوچی داره) گفته که روزی طولانی رو در PD پشت سر گذاشته و مشغول تست کردن یه چیز خیلی بزرگ بوده.
از اون طرف هم توی بلاگ GT این جمله به چشم میخوره: GT Academy also in the virtual world will be opening soon
به صورت طبیعی باید کم کم منتظر GT Academy 2015 باشیم و 1.5 سال از عرضه PS4 میگذره و نیازی به توضیح بیشتر نیست که باید برای چه کنسولی عرضه بشه. :D ولی خب اگه PD بیاد GT Academy رو فقط برای PS3 منتشر کنه هم بنده هیچ تعجبی نمیکنم و عادت داریم به این چیزا!

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
Lucas Ordonez (معروف ترین قهرمان GT Academy که رابطه خیلی خوبی هم با PD و یامائوچی داره) گفته که روزی طولانی رو در PD پشت سر گذاشته و مشغول تست کردن یه چیز خیلی بزرگ بوده.
از اون طرف هم توی بلاگ GT این جمله به چشم میخوره: GT Academy also in the virtual world will be opening soon
به صورت طبیعی باید کم کم منتظر GT Academy 2015 باشیم و 1.5 سال از عرضه PS4 میگذره و نیازی به توضیح بیشتر نیست که باید برای چه کنسولی عرضه بشه. :D ولی خب اگه PD بیاد GT Academy رو فقط برای PS3 منتشر کنه هم بنده هیچ تعجبی نمیکنم و عادت داریم به این چیزا!

خبر خوشی بود :x
احتمالش هست که یه دمو برای PS4 منتشر کنن از GT7 در قالب GT Academy 2015 دقیقا مثل GT6 ولی خب با شناختی که من از استاد یامائوچی دارم تا همه ی ملت رو سکته نده و 50 بار بازی تاخیر و تایید نشه GT7 رو منتشر نمیکنه برا PS4 !
به هر حال منتظریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر