Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
آخه اگه مساله به روز كردن ماشين ها باشه كه كلا اين بازي هيچ وقت منتشر نخواهد شد :biggrin1:

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
نه 100% وقتی بازی بیاد به مرور ماشینهای جدید هم روی PSN برای دانلود میزارن.
امیدوارم پورشه هم بینشون باشه در آینده ......

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
سفقط عکس گالاردو بود با یه مدل قدیمی دیابلو.
100% رونتون و مورسیه لاگو هم هستند . فراری که با انزو و F430 و ... هست که صدای خارج شده از اگزوزشون فشار خون رو میبره بالا !

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,356
نام
مهدی
2 ساله که دستگاه رو خریدم هنوز یک ریسینگ روش بازی نکردم گذاشتم این بازی بیاد که مثل اینکه حالا حالاها خیال بیرون دادنشو ندارن,از بس که تو کفششش موندیم مردیممممم.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
از نظر من این بازی نیاز به بلندگو های خیلی قوی داره که صدای موتور و اگزوز و تیکاف کشیدن و دنده عوض کردن این ها رو به خوبی و واضح پخش کنه باید به فکر بلندگو هم باشم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کیفیت عکسها هر دفعه چند برابر بهتر از قبل میشه.فقط معلوم نیست چرا بازی منتشر نمیشه:biggrin1: مگه می خوان از بازی نمایشگاه ماشین راه بندازن که اینقدر طولش می دن
آخه اگه مساله به روز كردن ماشين ها باشه كه كلا اين بازي هيچ وقت منتشر نخواهد شد :biggrin1:
نوید منظورمو نگرفتی .فک کردی گفتم به خاطر به روز شدن ماشین ها تاخیر خورده.
نه منظورم این بود که اگه بخوان همش تاخیر بزنن متناسب با تاخیر ها هم باید ماشین ها به روز بشه.مثلا قبلا یادم نیست درست بازی واسه 2008 بود فک کنم بعد افتاد واسه اول 2010 همه مدل های قدیمی با مدل آخر 2009 اشون عوض شدن

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
Gran Turismo 5 NASCAR Video

http://www.motortrend.com/features/consumer/112_1003_gran_turismo_nascar_trailer/index.html
gt5-nascar-headon.jpg

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
یک شبیه ساز نَسکار واقعی جدا عالی طراحی شده . فقط امیدوارم همینطور که به ماشینها و مسائل جانبی دیگه مسابقات نَسکار توجه میکنند به جوانب دیگه ای مثل اینهمه تماشاگر پر شوق و ذوقی که در دنیای واقعی وجود داره اهمیت بدند. من فکر میکنم همین موضوع کوچک در القای حس و هیجانی تر شدن بازی کمک بسزایی میکنه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,065
نام
آریا
ویدئوی جدیدی از راننده های Subaru Impreza پخش شده که در نوع خودش خیلی جالبه. همچین طراحی راننده و کمک راننده ای , اون هم توی بازی ای که مخصوص رالی نیست و رالی فقط یه بخش کوچیک از اونه قابل تقدیره.
یه سری عکس از ویدئو گرفتم که البته کیفیتشون اصلآ خوب نیست ! (از Youtube برداشته شده)

راستی لطفآ عکسهای حجیم هم اینجا قرار ندین. یه سری عکس بود که هم وزن صفحه رو بالا برده بود هم طولش ! متآسفانه مجبور شدم پاکشون کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر