Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
بالاخره من هم تونستم به 1.43 برسم.

شب فرمان جی25 (که زمانی مال خودم بود به دوستم فروختم )می گیرم.چند شبی با جی25 بازی می کنم. امیدوارم رکوردم بهتر بشه.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
مشکل من اینه که به خط پایان نمیرسم! تا یه پیچ رو اشتباه میرم دستم به صورت خودکار میره روی Restart ! من نمیدونم شما ها چجوری رانندگی میکنید؟ البته شاید مشکل از من باشه چون یه مدت NFS MW زیاد بازی کردم، عادت دارم فقط گاز رو بچسبم!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
فایل replay من

http://www.mediafire.com/?zdntd2q0emo

چون leadeboard ها فرق داره اگه خواستید ببینید پوشه PS3 رو داخل روت فلش دیسک بریزید بعد توی PS3 قسمت SAVE کپی کنید و از داخل دمو تماشا کنید :D
البته ورژن دمو من ژاپنیه، نمیدونم روی بقیه ورژن ها هم کار میکنه یا نه...

اینم جدیدترین رکورد:

Code:
Tuned           Normal              Total
1.39.358      1.52.053         3.31.411

پ.ن: دارید پیشرفت میکنید دوستان، ادامه بدید.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
از تو خود ِ بازی باید بری ببینی تورج . وقتی رفتی تو Events ، اونجا Rankings رو بزنی روی اسم هر کسی کلیک کنی دو تا انتخاب میاد ، Download Ghost و Save Replay ! حتما ببینید :D

من دمو رو نگرفتم ... امروز فردا میگیرم ...:biggrin1: مرسی

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یه چیزی خیلی برای من آزار دهندس تو ظاهر بازی و اون این که بازی یه مقدار مات هست و این از نمای داخل ماشین کاملا مشخصه!
در کل من چیزی فرای این رو از GT5 انتظار داشتم! منظورم اصلا در مورد رانندگی نیست چون خیلی عالی از آب در اومده و لذت بخشه

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
یه چیزی خیلی برای من آزار دهندس تو ظاهر بازی و اون این که بازی یه مقدار مات هست و این از نمای داخل ماشین کاملا مشخصه!
واقعا من تاسف میخورم که pd هنوز از xبه عنوان گاز برای بازی استفاده کرده! الان این وسط فلسفه تریگر چیه؟؟؟ تو نمای دشبورد نمیشه سر راننده رو چرخوند(جالبه) آنالوگ ها برای چیزای تکراری مثل گاز و ترمز استفاده استفاده شدن! این همه دکمه رو دستس اونوقت تو بازی 5-6 تاش استفاده میشه!(من یکی رو این مورد واقعا متاسف شدم به حال GT5)
بنظر میرسه بهترین کنترلر برای لذت از بازی همون فرمون باشه
در کل من چیزی فرای این رو از GT5 انتظار داشتم! منظورم اصلا در مورد رانندگی نیست چون خیلی عالی از آب در اومده و لذت بخشه
خوبه دارین میگین کاپکیت.....خب تو اون نما میخواین 4 تا لامپ هم بزارن...
تاثیر نور خورشید رو دیگه چطور میخواین...
(در مورد مات یجور بنرم برمیگرده به این که از نمایی به نمای دیگه برین،و به خاطر تاثیر نور خورشید اینومیگین)
این ضربدر رو هستم شدید....پدر دست آدم درمیاد؟
اونم شما بهتره تا زمان عرضه صبر کنین.
حتمآ اینطوری نخواهد بود...دیگه PD انقدر (ببخشید) نفهم که نیستش.:smile:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بنده خدا اسمش دمو ِ میثم ، چه انتظاری داری . دمو هم نیست . هیچی جز یه ماشین و یه پیست و یه لیدربورد نداره .
راجع به دکمه ها خوب بازی یه شبیه ساز ِ . هیچکس نمیره مثلا Flight Simulator رو با کیبورد بازی کنه ، میشه ، امکان داره ولی نمیتونی نهایت کاربرد رو انتظار داشته باشی .
میثم دکمه ها رو هم میتونی هر جوری که دلت خواست بچینی ، توی Settings و از اونجا هم Assign Controller .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خوبه دارین میگین کاپکیت.....خب تو اون نما میخواین 4 تا لامپ هم بزارن...
تاثیر نور خورشید رو دیگه چطور میخواین...
(در مورد مات یجور بنرم برمیگرده به این که از نمایی به نمای دیگه برین،و به خاطر تاثیر نور خورشید اینومیگین)
شما از تو ماشینت کیلومتر شمارتو تار میبینی؟؟؟؟ جالبه علی جان چه چیزایی میگی!الان شما قصد داشتی به من بگی جک نگو؟؟؟ این حرفی که زدید(4تامپ) چه ربطی به چیزی داشت که من گفتم؟؟؟
کلا از نمای بیرون هم این مات بودن رو من میبینم و مطمئنن باید تو نمای کاکپیت تاریک بشه نه تار و مات!
بنده خدا اسمش دمو ِ میثم ، چه انتظاری داری . دمو هم نیست . هیچی جز یه ماشین و یه پیست و یه لیدربورد نداره .
آرش یعنی تو میگی درست میشه؟؟ من که از خدامه! من gt5p هم بازی نکردم و مدتهاست که منتظر Gt5 هستم از خدامه که این مشکلات حل بشه!
پ.ن:تو gt5p رو باازی کردی آرش؟

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
بحث سره اینه که من اگرم از تنظیمات گاز رو روی r2 ست کنم وضعیت پدال گاز رو داره(که نداره) ! یعنی همون مقدار که من r2 رو فشار میدم ماشین هم همون مقدار گاز بخوره!
پ.ن:
این چیزی که شما گفتی در فورزا3 وجود داره که اتفاقا لذت شبیه سازیه رانندگی رو خیلی بالا میبره و خدا کنه بشه همچین تنظیماتی رو اعمال کرد.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بالا هم گفتم بحث سر این نیست که x باشه یا o ! بحث سره اینه که من اگرم از تنظیمات گاز رو روی r2 ست کنم وضعیت پدال گاز رو داره(که نداره) ! یعنی همون مقدار که من r2 رو فشار میدم ماشین هم همون مقدار گاز بخوره!

مشکل اینه میثم جان هم خر رو میخواید هم خرما :D
این چیزی که شما میگی عملاً با دسته زیاد جای مانور نداره، در ثانی تریگر دسته PS3 به خوبی دسته 360 نیست. بنابراین ممکنه خوب جواب نده، ولی این قضیه با فرمون و پدال خیلی فرق داره و شما با پدال هر چقدر گاز بدی یا ترمز کنی همون اندازه تاثیر داره. شک نکن درباره این.
در ثانی نمای دوربین توی کاکپیت هم تغییر میکنه، خودم امتحان نکردم ولی تو ویدیو مقایسه ای که Eurogamer گذاشته بود این عمل رو انجام میداد. یه قابلیت دیگه هم که خیلی دربارش صحبت شد استفاده از PSEye و چرخش دوربین با حرکت سر بازیکنه.
اون چیزی هم که در مورد تار بودن صفحه گفتی من والا ندیدیم.

یه جورایی حس میکنم که خیلی دست کم گرفتی GT5 رو... باید توجه کنی که خیلی از قابلیت های بازی اصلی تو این دمو وجود نداره، پس انقدر زود قضاوت نکن.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش یعنی تو میگی درست میشه؟؟ من که از خدامه! من gt5p هم بازی نکردم و مدتهاست که منتظر Gt5 هستم از خدامه که این مشکلات حل بشه!
بالا هم گفتم بحث سر این نیست که x باشه یا o ! بحث سره اینه که من اگرم از تنظیمات گاز رو روی r2 ست کنم وضعیت پدال گاز رو داره(که نداره) ! یعنی همون مقدار که من r2 رو فشار میدم ماشین هم همون مقدار گاز بخوره!
میثم با این چیزی که من از این دمو و پیشرفتش دیدم قطعا GT5 وقتی و طوری عرضه میشه به بالاترین حد رسیده باشه . اینو وقتی بهش ایمان آوردم که دمو رو بازی کردم .
آره ، من GT5p رو بازی کردم میثم . از لحاظ فیزیک و گرافیک ، از هر لحاظ تو این دوسال خیلی پیشرفت داشته ، خیلی زیاد .
راجع به اون عکس العمل که بر اساس فشار وارده باشه ، خوب این وجود داره . الان شما با انالوگ بازی کنی میبینی هر چقدر آنالوگ رو به سمت جلو فشار بدی همون قدر شتاب به ماشین میدی ، ولی هیچوقت نمیتونی انتظاری که از پدال داری از دسته PS3 داشته باشی .

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد

دوستان اول برید یه چیزی رو امتحان کنید بعد بیاید اینجا مطرح کنید:smile:
باید بگم که وضعیت پدال رو دسته هم داره.
چه با R2 گاز بدی چه با x.
با هر دو هر چقدر که فشار بدید همون قدر گاز میخوره.
هم میتونید تو یه سرعت تنظیم کنید هم میتونید طوری تنظیم کنید که آروم گاز بخوره.
پس وضعیت پدال گاز در دسته موجود است.(کسانی که شک دارن امتحان کنن ضرر نداره)

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
شما از تو ماشینت کیلومتر شمارتو تار میبینی؟؟؟؟ جالبه علی جان چه چیزایی میگی!الان شما قصد داشتی به من بگی جک نگو؟؟؟ این حرفی که زدید(4تامپ) چه ربطی به چیزی داشت که من گفتم؟؟؟
کلا از نمای بیرون هم این مات بودن رو من میبینم و مطمئنن باید تو نمای کاکپیت تاریک بشه نه تار و مات!
بحث این نیست که پدر دست در میاد یا نه! بحث سره اینه که تریگر یه جور نقش پدال گاز رو بازی میکنه تو رسینگ های این نسل!
شما تا حالا دیدی من به کسی توهین کنم؟:smile:
اصلآ منظورم این نبود....آخه انقدر انتقادهای الکی از این دمو میشه که ادم شاخ در میاره..
منم چیزی گفتم که بدونین تار بودن انتقاد الکیه!(من که ندیدم)
حالا گیریم که تاره...شما از یک دمو حدود 240 مگی چه انتظاری دارین؟
واقعآ میخوام بدونم‍!
در مورد پدر در اومدن دست...نظر شخصیم بود.!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر