Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
با این رکوردا به خودم امیدوار شدم.بریم 1.40 رو بزنیم.:biggrin1:
رکوردهای من
توصیه من به دوستان اینه یک ضرب نرن و ghost نفر اول را دانلود نکنن. بلکه نگاه کنن ببینن رکورد خودشون چنده بعدش یک ghost بگیرن که مثلا 2-3 ثانیه از خودشون سریعتره اینجوری بازیتون به سرعت پیشرفت می کنه.
موفق باشید.
شما و کیوان باعث افتخار این جامعه این.:biggrin1:

-----
دقیقا درسته.منم ghost ی که گرفتم 1.39.7 ه . کلی بازیم پیشرفت کرد بعد گرفتن این.الان 3-4 پیچ اول رو راحت از یارو جلو میزنم.ولی از اون پیچ طولانیه عقب میفتم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
ولی خیلی باید از این بهتر بدن بیرون وگرنه کلاهشون پس معرکه هست
والا ! طراحی 950 تا ماشین با این جزییات و طراحی فوق العاده کاکپیت و فیزیک عالی کیلو چنده ؟! اصل چمن خوش آب و رنگه که آدم رو ترغیب به ادامه بازی میکنه. اگه چمن همین شکلی بمونه دیگه فروش بازی هم ته میکشه و کلاهشون ...

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اینم رکورد من تا اینجا:

Code:
Tuned           Normal              Total
1.39.775      1.52.719         3.32.494

این بحث چمن هم من نمیدونم چیه شما میگید، عنوان این بازی Real Driving Simulator ـه نه Real Chaman Simulator

کسانی که از چمن ایراد میگیرن، بهتون برنخوره ولی نگاه واقعاً سطحی دارید به این بازی که اصلش چیز دیگس... شما می خواید مسابقه بدید یا توی چمن ها و در و دیوار برونید؟

ویرایش: خب همین الان باز رکورد Tuned رو زدم :D

1.39.358 در مجموع هم شد 3.32.077

پ.ن: این دمو فقط یه lap time با دوتا ماشینه الان 2 روزه یه بند دارم همینو بازی میکنم، خدا رحم کنه وقتی خود بازی بیاد :D
پ.ن2: امیر جان انگیزه میدی به آدم :D میتونم به جرات بگم با همین کارا کلی بازیم تو GT بهتر شده.

آخرین ویرایش:

omid110

کاربر سایت
Aug 24, 2008
122
من که می گم گرافیک محیط پایین هست خط ترمز ای روی اسفالت حال به هم زنه من یاد دوران دانشجویی می ندازه با تراکتور دانشگاه چه کارایی نکردیم (فارق تحصیل کشاورزی) چمن شن هم که نعطیل فقط رنگش با هم فرق داره توی جفتش بری گرد خاک میشه:laughing: بعد 5 سال تماشاچیا 2 بعدی این یکی که دیدم با خودم گفتم نه !!!! ایول. فکر می کنم aa هم تعطیله شاید به خاطر 1080p بودنشه در ضمن شروع نکنین به زدن من فقط بخونین مرسی
در جواب دوستانی که می گن ابرو ریزی نکنین ما ها سطحی بینیم یا اصلا نمی دونیم سمولیشن چیه اگه واقعا گرافیک مهم نیست اصل فیریک و این حرفاست پس چه کاری بود 5 سال مردم الاف خوشون کنن
ضربدر گاز مربع ترمز روی این خط برین هر جا هم که قرمزه ترمز بگیرین از این خط خارج نشین شما برنده اید با تشکر از اینکه gt5 انتخاب کرده اید
image.php
untitled.jpg

image.php

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
والا ! طراحی 950 تا ماشین با این جزییات و طراحی فوق العاده کاکپیت و فیزیک عالی کیلو چنده ؟! اصل چمن خوش آب و رنگه که آدم رو ترغیب به ادامه بازی میکنه. اگه چمن همین شکلی بمونه دیگه فروش بازی هم ته میکشه و کلاهشون ...
والا ! آریا دو صفحه پیش رو ببین همه اینا رو گفتم . دوستان انتظار دارن از وسط چمن آبشار رد بشه و بچه ها خوش و خرم روش والیبال بازی کنن !
اونی که واقعا بازی رو بازی کنه ، دقت کنید واقعا . مثل همین کیوان یا امیر اصلا به محیط چیه ، به کاکپیت و خود ِ ماشین هم توجه نمیکنه چه برسه به آب و هوای چمن و شن و اینا !
تو رو خدا بیشتر از این باعث افتخار ما به گیمر های دوست داشتنی میهن عزیزمون نشید . بازی کنید . چمن میخواید ببینید برید Uncharted 2 یا Sims بازی کنید ببینید عجب آب و هوا و منظره ای داره .
Real Chaman Simulator
lol :D
بچه های اهل فن یه سوال ، من چرا همش ماشینم از جاده خارج میشه اونم با دریفت کشیدن ، اصلا نمیتونم Stable رانندگی کنم ! گفتم که هیچ امیدی بهم فعلا تو Driving نیست :D
هی میخوام یکی رو نایف کنم یا Snipe کنم یا Grenade بندازم از بس FPS بازی کردم . :D
امیر جان ، کیوان بیاید یکم توضیح بدید اماتوری مثل من چجوری راه بیفته .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا من یک چیزی فهمیدم بعد دیدن بازی نفر اول رکورد داران یعنی همون 1.36 معروف که این شخص به احتمال 100% از فرمان استفاده میکنه شک نکنید اگه ویدیو رو دیدین حتما به دنده عوض کردن توجه کنید چه 5به 3 ی میندازه برای پیچیدن و سرعت گرفتن واقعا برای همینه که ما نمیتونیم سرعت رو دم پیچ ها رعایت کنیم .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
امیر جان ، کیوان بیاید یکم توضیح بدید اماتوری مثل من چجوری راه بیفته .

راهنمایی که، اول از همه تا جایی که ممکنه فقط Driving Line رو دنبال کن، چون ثابت شده بهترین و سریع ترین راه مسابقه همینه
بعد به خط ترمزها دقت کن درست همون جاها ترمز کن و بعد که تموم شد گاز بده، یه راه دیگه هم که امیر جان گفتن دنبال کردن ghost حریفاست. دست فرمون هم که دیگه به استعداد خودت ربط داره :D

فعلا همینا به ذهنم رسید :D حالا امیر بهتر میتونه راهنمایی کنه.

بعد 5 سال تماشاچیا 2 بعدی این یکی که دیدم با خودم گفتم نه !!!! ایول. فکر می کنم aa هم تعطیله شاید به خاطر 1080p بودنشه در ضمن شروع نکنین به زدن من فقط بخونین مرسی

قبل از عرضه این دمو هم از این حرف ها زیاد میزدند، چیزی که مهمه، نگاه کارشناس ها به بازیه که اونم بعد از عرضه بازی کامل مشخص میشه.

در ضمن بازی در 1080p دارای 2x AA و در 720p هم 4x AA ـه

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من خودم 2 صفحه قبل هم گفتم بهتره دوستان زود قضاوت نکنن.چون من خودم هنوز تو کفم چون همین دموی خیلی خیلی کم بازم 200 مگ یکم عجیبه.این بازی هم امکان نداره خط ترمز روی آسفالت نندازه.قطعا در شماره نهائی این بازی درست میشه.من خودم دیشب ساعت 12 نشستم تا 4:30 نشستم پای بازی:eek:واقعا گیم پلیش آدم رو دیوانه میکنه.به عقیده خودم اینجور مشکلات در نسخه نهائی برطرف میشه.پس بهتره زود قضاوت نکنیم.

من فهمیدم اگر واقعا بازی کنم هیچ چیز بازی رو نمیبینم.:laughing:پس برای همین سازندگان مخشون تاب داره و الکی هی رو گرافیک کار میکنن.همین گران توریسمو بیکار بوده انقدر روی طراحی کاکپیت دقت کرده.چون باید بیخیال گرافیک بشیم.و باید فقط چشمون اینجوری:eek:به عقربه سرعت باشه و عین .... جلومون رو ببینیم.:-"

در ضمن من مثل بعضی افراد نیستم که چون به هیکل بنده تو تاپیکهای 360 گند زدن و از سر غرض ورزی نظر دادن نظر بدم.این بازی شاهکاره.

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
سلام
بعد از 3 روز که دان کردم امروز بازی کردم
happy.gif

واقعا برای بنده نظر بقیه مهم نیست !!! هرچی میخواهید بگید, بگید(I Dont Give A Shit)
happy.gif
من باهاش اساسی حال کردم
worship.gif
و بازی Racing تا این حد Simulation ندیده بودم
flat.gif

این دمو با اینکه یه ماشین و یک پیست داره به شدت اعتیاد آوره حالا چه برسه به نسخه کامل بازی
نکته جالب این بازی برای من حس دلهره عجیبه که برام ایجاد کرد چون وقتی چند دست بازی میکنی و تا حدودی دستت میاد و Ghost خودت رو هم میبینی سر پیچها آدم وسوسه میشه دیرتر ترمز کنه اما یه دفعه ماشین از دستت در میره
crysmiley1.gif
و میری رو چمن و میگی حیف
tantrumsmiley.gif

یه پیشنهاد هم دارم اصلا بازی رو Restart نکنید هر اشتباهی کردید ادامه بدید
چند تا سوال داشتم
questionedf.gif

1 این فرمون مخصوص این بازی چنده؟
2 کسی تو این بازی از ترمز دستی استفاده میکنه ؟

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
وای که چه حااااااااااااااااااااااالی میده این بازی:love:
آقا الان بالاترین رکورد تو این تاپیک چنده؟
حداقل بین خودمون یه مسابقه بزاریم.
من که رکوردم رو فعلا نمیگم:cheesygri ولی پیشرفتم خیلی خوبه.داره دست فرمونم خوب میشه.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود
خوب منم بالاخره نشستم پای این بازی به طور مستمر و اولین رکوردم رو زدم البته فعلا فقط Tuned Car بازی کردم . رکوردم شد : 43.383 : 1 !
به امید خدا شاید بتونم تا زیر 41 : 1 هم برسونم . بریم رکورد بزنیم .
راستی یه چیزی ، این Replay نفر اول رو بگیرید نگاه کنید . وحشتناک رانندگی میکنه :D نامرد فرمون داره چه معکوس هایی که سر پیچ ها نمیکشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر