Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بزارید یه شفاف سازی بکنم تا دوستانی که با این شیاد آشنا نیستن حساب کار دستشون بیاد !
تمام رکورد هایی که این آقا یعنی کیوان میگه دروغی بیشن نیست و ساخته تخیلات خودشه :D ایشون تا حالا نتونسته زیر 2 دقیقه به خط پایان برسه ، مدارکش هم موجود ِ .
تا شما باشید به من نگید تخیلی بازی می کنی و همه چیزت و K/D Ratio ات دروغه :D
من چرا به خط پایان نمیرسم ؟ :D
حرف مفت نزن :biggrin1: بنده 2 صفحه پیش مدرک گذاشتم تا چشمات دربیاد، تازه رکوردم پایین تر از اون هم رفته
اصولا ما هر حرفی زدیم با سند و مدرک بوده، شما هم اگر سند دارید نشون بدید فیض ببریم :biggrin1:

34begam_begam409.gif
تو و نیما این دعوا ها و دروغ ها رو به تاپیک ها کشیدید :D تو اصلا خودت دروغی چه برسه به رکورد هات :D
یادمه چه مدرکی داشتید ! عکس در شرایط نامطلوب :D
به هر حال من چرا به خط پایان نمیرسم ؟ :D

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
تمام رکورد هایی که این آقا یعنی کیوان میگه دروغی بیشن نیست و ساخته تخیلات خودشه :biggrin1: ایشون تا حالا نتونسته زیر 2 دقیقه به خط پایان برسه ، مدارکش هم موجود ِ .
حرف مفت نزن :D بنده 2 صفحه پیش مدرک گذاشتم تا چشمات دربیاد، تازه رکوردم پایین تر از اون هم رفته
اصولا ما هر حرفی زدیم با سند و مدرک بوده، شما هم اگر سند دارید نشون بدید فیض ببریم :D

34begam_begam409.gif

تو و نیما این دعوا ها و دروغ ها رو به تاپیک ها کشیدید :biggrin1: تو اصلا خودت دروغی چه برسه به رکورد هات :biggrin1:
یادمه چه مدرکی داشتید ! عکس در شرایط نامطلوب :biggrin1:
به هر حال من چرا به خط پایان نمیرسم ؟ :biggrin1:

30mmzxj42.gif

دست از سر این یه دونه تاپیک دیگه وردار :D

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
ایول تازه داره دستم میاد:D
بالاخره اومدم زیر 1.42 .یکم دیگه تلاش کنم تا 1.40 هم میام.من به 1.40 بسی راضیم:D
با اون قرمزه هم یبار همون اولا رفتم 1.58 زدم.نمیدونم چرا ثبت نشده.اونو بزنم فکر کنم رتبه ام خیلی بهتر بشه.
کماکان در کف گرافیک بازی میباشم!مخصوصا تو replay که با واقعیت مو نمیزنه!
curious.gif

========
راستی رکورد منطقه من 1.36.142 شد!عجب موجوداتین اینا دیگه!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
پسر فقط یک بار آسمون رو ببین...
وای ابرها فوق العادس...با واقعیت مو نمیزنه.
زدم یه رکورد رو
1,48 تیونینگ
1,58 معمولی
بیان رکوردها رو بگین....آرش با توام:biggrin1:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
من تا خبردار شدم دمو اومده با کله رفتم دان کردم:biggrin1:
گرافیک کاکپیت محشره.لرزش ماشین به بهترین شکل شبیه سازی شده.:((انیمیشن حرکات راننده محشره:((اما گرافیک محیط ضعیفه حداقل در مقایسه با بازیهای مشابه.صدای موتور خیلی واقعیه:((
همون دفعه اول رکوردم 1.56 بود ولی بعدن 1.50 شد:biggrin1:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من بازهم پیشرفت کردم:cheesygri
از 1.40.995 به 1:40:260:biggrin1:
ولی من هنوز تو کفم چجوری 1:36 اینا میزنن:eek:ولی اینو فهمیدم با فرمون بازی میکنن چون تو detailشون نوشته

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
خب دوباره اومدم پایین.
NORMAL :1. 57
TUNE : 1.46
این نفر اول GT رو نمیشه اصلآ بهش رسید!
مشخصه فرمون داره...پیش به سوی رکوردی بهتر:love:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
رکوردهای من
توصیه من به دوستان اینه یک ضرب نرن و ghost نفر اول را دانلود نکنن. بلکه نگاه کنن ببینن رکورد خودشون چنده بعدش یک ghost بگیرن که مثلا 2-3 ثانیه از خودشون سریعتره اینجوری بازیتون به سرعت پیشرفت می کنه.
موفق باشید.

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
من که خیلی حال کردم ولی بهتر از این باید میشد در برابر بازی هایی که اومده تا حالا چمنش حاله منو زد بهم یه جوری بود درسته. نمیگم بد بود بازی بعدش ولی خیلی باید از این بهتر بدن بیرون وگرنه کلاهشون پس معرکه هست این همه میگن دارن خرج میکنن گفتم الان دهنم باز می مونه ;) ولی رکورد من اوله به خدا دروغ نمی گم البته از اخر:laughing:تا حالا اصلا یه دور هم نرفتم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر