Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
می دونم که حرف های این دوستمون فقط از روی ترس و علاقه به بازیه ( خودم هم اولا هم چنین احساسی رو داشتم . )

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
چیزی که شما باید توجه کنید اینه که PSP یه کنسول دستیه و طبیعت بازی هایی که براش عرضه میشن با کنسول های خانگی فرق داره... فرهنگی که تو ایران جا نیوفتاده و همه انتظار دارن بازی های کنسول دستی و خانگی در یک سطح باشن.

پس ربطی نداره که چون GT برای PSP اونطوری حالت casual داشت، GT5 هم همین طور باشه.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
چیزی که شما باید توجه کنید اینه که PSP یه کنسول دستیه و طبیعت بازی هایی که براش عرضه میشن با کنسول های خانگی فرق داره... فرهنگی که تو ایران جا نیوفتاده و همه انتظار دارن بازی های کنسول دستی و خانگی در یک سطح باشن.

پس ربطی نداره که چون GT برای PSP اونطوری حالت casual داشت، GT5 هم همین طور باشه.
حرف شما 100% متین و درسته من فقط از رو علاقه زیااااااااااااد به gt این حرفو زدم ولی بالاخره ممکنه حتی چند درصد از gt psp الهام بگیرن(چون به ریلیس gt5 نزدیک میشیم)که فکر نکنم خوب باشه چون همون تیم که داره رو gt5 کار میکنه رو gt psp کار کرد حالا شما به من حق میدی..؟:(دست و دلم بلرزه..؟و یه موضوعه دیگه که شما بهش اشاره کردین ضعیف بودن psp هست اگه بازی god of war psp رو بازی کرده باشین متوجه میشین که از gow ps2 تقریبا چیزی کم نداشت و هم psp و هم ps2 این بازی شاهکار خوب از آب در اومد(منظورم کل عنوان GOw هست)پس نتیجه میگیریم که بازی می تونه رو هر کنسولی موفق باشه اگه از محتوای اصلی دور نشه.منم ترسم از gt5 اینه که از محتوای اصلی دور نشه و موضوع بازی مثل gt psp نشه همین.چون این بازی مال شرکت sony هست مثل gow که هم رو psp موفق بود هم رو ps2.امیدوارم gt5 مثل gt psp نشه فقط همین(موضوع و gamestyle).موفق باشید.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,350
نام
سروش
motorbike.jpg

Kazunori Yamauchi هم گفته بازی میتونه موتور هم داشته باشه وما باید بدونیم کاربران از ما چه می خواهند

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
تاریخ عرضه بازی برای منطقه آمریکای شمالی تابستان 2010 اعلام کردن !
معلوم نیست چرا انقدر کشش میدن ! ماکه دیگه هلاک شدیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر