Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
عجب چیزی بود کیوان ، واقعا Holy Mother of God :D
خوشبختانه با این عکس ها دیگه یه سری مجهول الهویه نمیان بگن بازی نسبت به پرولوژ پیشرفتی نخواهد داشت :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تصاویر جدید:

60085687451438685776.jpg

Holy Mother of God
wooow
عجب گرافیک خیره کننده ای!
فکر می کنم هنوز چیزی معلوم نیست.

فکر نمیکنم گرن توریسمو هم فول دمیج بزاره اما 100% دمیج رو داره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
جدآ این PD چیکار میکنه با سخت افزار بدبخت ؟! توی PS2 که اون کیفیت رو دیدیم , انتظارمون از PS3 هم بالا بود ولی نه دیگه انقدر !!!

عجب سایه هایی ! به اون تیکه قرمزا توجه کنین :

این توجه به جزییات توی کاکپیت (از کلاه راننده تا لباس و قطعات ماشین و نورپردازی و ...) به نظر من ارزش این همه صبر کردن رو داره ! حالا بگذریم از مدل خارجی فوق العاده ماشینها.

توی ویدئوی IGN یه لحظه این تیکه کنار خیابون رو که نشون داد واقعآ زیبا بود ! نمیدونم توی Prologue هم این طوری بوده یا نه ولی اینجا خیره کننده بود (ویدئو رو ببینین بهتر میفهمین) :

ydckwhxu1h923czb3jwa.jpg

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
جدآ این PD چیکار میکنه با سخت افزار بدبخت ؟! توی PS2 که اون کیفیت رو دیدیم , انتظارمون از PS3 هم بالا بود ولی نه دیگه انقدر !!!
آریا ، سخت افزار رو به عروج میرسونه این PD :D واقعا این چشم بادومی ها جادو میکنن :D
تو اون سایه زیر LCD رو ببین :D
یا به جلوی راننده نگاه کن ، حس رانندگی تو وجود ادم نهادینه میشه :D
توی ویدئوی IGN یه لحظه این تیکه کنار خیابون رو که نشون داد واقعآ زیبا بود ! نمیدونم توی Prologue هم این طوری بوده یا نه ولی اینجا خیره کننده بود (ویدئو رو ببینین بهتر میفهمین) :
نه آریا تو پرولوژ در این سطح کیفی نبود واقعا !
البته من هنوز با سیستم دمیج بازی مشکل دارم :D

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
اون عکس از کاکپیت نیسان واقعا فوق العادس
توی ویدئوی IGN یه لحظه این تیکه کنار خیابون رو که نشون داد واقعآ زیبا بود !
این عکس ها و تریلر های اخری نشون داده که PD روی گرافیک محیط هم عالی کار کرده.
البته من هنوز با سیستم دمیج بازی مشکل دارم
هنوز بیش از شش ماه به انتشار بازی مونده.حتما بهتر میشه:smile:

---------------------------------------------------------
دوستان همونطور که میدونید در این بازی انواع و اقسام ماشین ها (از ماشین های مخصوص رالی گرفته تا سوپر اسپرت و F1 ) ولی به نظر من از همه اینا جذابتر Conceptها هستند الان داشتم اینو نگاه میکردم:
Ferrari-Concept-2008-Design-by-Luca-Serafini-Front-And-Side-2-1024x768.jpg
Ferrai Concept :love:نظرتون چیه؟ به نظر شما در GT5 خواهد بود؟

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
خدا رو شکر لا اقل مطمئنیم همین گرافیک رو میدن دست آدم ! گیم پلی و این حرف ها هم که از زمان PS1 رو دست نداشت و حرف زدن هم نداره
ولی با اینکه یه جا گفته بود گرافیک GTP با 5 یکی هست ، اما اینجا خیلی بهتره شده ( مخصوصا سایه ) و نشون میده واقعا رو بازی کار کردن. بیش تر از حد انتظار

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
Hell Yeahhhhhhhhhhh

بالاخره مثل اینکه تایید شد چرخه روز و شب و بارون تو بازی هست.
banana_smiley_17.gif

اطلاعات بیشتر : http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=17793041&postcount=11972
مسابقه در شب بارونی :love:
ویرایش : این هم برای کسانی که خیلی نگران سیستم Damage در بازی هستند:

I tried the demo, the cars don't fully deform. Not even when crashing really hard.
We're still working on that. We still have a lot of work to do in that department
.
دوستان درست متوجه نشدم یعنی بازی فقط 65% تکمیل شده؟؟؟!!!
---------------------------
اینجا هم میتونید اخرین صحبت های یامائوچی رو در مورد بازی بخونید.
راستی میدونستید یامائوچی یک راننده خیلی حرفه ای؟!

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
Will there be more series other than NASCAR and GT500* What about F1 ?
I have always wanted as much championships in the game as possible. That's why we now have Nascar and WRC. But I want all of them.
It's difficult to get all the F1 teams
Crap..
این هم یک خبر نا امید کننده برای من که خیلی امیدوار بود F1 Championship هم به بازی اضافه بشه.
امیدوارم لااقل اتومبیل های فرمول یک در بازی باشند.

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
فو فو فو......تاپیک چرا خاک میخوره!
عکس های جدید از بازی:love:

سایت The SixthAxis شایعات جدیدی در مورد بازی رو پخش کرده:
متاسفانه وقت نکردم ترجمه کنم.
We already know that the ‘20 locations’ previously mentioned actually means 20 World locations, and not 20 different circuits, but this is new: the team are still working on adding new tracks in there which could up the number of 70 track variants to over 110.
Porsche fans will like this rumour: Porsche itself may be making an appearance in the final release of the game, but we won’t be losing RUF either.
The current number of cars mentioned (950) could be considerably higher due to the extended time they now have. No number given, but we’ve heard that the number of cars that can be imported from Gran Turismo PSP might well be limited to around a hundred.
The F2007 will not be the only F1-esque car in the game. No car after the 2008 season can be used due to Codemasters taking the license for them, but there’s a chance that other 2008 season teams might be making their cars available in addition to the valuable rally and NASCAR licenses we know are there.
The TopGear Test Track replay camera angles will simulate those seen on the TV. “Fast tyre cam FTW!” said our man
  • .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر