Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دو تا GIF از SLS AMG توی GT5 که به خاطر حجمشون فقط لینک میذارم :

1 (نورپردازی فوق العاده که حتی به سوراخ سنبه های کاکپیت و gauge ها هم رحم نکرده)

2 (صحنه Pit)

مرسی اريا جان...:love:

این 6 ماه صبر کردن برای این بازی واقعا سخت شده...

من هم فکر کنم این تاخير برای بازاريابيش هست... چون قبلا هم گفته شده بد که تموم شده ساختش!!!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دوستان من هم میخواستم دیروز یه نکته ای رو در خصوص بازار یابی و ... بگم ولی نشد ! الان میگم !

ببینید در اینکه سری GT پر فروشه و همیشه به نزدیکی های 10 میلیون رسیده فروشش شکی نیست ! طوری که GT5p هم تونسته 4 میلیون بفروشه !!! و از نظر فروش باید با بازیهایی چون MW و Halo و GTA ... مقایسه بشه ! و خب نکته دیگه اینه که سونی IP هایی داره که یا از نظر فروش زیاد موفق عمل نکردن و یا اینکه جدید هستن و همگی هم در همین چند ماهه عرضه میشن ! و سونی مجبوره این بازیها رو از گزند عناوین پرفروش انحصاری و مولتیش حفظ کنه ! و فک کنم برای همین هم این بازی رو عقب انداخته تا فروش سایر عناوین انحصاریش رو تضمین کنه و بهشون آسیب نزنه !

:biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
خوب این که رفت دور و بر GOW III و شایدم HEAVY RAIN دوباره خورد به بازی های انحصاری خودش :biggrin1:
کاش تا قبل 2010 میومد بازی میکردیم فیض میبردیم!

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
حالا این تاریخی که گفت ماله ژاپن بود ! هنوز آسیا و اروپا و آمریکا رو که اعلام نکرده.
اون تاریخی که تو gamecom دیدیم (Q4 2009) ماله اروپا بود .

gran-turismo-5-brochure.jpg

آخرین ویرایش:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
تو این تصاویر میشه دید محیط بازی هم خوب طراحی شده حتی تو یکی از عکس ها داخل ساختمون هم دیده میشه.
اومدم عکسا رو بذارم دیدم گذاشتی :D نورپردازی ساختمونا خیلی زیبا شده ! طراحی SLS AMG هم فوق العادست ! به قول یه نفر مرسدس بنز خوب داره ماشینشو تبلیغ میکنه :D

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
ولی من فکر نکنم ساخت بازی تموم شده باش هنوز که GOLD
نشد بعدشم این بازی نیازی به بازاریابی ندار از نظر موقعیت هم که به قول دوستمون
خورد به انحصاریهای دیگه سونی:biggrin1:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
اومدم عکسا رو بذارم دیدم گذاشتی :D نورپردازی ساختمونا خیلی زیبا شده ! طراحی SLS AMG هم فوق العادست ! به قول یه نفر مرسدس بنز خوب داره ماشینشو تبلیغ میکنه :D

آریا الان جالبه کسی پیدا نمیشه که دوباره بیاد بگه تایر و لاستیکها گرد نیست یا فرمون دشبورد کج و کوله هستند !! گرافیک محیط هم که دیگه به قول معروف صحبتی درش نیست یعنی من نمیزارم صحبتی درش بشه !!!:biggrin1: تو تریلرهایی که جدیدا از TGS مشاهده کردم بنظر میرسه دیگه از طراحی تقریبا 2D آبجکتهای کنار پیست مثل درختها خبری نسیت و واقعا همه چیز عالی شده !
it's pointless to talk about this impressive graphic

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
آریا الان جالبه کسی پیدا نمیشه که دوباره بیاد بگه تایر و لاستیکها گرد نیست یا فرمون دشبورد کج و کوله هستند !! گرافیک محیط هم که دیگه به قول معروف صحبتی درش نیست یعنی من نمیزارم صحبتی درش بشه !!!:biggrin1: تو تریلرهایی که جدیدا از TGS مشاهده کردم بنظر میرسه دیگه از طراحی تقریبا 2D آبجکتهای کنار پیست مثل درختها خبری نسیت و واقعا همه چیز عالی شده !
it's pointless to talk about this impressive graphic

چیزی که من توی گیم پلی جدید SLS AMG دیدم و خیلی برام جالب بود , سایه های فوق العاده دقیق همین درختها هست. توی Shift که انعکاسها و سایه ها با تآخیر زیاد روی ماشین میفتن , FM3 رو هم هنوز بازی نکردم. توی گیم پلی ای که پخش شده , یکی از مپ های بازی (اسمش یادم نیست ولی توی GT4 هم بود) تعداد واقعآ زیادی درخت پشت سر هم داره که با این سرعت بالا و 60 فریم بر ثانیه سایه تک تکشون روی ماشین منعکس میشه به بهترین شکل ممکن که حداقل تا امروز توی بازی ای سایه زنی و انعکاس با این دقت رو ندیدم. اینجا رو میگم :
vlcsnap-6937338.JPG

نورپردازی خود ماشینها هم به نظر میاد پیشرفت زیادی نسبت به قبل داشته. مقایسه این گیم پلی جدید با گیم پلی های GT5 Prologue (چون بازی نکردم فقط گیم پلی ازش دیدم :D) نشون میده انعکاس نور روی ماشینها جالبتر از قبل شده :
vlcsnap-6937542.JPG

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوشبختانه فعلا کسی پیدا نمیشه بگه بازی بو میده :D
این عکس ها هم به قول آریا و سعید جان کاملا نشان از پیشرفت بسیار قابل توجه بازی نسبت به GT5p میده .
بچه ها واقعا نمیشه صبر کرد :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا گرافیک این بازی خیلی داغونه !:d یادمه GT رو PS1 از این گرافیکش بهتر بود حداقل مثل این رینگهاش مربع نبودن ! :d گرافیک محیط هم درحد کراش بندیکوت هست :d
صبر کردن تا کریسمس خیلی سخته :(:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر