Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام این تنظیمات بازی برای چیه؟؟؟(لطفا کمک کنید تامنم بتونم ازشون استفاده کنید،لطف کنید کاربرد همه را بگوید بسیار ممنون میشم)
abs
tires

ABS رو همیشه رو هر ماشینی 1 بزار. ولی تایر بسته به نوع ماشین و شرایط جوی و ... تغییر میکنه. معمولا برای ماشین های معمولی باید از Sport Hard استفاده کنی. ولی اینم بدون که تو هر 3 نوع لاستیک اگه به سمت soft بری کنترل ماشین راحت تر میشه . ولی خب این برا مبتدی هاست.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
ABS رو همیشه رو هر ماشینی 1 بزار. ولی تایر بسته به نوع ماشین و شرایط جوی و ... تغییر میکنه. معمولا برای ماشین های معمولی باید از Sport Hard استفاده کنی. ولی اینم بدون که تو هر 3 نوع لاستیک اگه به سمت soft بری کنترل ماشین راحت تر میشه . ولی خب این برا مبتدی هاست.
پس اون تنطیمات دیگر برای چین کلی تنظیمات داره لطف کن اون ها رو هم توضیح بده خیلی ممنون میشم

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
محسن جون همین طور که از امضام هم معلومه خودمم علاقه خاصی به این هیولا(zr1) دارم مخصوصا اون تایر های عقبش, ولی این gtr لامصب سر پیچا قشنگ میگیرتش, اگه تیکه صاف نورب نباشه نمیشه با کوروت گرفتش

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
محسن جون همین طور که از امضام هم معلومه خودمم علاقه خاصی به این هیولا(zr1) دارم مخصوصا اون تایر های عقبش, ولی این gtr لامصب سر پیچا قشنگ میگیرتش, اگه تیکه صاف نورب نباشه نمیشه با کوروت گرفتش

کروت لذتش خیلی بیشتره. چون گیربکس دستی داره ولی نیسان جی تی آر دندش شیفتیه و به کلاج نیازی نداره. ولی با این حال من تو nurburgring با کروت رکورد 7.17 رو زدم که با GT-R که هیچ ، با Ferrari 458 هم نتونستم بگیرمش. البته کنترل ماشین نسبت به GT-R خیلی سختتره ولی من با همون سختیاش حال میکنم. traction رو بزار رو صفر و پات رو تا ته بزار رو گاز ببین چه میکنه این هیولا!!!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی منو راهنمایی نمیکنه؟

حالت واقعی اینه که traction و skid recovery باید خاموش باشه. دیگه هیچ چیز رو تغییر نده. اگه واقعا درست بری و هیچ پیچی رو اشتباه نری میتونی رکورد رو بزنی. البته 2 3 تا اشتباه خیلی کوچیک عیب نداره.:)

- - -ویرایش - - -

پس اون تنطیمات دیگر برای چین کلی تنظیمات داره لطف کن اون ها رو هم توضیح بده خیلی ممنون میشم

به BLACK CAT هم گفتم. حالت واقعی اینه که traction و skid recovery force رو خاموش کنی. بقیه چیزا رو دست نزن. اببته گزینه آخر که برای حساسیت فرمون هست هم میتونی تغییر بدی (به خاطر محدودیت در قطر آنالوگ که با قطر فرمون خیلی تفاوت داره.)

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
با چی میری که فرمونت نمیپیچه؟ حساسیت فرمونت رو رو 7 بذار .میتونی یه کلک هم به بازی بزنیا.... اگه پولت و لولت کمه یه ماشین بردار که ریسینگ مود بشه کردش، بکی از خوف ترینهاش کوروت z06 و ZR1 هست که بعد ریسینگ شدن راحت میشه باهاشون برد. از توی GT AUTO باید ریسینگشون کنید. بعد از ریسینگ کردن یه تقویت هم بکن که بخورتشون

محسن جان 8میلیون دارم لولم 22 هست از ماشین بوگاتی استفاده میکنم هیچ ماشینی به گرد پاشون هم نمیرسه!بوگاتی میرسه ولی سر هرپیچ میوفتم عقب و همش نفر 11 میشم!!
خب الان zr1 هم گرفتم ریسینگ+تیونش کردم اینبار 6 یا 7 میشم اینم فرمونش یکم سخت میپیچه نمیدونم چیکار کنم!!!:(()x

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
محسن جان 8میلیون دارم لولم 22 هست از ماشین بوگاتی استفاده میکنم هیچ ماشینی به گرد پاشون هم نمیرسه!بوگاتی میرسه ولی سر هرپیچ میوفتم عقب و همش نفر 11 میشم!!
خب الان zr1 هم گرفتم ریسینگ+تیونش کردم اینبار 6 یا 7 میشم اینم فرمونش یکم سخت میپیچه نمیدونم چیکار کنم!!!:(()x

ZR-1 2009 RM که دیگه یه چیز وحشتناک مخوف هست. بالاخره هر ماشینی یه هندلینگی داره دیگه. باید بهش عادت کنی. اگه میخوای بفهمی که ZR-1 هندلینگش خوبه باید یه دست با Dodge Viper تیون شده بری تا بفهمی که ZR-1 عالیه.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
ZR-1 2009 RM که دیگه یه چیز وحشتناک مخوف هست. بالاخره هر ماشینی یه هندلینگی داره دیگه. باید بهش عادت کنی. اگه میخوای بفهمی که ZR-1 هندلینگش خوبه باید یه دست با Dodge Viper تیون شده بری تا بفهمی که ZR-1 عالیه.

مشکلش اینه شتاب خوبی نداره نسبت به رقیبان و تا سرعتش رو پر میکنم به دلیل هندلینگ سختی که داره مجبورم سر پیچ ها ترمز بگیرم و تو این فاصله زمانی همه ازم میزنن جلو!

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
مشکلش اینه شتاب خوبی نداره نسبت به رقیبان و تا سرعتش رو پر میکنم به دلیل هندلینگ سختی که داره مجبورم سر پیچ ها ترمز بگیرم و تو این فاصله زمانی همه ازم میزنن جلو!

بابا بیخیال.من با این ماشین یکه تازی میکنم تو پیستا !!!!

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
برو ZR-1 بخر مگو چیت ZR :d
برادر این ماشین بقیه ی ماشینا رو میخوره شما چجوری نمیتونی باهاش ( شبیه باد :d ) رو بری ؟ :-o من با این ماشین تو پیست با ماشینای دیگه بازی میکردم :d به طوری که میگازیدم بعد از بقیه ی ماشینا که جلو میوفتادم دوباره ترمز میگرفتم تا بهم برسن :d
اصلا صدای این ماشین تمام پیست رو یجا میبره هوا همین صداش واسه بقیه ی ماشینا بسه :d
برو به این ماشین گیر نده :d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
برو ZR-1 بخر مگو چیت ZR :d
برادر این ماشین بقیه ی ماشینا رو میخوره شما چجوری نمیتونی باهاش ( شبیه باد :d ) رو بری ؟ :-o من با این ماشین تو پیست با ماشینای دیگه بازی میکردم :d به طوری که میگازیدم بعد از بقیه ی ماشینا که جلو میوفتادم دوباره ترمز میگرفتم تا بهم برسن :d
اصلا صدای این ماشین تمام پیست رو یجا میبره هوا همین صداش واسه بقیه ی ماشینا بسه :d
برو به این ماشین گیر نده :d

شتاب نداره به کی میتونم برسم شاید شما اکسپرت سرییز رو باهاش رفتی!:d

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام داداشایه گلم‌.اگه میشه بهم بگید‌که از کجا میتونم آپدیت این بازیو دانلود کنم.ممنون میشم
سلام برو به این لینک بازی رو با توجه با ای دی بازیت پیدا کن اپدیت هارو دانلود ودر اینستال پکیج نصبش کن تموم!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اسماعیل جون اگه با کوروت ریسینگ هم نمیتونی ببری دیگه تنها راهت اینه که برسی لول 23 و 908 یا مزدا 787 رو بخری، بلکم تونستی با اونا ببری!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
اسماعیل جون اگه با کوروت ریسینگ هم نمیتونی ببری دیگه تنها راهت اینه که برسی لول 23 و 908 یا مزدا 787 رو بخری، بلکم تونستی با اونا ببری!

مرسی محسن جون ولی صبر ایوب میخواد 115000تا xp جمع کنم با مسابقات تکراری:dولی میدونم برسم به لول 23 دهن همشون رو آسفالت میکنم با پژو 908 :d

- - -ویرایش - - -

من در مسابقه تیونینگ ماشین ها در لول 15 با ZR1 مثل گلوله میرم،البته ریسنگش کردم وهمچنین تیونینگشم کردم.

بزار برسی به اکستریم سرییز!!اونوقت بیا بگو چطور میری:dالبته 3 تا مسابقه اول رو با بوگاتی بری مثل آب خوردن میبریش ولی برسی به like a wind دومین مسابقه ش حالتو جا میارن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر