Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اسماعیل جان تا حالا لمانز پروتو تایپ به گوشت نخورده؟؟؟
داداش 908 پروتوتایپه لمانزه پژو هست و آخرین ماشین سمته راسته تو ماشینای شرکت پژو چجوری ندیدیش؟ عزیز خیالت راحت این ماشین از یه لحاظ هایی از فرمولا هم شاخ تره بگیرش خودتو راحت کن مگه پول نداری یا لولت کمه؟
راستی دوستان کسی با ای دی Rikka Roll منو تو پی اس ان اد کرده؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
اسماعیل جان تا حالا لمانز پروتو تایپ به گوشت نخورده؟؟؟
داداش 908 پروتوتایپه لمانزه پژو هست و آخرین ماشین سمته راسته تو ماشینای شرکت پژو چجوری ندیدیش؟ عزیز خیالت راحت این ماشین از یه لحاظ هایی از فرمولا هم شاخ تره بگیرش خودتو راحت کن مگه پول نداری یا لولت کمه؟
راستی دوستان کسی با ای دی Rikka Roll منو تو پی اس ان اد کرده؟

مرسی داوش گلم راستش نه!:dمنو باش هر چی پول داشتم میرفتم cirtoen و فراری و... ماشینای گران قیمت میخریدم و تا آخر تیونشون میکردم ولی انگار با لاک پشت میخواستم با جت مسابقه بدم یارو حتی با toyota 7race 70 ازم جلو میزد حالا محسن جان اگه 908 رو بخرم خیالم راحت باشه تا اخرین مسابقه ی لول 24 میتونم باهاشون برابری کنم؟اون ماشین 10 میلیونی فراری چطوره؟audi r10 یا ...(الان تو لول 21 هستم ولی خیالی نیست اگه لازم باشه تمامی مسابقات قدیمی رو میرم تا لولم به 24 برسه هرچند کار خیلی زمانبری هست ولی ارزششو داره...:d

آخرین ویرایش:

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
مرسی داوش گلم راستش نه!:dمنو باش هر چی پول داشتم میرفتم cirtoen و فراری و... ماشینای گران قیمت میخریدم و تا آخر تیونشون میکردم ولی انگار با لاک پشت میخواستم با جت مسابقه بدم یارو حتی با toyota 7race 70 ازم جلو میزد حالا محسن جان اگه 908 رو بخرم خیالم راحت باشه تا اخرین مسابقه ی لول 24 میتونم باهاشون برابری کنم؟اون ماشین 10 میلیونی فراری چطوره؟audi r10 یا ...(الان تو لول 21 هستم ولی خیالی نیست اگه لازم باشه تمامی مسابقات قدیمی رو میرم تا لولم به 24 برسه هرچند کار خیلی زمانبری هست ولی ارزششو داره...:d
تا لول 24 که سخت نیست مسابقاتش من با بوگاتی همشون رو طلا کردم ببین نزار بیان جلوت یعنی اولش بگاز (شتاب بوگاتی از اونا بیشتره) بعد همش نگات به پشتت باشه :d همین که اومد ازت بزنه جلو برو جلوشون از همش سخت تر نوربورینگه اونو بتونی بری فکر کن همرو طلا کردی :d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
آره اینطوری که اقا محمد هم میگه میشه ولی هم اعصاب میخواد,هم غیر حرفه ای هستدر مورد908 خیالت راحت هوش مصنوعی که نمیتونه بگیردت,ولی اگه تو لابی لمانز باز به پستت بخوره,با مینولتا یا جگوار XJR میگیرنت,اگر چه من اینا رو هم گرفتم خیلی موقع ها با 908

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
برادر اگه آنلاین میزنی لب تر کن بهت ماشین بدم :d اونم غیر حرفه ای هست ولی کارآمد :d چون پول در بساط نیست
ولی من میتونم مینولتا رو بدم ماله خودت هستی بیا بهت بدم

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
برادر اگه آنلاین میزنی لب تر کن بهت ماشین بدم :d اونم غیر حرفه ای هست ولی کارآمد :d چون پول در بساط نیست
ولی من میتونم مینولتا رو بدم ماله خودت هستی بیا بهت بدم
نمیشه گفت آنلاین میزنم چون اکثر مواقع سرعتم نمیکشه ولی بعضی موقع ها میرم با همون لگ حاله اجنبی هارو میگیرم،اگر چه بعضی دوستان دو شب پیش با 787نزدیک نیم دور نوربرینگ از من که xjr داشتم جلو افتادن!!!!!:-/:d دمت گرم داداش مینولتا رو دارم.آقایی. راستی لولتم 34 هست،جی تی بازیا،اگر چه با سیزنال راحت میشه 40 هم رسید ولی نت خوب لازمه

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
نمیشه گفت آنلاین میزنم چون اکثر مواقع سرعتم نمیکشه ولی بعضی موقع ها میرم با همون لگ حاله اجنبی هارو میگیرم،اگر چه بعضی دوستان دو شب پیش با 787نزدیک نیم دور نوربرینگ از من که xjr داشتم جلو افتادن!!!!!:-/:d دمت گرم داداش مینولتا رو دارم.آقایی. راستی لولتم 34 هست،جی تی بازیا،اگر چه با سیزنال راحت میشه 40 هم رسید ولی نت خوب لازمه
قربانت الان دارم B-spec رو لول آپ میکنم لولم هم توش 39ـه اون تموم شه میرم سراغ ادامه ی A-spec .
راستی دوستان یه پیشنهاد خیلی خوب دارم ، AVENTADOR میگیرم REDBULL میدم هرکی میخواد معامله کنه بیاد جلو b-)

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اقا یه سوال,من اکثر ماشینارو توی جی تی تست کردم رکورد های واقعی و جی تی با هم تطابق داشتن,اما GT-R 2012 صفر تا صدش تو خوده توضیحاتش هم زده 2.8 ولی با لاستیکه ریسینگه سافت بهترین تایمش 3.1 هست,کسی نظری داره؟

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
اقا یه سوال,من اکثر ماشینارو توی جی تی تست کردم رکورد های واقعی و جی تی با هم تطابق داشتن,اما GT-R 2012 صفر تا صدش تو خوده توضیحاتش هم زده 2.8 ولی با لاستیکه ریسینگه سافت بهترین تایمش 3.1 هست,کسی نظری داره؟
اگه قبل از مسابقه یعنی تو اون مدت زمانی که 1 2 3 رو نشون میده گاز رو چند مرتبه ول کنی و دوباره تا ته بگازی ، شتابه ماشینت بیشتر میشه این کار رو تست کن ببین میرسه.
این قضیه واسه طلا کردنه آخرین مرحله ی مسابقاته کارتینگ خیلی خوب جواب میده. من خودم تستش کردم.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
آره اینو کاملا قبول دارم،ولی بیشتر از یک دهم تاثیر گذار نیست، اگه احدی تونست کمتر از 3.1 بزنه با استوک بیاد بگه که برام سوال شده، تازه دنده اتومات بیشتر هم میشه تایمت!!

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
قربانت الان دارم B-spec رو لول آپ میکنم لولم هم توش 39ـه اون تموم شه میرم سراغ ادامه ی A-spec .
راستی دوستان یه پیشنهاد خیلی خوب دارم ، AVENTADOR میگیرم REDBULL میدم هرکی میخواد معامله کنه بیاد جلو b-)

ماشینای dlc رو نمیشه رد و بدل کرد

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان بازی گرن توریسمو 5 رو اپدیت کردم به 1.09 اول 1.05 بعد 1.06 بعد1.07 بعد 1.08 بعد 1.09ریختم رفتم توی بازی یک پیغام داد باید گیم دیتا نصب کنم نصب کردم با موفقیت ولی در اخر میره روی صفحه ای که لوگو گرن توریسمو 5 نوشته زیرش چند نوشته دارد بعد از چند ثانیه یک ارور عجیب میاد.لطفا کمک
viewer.php
[/URL][/IMG]

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,142
نام
متوئیدی
آقایون یه خیری به ما Redbull بده مردیم از بس تمرین کردیم ... بازم نشد ...

من همین دیروز تونستم چلنجه ردبول رو رد کنم یه 2 سالی بود که نرفته بودم سمتش ؛ 3 تا برنز گرفتم با دسته. تو کدوم ترکش موندی؟ منظورت همون ردبول اکس 1 هست دیگه؟

ا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر