Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ایراد ریز و درشت که زیاد داشت ! :D البته نصف ایراداتش انقدر خنده دار بود که من هنوز حیرت زده هستم که چطوری PD اون اشتباهات رو انجام داد.
حالا کدوم 2 تا منظورته ؟! :D
آره ایراد کم نداشت 8-|
برا من یکی اون بخش Standard Cars خیلی رو مخ بوده ، خصوصاً که رندوم بود ~x(
یکی هم مشکلات گرافیک تکنیکیش :-<

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
اگه بازی برای PS3 باشه ، احتمالاً ماشین های استاندارد دوباره توش هستن ! :D
حالا من با خود اونا زیاد مشکلی ندارم ، ولی اون رندوم بودن واقعاً بد چیزیه ! :| دوست دارم قشنگ یه منوی درست حسابی مثل ماشین های پریمیوم باشه که مثلاً میخوای زانتیا بخری ، بری توی بخش سیتروئن و راحت ماشین رو بگیری. ولی اون طوری شاید 50 روز طول بکشه تا ماشین مورد نظرت پیدا بشه ! :|
در مورد مشکلات تکنیکی هم دیگه به احتمال زیاد اکثرشون برطرف میشن. :D
کلاً GT5 ترکیبی از زشتی و زیبایی بود !
ماشین های پریمیوم فوق العاده بودن ، ولی ماشین های استاندارد زشت (البته بعضی هاشون خوب بودن و بعد از آپدیت ها هم در مجموع اوضاع خیلی بهتر شد)
بعضی پیست ها خیلی خوب بودن ، ولی بعضی پیست ها در حد نسخه HD شده GT4 !
سایه ها از نظر دینامیک بودن عالی بودن ، ولی بعضی جاها بدجوری میلرزیدن !
افکت های دود و گرد و خاک فوق العاده بود ، ولی وقتی زاویه جوری بود که میرفت پشت بدنه ماشین ، حالت نقطه نقطه پیدا میکرد.
نورپردازی و انیمیشن ها و ... هم خیلی عالی بودن و مشکلی نداشتن.
بعد مثلاً توی Prologue فریم ریت کاملاً روی 60fps بود یا لودینگ ها خیلی سریع بودن ، ولی توی نسخه نهایی افت فریم داشت و لودینگ ها هم طولانی تر شدن !! :D
در مجموع ترکیب عجیب غریبی بود و امیدوارم توی نسخه بعدی این مشکلات رو نداشته باشه و به دوران PS1 , PS2 برگرده که نمیشد کوچیک ترین ایرادی از بخش های فنی و تکنیکی بازی گرفت و غول های اون کنسول ها محسوب میشدن.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اون مدل پژو 908 هست که به نظر من جزو خوف ترین اتوموبیل های لمانز دنیاست,حسین جون کدومو میخوای تا بفرستمفقط داداش اون مورسیه هه که قابلتم نداشت گفتی دوباره فرستادیش برام نیومده ,این چند روز سه چهار باری آن شدم ولی نیومدهچون گفتی فرستادم میپرسما

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
لودینگا رو درست کنن بقیه اش برای من مهم نیست زیاد!سر همین لود شدنا کلا بازی رو گذاشتم کنار.البته آخراش بودم دیگه.

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
لودینگا رو درست کنن بقیه اش برای من مهم نیست زیاد!سر همین لود شدنا کلا بازی رو گذاشتم کنار.البته آخراش بودم دیگه.
آپدیت کنی حله حله لودینگاش به شدت کم میشه !
تنها چیزی که منو خیلی اذیت میکنه اینه که وقتی با ماشین میری تو برف و خاک از جلو که به پشت نگاه میکنی بدنه ی ماشین تو گرد و غبار دون دون میشه. خیلی رو اعصابم رژه میره. ~x(

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
آپدیت کنی حله حله لودینگاش به شدت کم میشه !
تنها چیزی که منو خیلی اذیت میکنه اینه که وقتی با ماشین میری تو برف و خاک از جلو که به پشت نگاه میکنی بدنه ی ماشین تو گرد و غبار دون دون میشه. خیلی رو اعصابم رژه میره. ~x(

خدا کنه اگه GT6 رو میخواد معرفی کنه رو ps4 بده. :|

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اون مدل پژو 908 هست که به نظر من جزو خوف ترین اتوموبیل های لمانز دنیاست,حسین جون کدومو میخوای تا بفرستمفقط داداش اون مورسیه هه که قابلتم نداشت گفتی دوباره فرستادیش برام نیومده ,این چند روز سه چهار باری آن شدم ولی نیومدهچون گفتی فرستادم میپرسما

قوی ترین ماشینی که داری برام بفرست میخوام راحت چند تا مرحله باش برم
داداش مورسیه رو شما برام فرستادی یادم نمیاد ولی مورسیه اسم ماشین انگلیسی برام بنویسش برم ببین توی گاراچ شاید هنوز برات نفرستادمشه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب دوستان من نزدیک به 11 میلیون پول دارم زود یه ماشین خوب به من معرفی کنید و رایسی باشه و قوی که PP تا 900 تا ابگرید بشه>:)

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام
دوستان یه سوال داشتم.نسخه xl edition بازی توش psn card 20 دلاری داره یا کدی برای دانلود فقط dlc های خود بازی؟یعنی کد فقط برای دانلود dlc هست یا می شه به والت اضافه کرد و هرچیزی خرید؟

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
کیا اینجا فرمون دارن؟ G27 - G25 - FORCE GT ?

من G27 دارم.

سلام
دوستان یه سوال داشتم.نسخه xl edition بازی توش psn card 20 دلاری داره یا کدی برای دانلود فقط dlc های خود بازی؟یعنی کد فقط برای دانلود dlc هست یا می شه به والت اضافه کرد و هرچیزی خرید؟

نه. یه کد داره فقط و فقط برا DLC خود GT5. که ارزش این کد حدودا 20 دلار میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر