Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
میگم زودتر بار و بندیل رو جمع کنید که داره جی تی 6 میاد . جی تی 6 اومدو من هنوز بعد 3 سال نتونستم این بخش رالی special event تموم کنم با اینکه خودم Dirt بازم ولی تو مسابقات رالی این موندم.

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
میگم زودتر بار و بندیل رو جمع کنید که داره جی تی 6 میاد . جی تی 6 اومدو من هنوز بعد 3 سال نتونستم این بخش رالی special event تموم کنم با اینکه خودم Dirt بازم ولی تو مسابقات رالی این موندم.
دوات پیشه خودمه :d
برای مسابقه ها ، بهترین Option خاموش کردن ASM , ABS و Traction هست .
با این برو من همه رو طلا کردم! تو که حتما پلات میکنی :d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
ببین کلا GT رو باید با حوصله بازی کرد ...بعدش شما اگه انلاین باشد مسابقات SEOSENAL EVENT هم پول خوبی میده هم XP ....اگه الان خسته شدی قید بازی رو بزن :d چون بخوای A -SPEC رو تموم کنی پیر میشی دیگه ...
فقط مسابقات ماشيناي زير 1979 كفرم رو درميارن!وگرنه بقيش عالين.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
خوده polyphony digital که چیزی از بابت GT6 به طور رسمی نگفته. ولی امیدوارم که رو PS3 نیاد. چون خیلی بد میشه. گرافیک تکراری میشه!!!!!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
من هنوز تو قسمت A لولم به 6 نرسیده . ولی به کمک آنلاین لولم رو رسوندم 30. الان حوصله خود بازی رو ندارم. چیکار کنم ؟
بازيش كن واقعا كيف ميده منم با پول مشكلي ندارم چون مدام پول بازي رو هك ميكنم:dولي لول بازي خيلي رو اعصابم چون خيلي محدودم كرده نميزاره ماشيناي دلخواهم رو انتخاب كنم و بتركونم:d

ashkanp

کاربر سایت
Oct 25, 2012
24
من کنسولم هک Rebug 4.30 هست و بازی هم کپی ورژن Academy دوتا سوال داشتم دوستان :

1- هیچ راهی نداره که آنلاین بشه بازی کرد ؟!
2-من تمام DLC بازی رو از اینجا Yifan Lu | PSN Update Finder دانلود کردم و نصب کردم و داخل بازی ماشین ها مثل Aventador یا Corrvet جدید اومدن ولی هنوز برای انتخابشون می گه باید آنلاین دانلود کنی ! هیچ راهی نداره Offline اینارو انتخاب کرد ؟

ashkanp

کاربر سایت
Oct 25, 2012
24
من روگرو 4.30 هستم دو ماه هست که دارم gt آنلاین میزنم,برای دی ال سی ها هم یکی دو صفحه فبل توضیح داده شده

دوست عزیز می شه بیشتر راجع به آنلاین شدن توضیح بدی یا لینک آموزشی چیزی بدی که من هم بتونم آنلاین بازی کنم ؟
در مورد DLC هم من الان تا آپدیت 2.12 دالود و نصب کردم و تو 1,2 صفحه قبل جواب مشخصی راجع به اینکه چرا Aventador یا Corrvet جدید نمی آید پیدا نکردم ! ممنون می شم بیشت توضیح بدی عزیز من یه کم مبتی هستم ...

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
Ashkanp عزیز من اگه گفتم دارم آن میزنم برا اینه که بدونی با هک هم میشه,آموزشش به طوره کامل توی ps network هست
ضمنا اگه با دقت میخوندی میدیدی که گفتم دی ال سی ها باید به صورت جدا گانه دانلود,نصب و از طریق بازی اونم در حالت انلاین فعال بشن و ربطی به اپدیتها ندارهD:
برای DLCها هم توی بخش جیلبریک توسط کاربر مانی گذاشته شده میتونی دانلود کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر