Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
منم به این قضیه بر خوردم ولی نمیدونستم بهشون مودر میگن,
چجوری اینطوری میکنن؟
هندلینگ ماشینم میتونن تغییر بده یا فقط قدرتشه؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,032
نام
میثم
خوب خداروشکر خود PD یه بیانیه منتشر کرده که با متخلفان یعنی کسایی که از چیت این جور داستانا استفاده کنن برخورد خواهد شد و دیگه نمیتونن از امکانات انلاین GT5 استفاده کنن ....

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان چند تا سوال داشتم
من میخوام این بازی رو بخرم به نظرتون ارزش خریدو داره؟!
انلاین بازی چطوره مشکلی نداره ؟! کلا مسابقات انلاینش چطویه؟
گرافیک بازی چطوره؟!من زمانی که ps3 هک داشتم بازی کردم زیاد گرافیک خوبی نداشت و به دلم ننشست نظر کلی تونو بگید ممنون میشم

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,032
نام
میثم
دوستان چند تا سوال داشتم
من میخوام این بازی رو بخرم به نظرتون ارزش خریدو داره؟!
انلاین بازی چطوره مشکلی نداره ؟! کلا مسابقات انلاینش چطویه؟
گرافیک بازی چطوره؟!من زمانی که ps3 هک داشتم بازی کردم زیاد گرافیک خوبی نداشت و به دلم ننشست نظر کلی تونو بگید ممنون میشم
ببین گرافیک بازی بعد از اپدیت ها یه جز چند موارد تغییر خاصی پیدا نکرده ....
انلاین بازی هم بستگی به سلیقت داره ...باید کلی بازی کنی تا بتونی تشخیص بدی کدوم ماشین برای کدوم پیست خوبه...

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
ببین گرافیک بازی بعد از اپدیت ها یه جز چند موارد تغییر خاصی پیدا نکرده ....
انلاین بازی هم بستگی به سلیقت داره ...باید کلی بازی کنی تا بتونی تشخیص بدی کدوم ماشین برای کدوم پیست خوبه...
کلا چقدر باید اپدیت دانلود کنم؟!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اونایی که اکادمی ادیتشن دارن تا اپدیت2.8 خودش داره و تا الان تا 2.11 اومده که برای انلاین زدن باید دانلود شه,DLC هم تعدادی ماشین که معمولا ریسینگ هستن به همراه چند کورس برای نصب کردن هستش فقط بعد از دانلود باید اول پکیجش نصب بشه بعدش از توی قسمت DLC که توی منوی اول بازی هست فعال بشه که نیاز به انلاین بودن داره

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
شک نکنید که رتبه اول در لیست و در همه جا باید Chevrolet Corvette ZR-1 '09' باشه. این ماشین یه هیولایی هست که لذتی داره رانندگی کردن باهاش که هیچ ماشینی به من نداده.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
اقا من دیشب اندورانس 4 ساعته نوربرگ رو رفتم تمام مفاصلم از کار افتاد! بعد چجوری قراره 24 ساعته هارو رفت؟

الان که میتونی سیو کنی دیگه لازم نیست 4 ساعت یا 24 ساعت بشینی پاش خیلی الان بهتر شده منم قبلا همین 4 ساعته رو قبل از اینکه قابلیت سیو به مسابقات اندورانس اضاف بشه رفتم ولی آخرش چهارم شدم بخاطر اینکه دورهای آخر به خاطر بد موقع عوض کردن لاستیک و پر کردن باک بنزین از بقیه عقب افتادم یعنی بعد این اتفاق یه چند هفته ایی سمته جی تی نرفتم .

راستی تاپیک هم رسید به 400 صفحه که فک کنم برای یه بازی سابقه نداشته باشه تو بی سی .

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,950
نام
malek
اقا من دیشب اندورانس 4 ساعته نوربرگ رو رفتم تمام مفاصلم از کار افتاد! بعد چجوری قراره 24 ساعته هارو رفت؟

قبلا که باید از خداوند یه جون زاپاس میخریدی تا بتونی بری:dالبته بماند که من خودم با redbull میرفتم بعد 2-3 ساعت که چند 10 دور جلو میافتادم یه نیم ساعتی استراحت میکردم(الان یادم نیست ولی قبلا حساب کرده بودم که بعد چند دور میتونم چند دقیقه استراحت کنم) ولی الن دیگه راحت میتونی وقتی رفتی تعویض روغنی بازی رو سیو کنی البته یادت باشه که وقتی بعدا خاستی GT5 رو بازی کنی نمیتونی جای دیگه ای بری و فقط میتونه سیو رو ادامه بدی که اگه اینکار رو نکنی سیو میپره

lo0ol

کاربر سایت
Aug 5, 2010
135
نام
رضا
سلام به همگی
من بعد از دو سه سال تازه حس GT بهم دست داده !
ولی کار هم دستم داد ! :d
از اساتید محترم یه راهنمایی میخواستم.
من الان لول 11 هستم.
اکثر مسابقه هایی که میشده برم رو بردم.
تو فکر چه ماشینی باشم از الان ؟
راستی من این DLC پک ها رو نصب کردم.
فایل های rap رو هم با reactPsn ریختم.
هرچی تو بازی گشتم این ماشینا نبودن!!!
کجا میتونم پیداشون کنم ؟
Gran Turismo 5 Chevrolet Corvette C7 Prototype.pkg
Gran Turismo 5 HONDA weider HSV-010 (SUPER GT) '11.pkg
Gran Turismo 5 NISSAN GT-R N24 GT Academy '12.pkg
Gran Turismo 5 Racing Car Pack 2.pkg
Gran Turismo 5 Racing Car Pack 3.pkg
Gran Turismo 5 Racing Car Pack Family Upgrade.pkg
Gran Turismo 5 Scion FR-S'12.pkg
Gran Turismo 5 Speed Test Course Pack.pkg
Gran Turismo 5 Subaru BRZ S '12.pkg
Gran Turismo 5 Twin Ring Motegi.pkg
راستی حجم همه اینا 100kb بود.
مشکلی ندارن این dlc ها ؟

آخرین ویرایش:

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
می‌دونم سوالم تکراریه و حتما تو این تاپیک جوابش داده شده...
میشه آپدیتها و dlcها بازی رو با PC دانلود کرد و با فلش ریخت؟ حجمشون خیلی بالاست!

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
می‌دونم سوالم تکراریه و حتما تو این تاپیک جوابش داده شده...
میشه آپدیتها و dlcها بازی رو با PC دانلود کرد و با فلش ریخت؟ حجمشون خیلی بالاست!
سلام
آپدیت ها و میشه با برنامه ی ps3 proxy نصب کنی روی ps3 ولی مثل اینکه این آپدیت آخری که سونی گذاشته کار رو خراب کرده برای dlc هم باید پولی بگیرین ولی dlc ها حجمی ندارن آپدیتا زیاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر