Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
باو حالا چرا جدو میاری وسط !! باشه منتظرتم,البته فک کنم با آپدیت جدید دیگه نشه!! اونطور که تو مثال زدی,بنظرم طرف میره تو چمن و ماشین از اونور مسیر درمیاد آره?به حالت chost‏ درمیاد?

نه بابا يه ميليارديم ثانيه اصلا ٤ لاستيك نره بيرون با ٢ لاستيك ببري كرنر هارو تمومه disqualified ميكنه :)) من استايل رانندگيم بريدن كرنر هاست همش disqualified ام ميكنه :((

من هنوزم نشده يك بار سالم دو دور رو تموم كنم - يه موردي كه هست اينه كه من تا الان چندين بار ١ دور زدم دور اول زمانم ١:١٠ بود كه فك نكنم با اين زمان برنز ام بده چون دور بعدشو بايد توي ١:٦ برم كه ناممكنه :(

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
سلام.

این Glitch ها روی آپدیت جدید اجرا نمیشن!!

دقیقآ نمیدونم روی کدوم آپدیت این باگ ها برطرف شده!!

اما روی نسخه های XL اصلآ جواب نمیده!!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نه بابا يه ميليارديم ثانيه اصلا ٤ لاستيك نره بيرون با ٢ لاستيك ببري كرنر هارو تمومه disqualified ميكنه :)) من استايل رانندگيم بريدن كرنر هاست همش disqualified ام ميكنه :((

من هنوزم نشده يك بار سالم دو دور رو تموم كنم - يه موردي كه هست اينه كه من تا الان چندين بار ١ دور زدم دور اول زمانم ١:١٠ بود كه فك نكنم با اين زمان برنز ام بده چون دور بعدشو بايد توي ١:٦ برم كه ناممكنه :(

بدون تنظیمات sensivity برنز هم خیلی سخته

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
هیچکس سوال منو جواب نداد اما بهتون یه چیزی میگم بد نیست بدونین

تو بازی های شبیه سازی مثل GT و Forza شما اگه دنده رو Manual باشه و خودتون به موقع عوض کنین میبینین که سرعت دنده عوض کردن بالاتر میره بنابراین سرعت ماشین هم بیشتر میشه که خیلی کمک میکنه

خیلی چیزای دیگه هم مثل خاموش کردن ABS و چندتا چیز دیگه که یادم نمیاد چون خیلی وقته بازی نکردم باعث میشه شتاب و سرعت ماشین بیشتر بشه

فقط بدیش اینه که اونجوری کنترل ماشین یه 2-3 قرنی طول میکشه تا یاد بگیرین

جون من تورو خدا ضایعم نکنین نگین که میدونستین و این حرفا بعد ضایع بشم:))

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
فرشاد بدمصب Abs‏ رو خاموش کنی یه حالتی میشه, همش سر میخوره! همون 1 بمونه بهتره اما ASM‏ رو میشه خاموش کرد,البته تو آپدیتای جدید سخترش کردن! راستی من نمیدونستم!!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
NEW YEAR HOLIDAY CHALLENGE

دوستانی که بازیشون اپدیت هست این SEASONAL EVENT جدید رو حتما بازی کنند...
یکی از مسابقاتش با chevrolet_corvette c7 هستش اونم تو نوربرگ با تغییرات روز شب و مه و این حرفا ....(روح ادمو جلا میده لامصب:d)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آره این ABS خاموش بشه خیلی بد میشه

اما من اونموقع یکی از دوستامو میدیدم ماشین رو تو سخت ترین حالت ممکن رانندگی میزاشت و میرفت من فکم افتاده بود از اون موقع دیگه منم گفتم تمرین کنم ببینم چجوری میشه

البته رو ماشینایی مثل RedBull نمیشه چون با سرعت نور میرن و اگه میخوام ABS خاموش باشه پس باید از دو کیلومتر قبل از پیچ ترمز کنی

تنها نکته راجع به ABS خاموش اینه که نباید موقع پیچ ترمز کنی وگرنه همونی که گفتی میشه ماشین لیز میخوره

من امروز نشد اما شنبه میرم همون GT 5 Academy Edition رو میگیرم میام ببینم چیا تغییر کرده

آخه ما چه گناهی کردیم که نمیتونیم آنلاین بزنیم و تو این مسابقات شرکت کنیم خدا
یه چیزایی در حد شایعه شنیده بودم که جدیدا سونی گفته PS3 دارای کپی هم از این به بعد میتونن آنلاین بیان. همون در حد شایعست؟

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
بدون تنظیمات sensivity برنز هم خیلی سخته

بدبختي من همينه خو

تو ورژن هاي بالاتر يه گزينه اي به نام control sensivity گذاشتن كه مال من اصلا همچين چيزي نداره توي فروم هام پيشنهاد كرده بودن اپديت كنيد تا ديفالت control sensivity بره بالا( من نميتونم :d )

حالا تاثير اين چيه شما ميتوني باها خيلي سريع كرنر هارو ببري و زيگزاگ هارو مثلا زيگزاگ سوزوكارو حتي بدون ترمز بري

الان اينقدر تاخير دسته زياده كه من مجبورم توي زيگزاگ ٣ تا ترمز بگيرم اخر سر تايمم ١:٠٩ خيلي مثلا خوب باشه ميشه كه مزخرفه

الان تو مسابقات عاديمثلا formula gt من دستي lsd رو تيز ميكنم تا مثلا fuji speed way ركوردام با formula gt حدود ١:١٣ كه فك كنم از بهترين تايم هاي ممكنه با دسته ds3 باشه

كلا تيز نباشه فرمون فك كنم نشه پاس كرد مگه شانسي :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
رامین الان تو اورجینال میزنی ?اگه کپی میزنی خب برو آکادمی رو بگیر! در مورد اون تنظیم هم من تا حالا ندیدمش! در واقع به چشم نخورده

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
گفتم اینجا که همه عشق GT هستند پس ماشین بازم هستن و یکم اطلاعات راجع به بعضی ماشینا بدم بلکه سرگرم بشین شاید:>
______________________________________________________________________________________

پورشه 959:

این ماشین بین سالای 1986 تا 1989 تولید میشد و زمان خودش پیشرفته ترین ماشین دنیا بود که به فضا پیما معروف بود.

منظور از پیشرفته بودن تو اون سال ها فکر نکنید منظور شیشه برقی و کولر و از این جور چیزاست نه!

959 قابلیت های وحشتناک پیشرفته و باحالی داشت مثل سیستم تعلیق قابل تنظیم (همین الانش ماشینا اینو ندارن) یا اینکه میتونی قدرت موتور رو بین چرخای جلو و عقب تنظیم کنی یا چیزای دیگه مثل حسگر فشار لاستیک با چرخ های منیزیمی با رینگ پر ره ای و 1 میلیون قابلیت دیگه که بعضیاش معلوم نیست چیه؟

و اما قیمت!!!! این ماشین چیزی نبود که هرکسی بتونه بخره مثلا اینجوری بگم که یکی که تو اون زمان میتونست پول برا این چیزا بده بیل گیتس بود که خودش یکی خرید چون 959 در دهه 80 ماشینی به ارزش 150,000 پوند بود که میشه خیلیییییی این در حالی بود که هزینه ساخت ماشین برا خود کمپانی 300,000 پوند در میومد

این پولا فقط به خاطر قابلیتای بالا نمیدی برا یه چیز ارزشمند تر میدی و اونم موتورشه

موتور 6 سیلندر تخت توربو شارژ که 444 اسب بخار داشت و 317 کیلومتر در ساعت میرفت که تو سال 1986 سریع ترین ماشین جهان بود (حالا بماند که Ferrari F40 تو سال 1987 اومد و نابود کرد این ماشینو)

0 تا 100 این ماشین تو 3.7 ثانیه تول میکشید !!!!!!!!! میتونید باور کنید تو دهه 80 همچین ماشینی وجود داشته؟
______________________________________________________________________________________

اگه غلط داشتم شرمنده اصلا توجه نمیکنم به نوشته هام:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر