Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
چیا اضافه تر داره؟

خیلی چیزها! چند تا پیست و ماشین که از سال 2010 تا حالا به صورت تکی عرضه شده بود(به عنوانDLC) حالا یکجا در دسترسه و نیازی هم به آپدیتهای جدید نداره!

لایسنسها رو با تلاش میشه گرفت کسی تونسته سه تا مسابقه وتل با ردبولو طلا بگیره ؟:d

:d توی ایران شاید این آدما به تعداد انگشتای دست هم نباشن !

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خیلی چیزها! چند تا پیست و ماشین که از سال 2010 تا حالا به صورت تکی عرضه شده بود(به عنوانDLC) حالا یکجا در دسترسه و نیازی هم به آپدیتهای جدید نداره!

تازه اونم با فرمون, با دسته که غیرممکنه !!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad

آها ممنون

همه بازیا یه مشکل داره خریدشون اونم قیمتشونه اما GT یه مشکل اضافه تر داره اونم خرید فرمونه :((

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ببین آرمان جان , چندتا مرحله تو بازی هستش که با دسته به هیچ وجه نمیشه طلا گرفت اونارو یا اگه بشه هم از هر 1000 نفر شاید یک نفر بتونه!!!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
امروز GT 5 Academy Edition رو قیمت گرفتم 140 :|

من که مشکل شما با دسته رو نمیفهمم :|
آقا مهدی گفتن

اون موقع که من GT5 داشتم بعضیاشو واقعا نمیدونستم کی میتونه طلا بگیره؟ ولی وقتی تو خونه یکی از دوستام با فرمون بازی کردم فهمیدم میشه گرفت

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
140‏ تومن!! چه خبره ? فرشاد جان مگه کنسولت هک نیس ?

حتما نیست :d

---------- نوشته در 02:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 PM ارسال شده بود ----------

امروز GT 5 Academy Edition رو قیمت گرفتم 140 :|

آقا مهدی گفتن

اون موقع که من GT5 داشتم بعضیاشو واقعا نمیدونستم کی میتونه طلا بگیره؟ ولی وقتی تو خونه یکی از دوستام با فرمون بازی کردم فهمیدم میشه گرفت

من وقتی بازی دوستمو میبینم میفهمم مشکل از دسته نیست تلاش ما کم !

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad

---------- نوشته در 02:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 PM ارسال شده بود ----------

اینم حرفیست برای خودش
140‏ تومن!! چه خبره ? فرشاد جان مگه کنسولت هک نیس ?

نه :(

نمیتونم هک کنم

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین

بعضيا اعجوبه ان اما عمرا كسي بتونه طلا توي سوزوكا بادسته dualshock بگيره غيرر ممكن هست . حتي immortalpilot بهترين f1 باز مسابقات انلاين f1 كه رنك بسيار بالايي با ركورد هاي اعجاب اور در مسابقات sesional event gt با wheel داره و كلا از اعجوبه هاي اين بازيه نتونتسته

شايد كسي تونسته باشه اما خوب من نديدم (تو كل دنيا از طريق سرچ :d ) كسي بتونه سوزوكارو لاقل طلا كنه غير ممكنه(البته با ds3 )

اما دم اون رفيقت گرم كه ميگي نقره كرده چون همونم تقريبا كسي انجام فك نكنم داده باشه:d خيلي اندك :d

دمش گرم

راستي باورتون ميشه من هنوز سراغ چلنج وتل نرفتم :d اخه سيوم پريد با سيو اين باباهه دارم ميرم توش ردبول داره رقبت نميكنم برم سراغش:d ننگ بر من :d

اها البته دروغ نگم چند بار رفتم پيش همون اول سوزوكا ماشين پرت ميشد بيرون بيخيالش شدم :))

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
ببین آرمان جان , چندتا مرحله تو بازی هستش که با دسته به هیچ وجه نمیشه طلا گرفت اونارو یا اگه بشه هم از هر 1000 نفر شاید یک نفر بتونه!!!

به غیر از ردبول کدوم مرحله؟ :-/
برم تحریکش کنم ببینم تو سوزوکا چیکارس:d
منم مثل رامین تو سوزوکا همش تو چمنم :))

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
مرسدس آکادمی رو اگه با دسته طلا بگیره کسی بدون پادشاه GT‏ هستش!

---------- نوشته در 05:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:51 PM ارسال شده بود ----------

مرسدس آکادمی رو اگه با دسته طلا بگیره کسی بدون پادشاه GT‏ هستش! چون با دسته میشه گرفت ولی بسیار بسیار سخته!

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
رامین نری که حال نمیده!! یکم به خودت فشار بیار خب !! نه از اون فشارا !!!

اتفاقا الان رفتم ببينم چجوريه :)) ١٠ بار بيشتر رفتم باورت ميشه يه بار هم ٢ دور سالم نتونستم بزنم :))

الان مشكلي كه من دارم اينه كه control sensivity ندارم اصلا همچين گزينه اي ندارهبايد اون مثلا واسه سوزوكا ماكسيمم كنم تا understeer نداشته باشم اما ورژن خالص و اوليه من نداره :d بد رو اعصابمه
راستي يهبار تونستم ١ دورشو تموم كنم زمانم 1:10 بود با خودم حساب كردم دور بعد ١:06 هم برم كه محال ممكنه عمرا بتونم ٢:١٦ تموم كنم - گمونم بايد روي ١:٠٨ برم تا بتونم يه كاري بكنم

فك كنم جايي رو بد ميرم كه دقيقا ترمز اخر بايد بزني يكم ديرو زود بزني كم كم ٢ ثانيه عقب ميندازت

راستي مهدي جان گفتي ٤چرخ بره بيرون واسه شما پنالتي ميده يا disqualified ؟؟ من كه يه لحظه خارج شه disqualified هه نميدونم تو ورژن هاي بالاترم اينجوريه يا نه :d

به غیر از ردبول کدوم مرحله؟ :-/
برم تحریکش کنم ببینم تو سوزوکا چیکارس:d
منم مثل رامین تو سوزوکا همش تو چمنم :))
بنز اكادمي هام يكي مونده به اخر level 20 گمونم اونو همرو طلا تموم كني يه sls amg مامان بهت ميده سعي كن اونم بري :d

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
مرسدس آکادمی رو اگه با دسته طلا بگیره کسی بدون پادشاه GT‏ هستش!

---------- نوشته در 05:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:51 PM ارسال شده بود ----------

مرسدس آکادمی رو اگه با دسته طلا بگیره کسی بدون پادشاه GT‏ هستش! چون با دسته میشه گرفت ولی بسیار بسیار سخته!

این رفیقم گرفته :lol: نامرد Nürburgring رو حفظه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر