Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
دوستان من تازه بازیو گرفتم الان بجز ماشینه اوله بازی که یه هوندا خریدم دیگه ماشین نگرفتم و 300 تا هم دارم به نظرتون پی بگیرم مورسیلاگو یا 458 ؟؟؟؟؟؟
راستی احساس میکنم این ها 1000 تا ماشین نمیشه بازم ماشین میده یا همش همینه احساس میکنم کمه ؟؟؟؟؟؟؟
تا چه رنکی داره ؟؟؟؟؟؟
عکس چجوری میگیرن جای خاصی داره یا در حین مسابقه یا وقتی ریپلی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟
یه توضیح درباره آمزشش یعنی class b میدین هر کاری میکنم نمیتونم یه راننده رو راهنمایی کنم لولم یکم نشد :( راننده سرد باشه بهتره یا گرم یا متعادل ؟؟؟؟
ببخشید و ممنون از کسی که راهنمایی میکنه ;)

مبارکه
کلا شما در طول بازی هم باید لامبورگینی بگیری (گالاردو) و هم فراری، چون یه سری مسابقات هستن که فقط این ماشین ها رو قبول می کنن.
نه همش همین نیست، شما توی Dealership فقط ماشین های پریمیوم رو میبینین، زیر همون قسمت گزینه Used Car Dealership هم هست که ماشین های دست دوم (و البته استاندارد) رو برای فروش میذارن.
تا لول 40 هست .
برای گرفتن عکس هم این تاپیک رو بهتون پیشنهاد می کنم
به نظر من قسمت B-Spec رو فعلا بذار کنار، اول A-Spec رو تموم کن، در این حالت شما تمام ماشینهای مخصوص هر مسابقه رو داری و در مقابل مسابقات B-Spec رو هم با همون ماشینها می تونی راحت تموم کنی. راننده اگه Cool باشه خیلی با مقررات رانندگی می کنه و این از یه لحاظ خوبه و از یه لحاظ هم بد، سرعت رو کم می کنه و بقیه می تونن ازت جلو بزنن. اگر Hot باشه دقیقا برعکس Cool

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان من لول 14 هستم و بعدش الان یک عالمه ماشنی پریمیوم دارم ولی هیچکدوم به دردم نمیخوره.:| بعدش الان من یه گالاردو دارم که یکم قدرت دادم بهش ولی موقعی که میره روی 300 تا میلرزه و موقعه ترمز گرفتن لیز میخوره و میره تو باقالیا.این تیونینگ رو چجوری میکنید.یکم یاد بدید ماهم یاد بگیریم.
بعدش من الان 120 تا پول دارم و یک ماشین معرفی کنید که خوب باشه و بشه این لولو گذروند.الان توی پروفشنال درایور آخرین مرحله موندم هیچ چون ماشینم ضعیفه یه عالمه از مسابقاتم مونده.بعدش تنها دلییلش اینه که نمیدونم چه ماشینی رو باید برای اون لول بخرم.اسمش رو میگه ولی سخته پیدا کردنش.
یه کمکی بکنید ممنون میشم.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان من لول 14 هستم و بعدش الان یک عالمه ماشنی پریمیوم دارم ولی هیچکدوم به دردم نمیخوره.:| بعدش الان من یه گالاردو دارم که یکم قدرت دادم بهش ولی موقعی که میره روی 300 تا میلرزه و موقعه ترمز گرفتن لیز میخوره و میره تو باقالیا.این تیونینگ رو چجوری میکنید.یکم یاد بدید ماهم یاد بگیریم.
بعدش من الان 120 تا پول دارم و یک ماشین معرفی کنید که خوب باشه و بشه این لولو گذروند.الان توی پروفشنال درایور آخرین مرحله موندم هیچ چون ماشینم ضعیفه یه عالمه از مسابقاتم مونده.بعدش تنها دلییلش اینه که نمیدونم چه ماشینی رو باید برای اون لول بخرم.اسمش رو میگه ولی سخته پیدا کردنش.

یکی نیست؟:|

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
چیزی که هنوز که هنوز ِ هم درک نمیکنم ، اینه که چرا با اینهمه مشکلات بازم GT5 لذت بخشترین ریسینگ سیم این نسله واسم ! لذتی که موقع گشتن تو منو ، خرید اتوموبیل ، ویراژ دادن تو پیست ها و غیره تو جیتی واسم هست با اینهمه مشکل ریز درشت ولی باعث نمیشه اصل لذت از آدم گرفته بشه .

به قولی روح سری Gran Turismo هنوز درش احساس میشه :D!

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
چه لاستیکایی خریدی؟
لاستیکای Racing Soft بخر
ماشینایی که به درد Professional بخورن قیمتشون بالای 750.000 تاست، با 120 تا ازین ماشینا نمی تونی بخری، من چنتا ماشین برای این مسابقات گذاشتم منو add کن برو توی پروفایلم هر کدوم که خواستی رو بردار.
"به نظر من" با 120 تا یه Dodge Viper SRT10 '08 بخر، تیونینگش که کنی خیلی سرعت و شتابش میره بالا، یکم هندلینگش سخته، ولی ماشین فرز و تیزیه

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
جفتشون عالی هستن
ولی رانندگی با 458 یه لذته دیگه ای داره:d
من سه تا ماشین رو گفتم عزیز مورسیه خیلی مهمه مورسیه یا 458
ماشینای استانداردش کجاس مثلا تو لیسته ماشینای من بوپاتی نیست تو اون USE... کهمیزنم فقط دست دوم میاد نمیدونم مگه مارکش همون دایره قرمزه نیست که وستش نوشته بوگاتی

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
چه لاستیکایی خریدی؟
لاستیکای Racing Soft بخر
ماشینایی که به درد Professional بخورن قیمتشون بالای 750.000 تاست، با 120 تا ازین ماشینا نمی تونی بخری، من چنتا ماشین برای این مسابقات گذاشتم منو add کن برو توی پروفایلم هر کدوم که خواستی رو بردار.
"به نظر من" با 120 تا یه Dodge Viper SRT10 '08 بخر، تیونینگش که کنی خیلی سرعت و شتابش میره بالا، یکم هندلینگش سخته، ولی ماشین فرز و تیزیه

لاستیک خوده ماشینه.
والا من ول خرجم.:D فقط ماشین میخرم.الان ماشینامو بفروشم همشو میره روی 500 600 تا.:D چشم ادد میکنم ولی من آپدیتارو انجام ندادم.مشکلی نیست؟
-
این تیونینگ رو چجوری میکنن؟ من بلد نیستم.

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
من سه تا ماشین رو گفتم عزیز مورسیه خیلی مهمه مورسیه یا 458
ماشینای استانداردش کجاس مثلا تو لیسته ماشینای من بوپاتی نیست تو اون USE... کهمیزنم فقط دست دوم میاد نمیدونم مگه مارکش همون دایره قرمزه نیست که وستش نوشته بوگاتی
آها ببخشید مورسیلگو رو ندیدم
Murcielego LP 670-4 رو اگه بتونی بخری بهتر از اون دوتاست.
ماشینای استاندارد تو همون Used Carـها هستن، هر سری لیستش تغییر می کنه و ماشینای جدید میاد، باید هی سر بزنین تا ماشین مورد علاقتون رو اونجا پیدا کنین و بخرین. بوگاتی رو هم جلوتر بهتون جایزه میده، فقط سرعت داره، هندلینگ افتضاحه و به درد مسابقه نمی خوره، پس فعلا صبر کنین تا خودش بهتون جایزه بده (لوگوی بوگاتی هم همونیه که شما گفتی:d)

راستی یه سری ماشین استاندارد هم توی Online Dealership هست

---------- نوشته در 12:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:28 AM ارسال شده بود ----------

لاستیک خوده ماشینه.
والا من ول خرجم.:D فقط ماشین میخرم.الان ماشینامو بفروشم همشو میره روی 500 600 تا.:D چشم ادد میکنم ولی من آپدیتارو انجام ندادم.مشکلی نیست؟
-
این تیونینگ رو چجوری میکنن؟ من بلد نیستم.
خب پس مشکل اصلی همون لاستیکاست، شما لاستیک Racing Soft بخر بنداز رو ماشینت ببین چقد تغییر می کنه. یکمی هم Downforce رو انگولک کنین می تونین کاری کنین که موقع ترمز گرفتن ماشین اینور اونور نشه(که معمولا حالت پیشفرض بهترین حالت هست، شما بهش دست نزن)

یه پیشنهاد هم می کنم اونم این که به هیچ وجه ماشینارو نفروشین، به اندازه کافی بهتون ماشین جایزه میدن، پس شما ماشینا رو جمع آوری کنین برای تروفی 1000 cars
راجع به آپدیت هم باید بگم اگه آپدیت کنین خیلی خیلی بهتره، بازی خیلی تغییر می کنه و لودینگها زمانش کمتر میشه

برا تیونینگ توی قسمت Setting که برید همه چیز واضحه، و اینکه چی بخرید بهتره اونم کاملا واضحه، هرچی پول بدی همون قدر آش می خوری:d
اگه آپدیت کنی موقع تیونینگ بهت میگه که اگه فلان قطعه رو روی ماشین نصب کنی چقد ارتقا پیدا می کنه، کلا آپدیت کنی به نفعته

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
دوستان من یه M3 خریدم دست دوم (نداریه دیگه) یعنی هی لیز میخوره اعصابمو خورد کرده چه تایری بندازم روش که لیز نخوره

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
دوستان من یه M3 خریدم دست دوم (نداریه دیگه) یعنی هی لیز میخوره اعصابمو خورد کرده چه تایری بندازم روش که لیز نخوره
ترکشن رو زیاد کن دیگه لیز نخوره,
لاستیک هم هرچه به سمت هارد بره کمتر سر میخوره و هرچه به سمت سافت بره سر میخوره,
بعدشم که M3 هندلینگ خیلی خوبی داره ,
دوستان اشتباه میگم اصلاح بفرمایند.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
ترکشن رو زیاد کن دیگه لیز نخوره,
لاستیک هم هرچه به سمت هارد بره کمتر سر میخوره و هرچه به سمت سافت بره سر میخوره,
بعدشم که M3 هندلینگ خیلی خوبی داره ,
دوستان اشتباه میگم اصلاح بفرمایند.

من خیلی وقته سمت GT5 نرفتم ولی تا اونجایی که یادم میاد لاستیک های سافت چسبدنگی خیلی بهتری داشت ,

-----

لاستیک سافت بندازه , abs رو on کن , TC رو هم یکم ببر بالا ,

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر