Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان من لول 10 هستم و تو قسمت بیگنر و آماتور خیلی ازمسابقه ها مونده و تنها دلیلش هم اینه که ماشین های مربوطه رو ندارم.میگه این ماشینا نیازه ولی من نمیدونم چجوری باید بفهمم کدومان.برای خریدشون کجا برم.تنها دلیلی که الان لولم بالاس بخاطر اسپیشال اونت هست.یکی کمک کنه ماشین چی بگیریم که کار ساز باشه و بریم تموم کنیم.

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
دوستان من لول 10 هستم و تو قسمت بیگنر و آماتور خیلی ازمسابقه ها مونده و تنها دلیلش هم اینه که ماشین های مربوطه رو ندارم.میگه این ماشینا نیازه ولی من نمیدونم چجوری باید بفهمم کدومان.برای خریدشون کجا برم.تنها دلیلی که الان لولم بالاس بخاطر اسپیشال اونت هست.یکی کمک کنه ماشین چی بگیریم که کار ساز باشه و بریم تموم کنیم.
باید از لیست used car بخرید-اگر نیست-هربار مسابقه دادید باید دوباره به لیست سر بزنید چون لیست عوض میشه-مسابقه هم آنلاین و آفلاین فرقی نداره.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد

بالای هر مپ 4-3 تا مربع کوچک است. دومی از سمت چپ مربوط به Type of Cars میشه و اونجا میتونی ببینی چه نوع ماشین هایی برای اون مپ بهترند.

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
در ضمن یک سوال.این بوگاتی ویرون جز ماشین های استانداره یعنی؟

استانداردِ استاندارد :d

آره استاندارد بود یادمه ... 2 میلیون ناقابل ! :D
حیف شد نخریدمش از لیست آنلاینم رفته ...

ضعف در طراحی این ماشین به کنار،من از Handling ناکارمد Bogatti veyron در عجبم! یعنی اگه واقعا این ماشین یه همچین وضعیتی داشته باشه کی میخردش ؟(تو دنیای واقعی :d)

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
همون بهتر نخریدی حامد-چون یه جا هست که جایزه میده اینو،
هندلینگ هم به قول دوستمون خیلی ضعیفه،
فقط تو استارت اولیه انگار بقیه ماشینا دنده عقب میرن :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آره قبول دارم که بوگاتی هم مثل انزو فراری فقط سرعت داره,با توجه به تجربه دوساله توی GT5 بازی کردن پیشنهاد من ماشینایی از کمپانی هوندا یا نیسان که دست فرمون و ترمزشون عالیه

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,032
نام
میثم
البته تو top speed بعد از x2010 همین بوگاتی هستش ..لامصب گاز میخوره ها :dولی خوب تو پیچ بیشتر از 10 تا اسپید داشته باشی میری تو باقالیا :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من موندم اين فرمونش چرا اينقد سفته
يعني گران قيمت ترين ماشين دنيا بايد اينجوري طراحي شده باشه؟:-o
ماشین فقط Pagani Zonda R ! :biggrin1: من نصف بازی رو با این رفتم !
اون كه به سورتمه برفي ميگه زرشك:dمضخرفترين ماشين عمرم:d
البته اريا جان نظر شما واسه همه قابل احترامه;);;):d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
الان داشتم نظرسنجی رو نگا میکردم,تویوتا مینولیتا چقد درصدش کمه!! درسته شاید اوایل به درد نخوره اما تو مراحل استقامتی واقعا بدرد میخوره مخصوصا که تو لول 21 جایزه میده نیازی به خریدنش نیس واس رفتن لول 21 هم من پژو 2010 رو پیشنهاد میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر