Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

armin sat

کاربر سایت
Apr 11, 2012
84
نام
آرمین صت
مگه فیفا قیمتش چقدره که فقط بخاطر فیفا از هک در نمیارین؟
اگر بخاطر کل بازی ها بود باز یه چیزی,ولی اگر فقط بخاطر فیفاست که بنظرم نمی ارزه.
بغیر فیفا بازیایه دیگه هم هست ولی مهمش فیفاست واسش.خودمم بازیایه دیگرو بازی میکنم ولی دلم پیشه GT5 هستش

armin sat

کاربر سایت
Apr 11, 2012
84
نام
آرمین صت
سلام به همه دوستان GT باز
دوستان نظرتون یه فرم بسازیم مخصوص رکورد زدن.یه مسابقه بزاریم با یه ماشین مشخص البته تیونینگ آزاد با یه مسیر مشخص بعدش از رکوردمون عکس میگیریم آپ می کنیم تو فروم.
چطوره؟

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
سلام به همه دوستان GT باز
دوستان نظرتون یه فرم بسازیم مخصوص رکورد زدن.یه مسابقه بزاریم با یه ماشین مشخص البته تیونینگ آزاد با یه مسیر مشخص بعدش از رکوردمون عکس میگیریم آپ می کنیم تو فروم.
چطوره؟

غکس رو که میشه photoshop و edit کرد.

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
دلم تنگ سواری با یه Bentley تو پیست های GT شده :-<
استاد گندت بزنن که یه بازی کامل واسه این نسل نساختی ...
همچنین یه پورشه 911 , کررا جی تی,
البته نمیشه زحمات استاد رو نادیده گرفت انصافا" زحمت کشیده پایه این بازی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
gt5acded-nissan.jpg

سونی بازی Gran Turismo 5: Academy Edition که به مناسبت چهارمین سالگرد همکاری آن ها با شرکت نیسان است را معرفی کرد.
این نسخه دارای دیسک اورجینال بازی همراه با تمامی DLC ها و یک خودروی جدید است.
همچنین در Play Station Blog محتوای این پک به این صورت به نمایش در آمده است:
تمامی پک ها شامل: پک خودرو ها، پک پیست ها، پک رنگ های ویژه و در نهایت پک لوازم خودرو
پک ماشین 2 و 3 و پک پیست های 2
یک Nissan GTR
این نسخه در تاریخ September 26 و با قیمت €29.99 برابر 19.99 پوند منتشر خواهد شد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
یه خبر جدید که البته اعتبار زیادی بهش نیست !
Lucas Ordoñez کسی که چند سال پیش برنده GT Academy شده بود و هنوز هم توی این مسابقات نقش داره و به یامائوچی هم خیلی نزدیکه ، در مورد GT6 یه صحبتی کرده و Amar212 (یکی از معتبرترین اعضای GTPlanet) حرف هاش رو ترجمه کرده و این طور بوده :
The amount of (tracks) will be such that will make a hat fall off your head
اون اصطلاح افتادن کلاه از سر هم یعنی مثلآ تعداد پیست ها خیلی زیاد هست و باعث حیرت میشه و این حرفا ! :D
البته من که دیگه با تمرین های مداوم و استقامتی به جایی رسیدم که منتظر خبری از GT6 نباشم و اگه توی TGS امسال هم خبری نشد ، زیاد ناراحت نشم ولی به هر حال هر خبر 1 جمله ای یا شایعه یا صحبت حاشیه ای و ... هم در مورد GT6 نکوست ! :D

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
gt5acded-nissan.jpg

سونی بازی Gran Turismo 5: Academy Edition که به مناسبت چهارمین سالگرد همکاری آن ها با شرکت نیسان است را معرفی کرد.
تمامی پک ها شامل: پک خودرو ها، پک پیست ها، پک رنگ های ویژه و در نهایت پک لوازم خودرو
یک Nissan GTR
این نسخه در تاریخ September 26 و با قیمت €29.99 برابر 19.99 پوند منتشر خواهد شد.

البته قربونش رم واقتی میاد ایران قیمت میشه 150 تومن ما هم که همه حبل میزیم میخریم دیگه باید یه کاری کنیم که درس عبرت بشه برای این فروشنده ها.

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
دوستان میگم از این کار بر عزیز:mei3am24
قدر دانی و تشکر نمیشه.....فک کنم اول کسی باشه تو ایران تونستهGT5رو پلات کنه :D....کمتر کسی تو دنیا میتونه پلاتش کنه...خیلی زمان بره........
تو کتاب گینس ثبت کنید دیگه..به عنوان اولین ایرانی..........من که از همینجا بهش خسته نباشید.میگم.جوان با غیرت:D

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
gt5acded-nissan.jpg

یک Nissan GTR
فکر نکنم سونی بخواد دوباره یه نسخه جدیدتر از XL بده بیرون,چون نسخه XL و تازه داده بیرون و به ضررش همچین کاری بکنه.
من یقین دارم که اون نسخه ای که شما گفتید شایعه هستش.تو سایت GT 5 هم هیچ خبری از این نسخه ای که شما گفتید نزاشتن

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
فکر نکنم سونی بخواد دوباره یه نسخه جدیدتر از XL بده بیرون,چون نسخه XL و تازه داده بیرون و به ضررش همچین کاری بکنه.
من یقین دارم که اون نسخه ای که شما گفتید شایعه هستش.تو سایت GT 5 هم هیچ خبری از این نسخه ای که شما گفتید نزاشتن
خبر که واقعی هست و شایعه نیست ! :D
اگه اشتباه نکنم XL Edition برای آمریکا بوده ، Spec II هم برای ژاپن و این یکی هم برای اروپا ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر