Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,033
نام
میثم
خوب قسمت اول سوالم چی؟؟؟
والا دقیقا اطلاع ندارم از ریلیز تو اروپا
حالا چرا میخوای بگیری تو که بازیت اپدیته؟فقط میونه DLC اونم 2 تا DLC اولش فقط تو اون نسخه...
یهنی فقط به خاطر dlc یا میخوای تو ارشیو داشته باشی؟

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
والا دقیقا اطلاع ندارم از ریلیز تو اروپا
حالا چرا میخوای بگیری تو که بازیت اپدیته؟فقط میونه DLC اونم 2 تا DLC اولش فقط تو اون نسخه...
یهنی فقط به خاطر dlc یا میخوای تو ارشیو داشته باشی؟

نه دیگه برادرم!!! من بازیم رو توی ایران فروختم! که مثلآ بیام! ایـکس ال بخرم! الن ورژن آمریکاش رو میتونم تا 30 دلـار! بخرم! اما چون سیو هام مال اروپا بوده! بازی ریجن اروپا میخام!

2تا ی ال سی هم به صرفم میشه!!

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
آقا XL EDITION ریجن 3 هم داره!! مگه میشه فقط ریجن 1 داشته باشه!! امروز توی یه فروشگاه ریجن 3 بازی رو هم دیدم!! مطمعنآ باید ریجن 2 هم داشته باشه!!

هیچ کسی چیزی نمیدونه؟؟

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
آقا XL EDITION ریجن 3 هم داره!! مگه میشه فقط ریجن 1 داشته باشه!! امروز توی یه فروشگاه ریجن 3 بازی رو هم دیدم!! مطمعنآ باید ریجن 2 هم داشته باشه!!

هیچ کسی چیزی نمیدونه؟؟

اقا تو اروپا عرضه نشده حالا باز بيا بگو بايد region2 هم داشته باشه :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
البته جای تعجب داره چون بیشترین استقبال از GT تو اروپا بوده ....ولی خوب حال نکردن بدن دیگه فعلا:d
تو آسیا (به غیر از ژاپن) کل فروش سری این بازی از GT1 تا الان به 1 میلیون هم نرسیده بعد ریجن 3 بازی XL Edition اش اومده !
اینم یه دلیلی داشته که ندادن ( یا شایدم نسخه معمولی بازی هنوز خوب داره میفروشه ) وگرنه از خداشونه :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,033
نام
میثم
تو آسیا (به غیر از ژاپن) کل فروش سری این بازی از GT1 تا الان به 1 میلیون هم نرسیده بعد ریجن 3 بازی XL Edition اش اومده !
اینم یه دلیلی داشته که ندادن ( یا شایدم نسخه معمولی بازی هنوز خوب داره میفروشه ) وگرنه از خداشونه :d
احتمالا اون پارتی ها به خود سونی هم سرایت کرده :dگفتن پول که زیاده فعلا خوش باشیم تا بعدن ...نامردا از اون گروناشم میگیرن میخورن:d

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
با یکی از فروشگاه های سونی امروز صحبت کردم!!

میگفتن احتمالآ میخان تمامی آپدیت هارو برای اروپا راعه بدن!! یه چیزی فراتر از این XL !!!

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
سلام دوستان عزیز

من میخواستم این dlc های بازی را بخرم اول بهم بگید چون اکانتم برای uk هستش با کارت psn پوندی بگیرم یا یورو چون پوندی گرون هستش میتونم

یورو بگیرم و تو همین اکانتم استفاده کنم یا نه و اینکه این dlc ها رو من بگیرم میتونم تو اکانت آمریکا خودم هم استفاده کنم یا نه چون من تمام بازیها رو با

اکانت آمریکام بازی میکنم و آنلاین میزنم

ضمنا کدام dlc ها رو بگیرم آیا همش را بگیرم یا همش به درد بخور نیستش

با سپاس فراوان

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,033
نام
میثم
سلام دوستان عزیز

من میخواستم این dlc های بازی را بخرم اول بهم بگید چون اکانتم برای uk هستش با کارت psn پوندی بگیرم یا یورو چون پوندی گرون هستش میتونم

یورو بگیرم و تو همین اکانتم استفاده کنم یا نه و اینکه این dlc ها رو من بگیرم میتونم تو اکانت آمریکا خودم هم استفاده کنم یا نه چون من تمام بازیها رو با

اکانت آمریکام بازی میکنم و آنلاین میزنم

ضمنا کدام dlc ها رو بگیرم آیا همش را بگیرم یا همش به درد بخور نیستش

با سپاس فراوان
هر اکانتی که تو psn ساخته میشه باید psn crd همون اکانت رو بخری ....برای شما انگلیس هست باید پوند بگیری
در مورد اون یکی اکانت هم میشه این کارو کنی
این dlc اخری خوب بود ...حداقل من خیلی خوشم اومد ازش...البته همشون خوبن و میتونی جداگانه هر کدوم رو که دوست داری بخری ...
یه چیز دیگه هم هست کلا car pack ا هم سلیقه ایه ممکنه شما از یه ماشین خوشت بیاد ولی من نه...

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
هر اکانتی که تو psn ساخته میشه باید psn crd همون اکانت رو بخری ....برای شما انگلیس هست باید پوند بگیری
در مورد اون یکی اکانت هم میشه این کارو کنی
این dlc اخری خوب بود ...حداقل من خیلی خوشم اومد ازش...البته همشون خوبن و میتونی جداگانه هر کدوم رو که دوست داری بخری ...
یه چیز دیگه هم هست کلا car pack ا هم سلیقه ایه ممکنه شما از یه ماشین خوشت بیاد ولی من نه...

دزسته که هر اکانتی که داری باید کارت خودشون بخری اما اگه اکانتت با کارت یورو میخواد میتونی بری یه اکانت دیگه بسازی و بعد تو اون اکانت کارت دلار رو وارد کنی و تو اکانت اصلی بازی کنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر