Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
بله اين مشكل را من هم ديدم احساس ميكنم بعد از اپديت 1 گيگ كه براي بازي اومد اين مشكل ايجاد شد البته توي تمام مسير ها نيست توي چند تا از پيست ها و بخصوص چندتا از پيچ هاي بازي خيلي واضح هست و فقط هم در نماي خارج ماشين احساس ميشه و چون من بيشتر از نماي داخل بازي ميكنم حساس نشدم روي اين قضيه ولي احتمالا داخل gtp بايد درموردش صحبت كرده باشن اريا چيزي در اين مورد شنيدي؟
راستش زیاد دنبالش نرفتم ببینم موضوع چیه ! :D من به خیلی چیزا مثل افت فریم و AA و ... تا حدودی حساس هستم ولی Screen Tearing زیاد به چشمم نمیاد ! :D البته توی بعضی جاده ها (فکر کنم رُم بود ، شایدم مادرید) زیاد این مشکل رو دیدم مخصوصآ سر پیچ ها ، ولی بیشتر برای کل تصویر و محیط و ... پیش اومده تا خود ماشین.
الآن سرچ کردم این تاپیک پیدا شد. طرف نوشته بعد از آپدیت های اخیر این مشکل براش بیشتر شده و یه راه حل هم داده ! :D این رو امتحان کنین ببینین جواب میده یا نه. میگه اون گزینه Flicker Reduction رو قبلآ غیرفعال کرده بوده و با آپدیت جدید خود به خود فعال شده و الآن دوباره غیرفعالش کرده و مشکل برطرف شده !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
راستش زیاد دنبالش نرفتم ببینم موضوع چیه ! :D من به خیلی چیزا مثل افت فریم و AA و ... تا حدودی حساس هستم ولی Screen Tearing زیاد به چشمم نمیاد ! :D البته توی بعضی جاده ها (فکر کنم رُم بود ، شایدم مادرید) زیاد این مشکل رو دیدم مخصوصآ سر پیچ ها ، ولی بیشتر برای کل تصویر و محیط و ... پیش اومده تا خود ماشین.
الآن سرچ کردم این تاپیک پیدا شد. طرف نوشته بعد از آپدیت های اخیر این مشکل براش بیشتر شده و یه راه حل هم داده ! :D این رو امتحان کنین ببینین جواب میده یا نه. میگه اون گزینه Flicker Reduction رو قبلآ غیرفعال کرده بوده و با آپدیت جدید خود به خود فعال شده و الآن دوباره غیرفعالش کرده و مشکل برطرف شده !
خب مشکل من پارگی تصویر نبود و این کارها هم جواب نداد :D یعنی مشکل فقط خود ماشین بود که اینور اونور میشد و امروز فهمیدم موضوع چیه و حل شد :D راستیتش نمی دونم کنترلرم رو به کی داده بودم یا توی چه حادثه ای بوده که آنالوگ L ـش به فنا رفته بود و با تکون دادن آنالوگ همزمان جای چند تا دکمه عمل می کرده و مشکلم با عوض کردن کنترلر حل شد :D
خب حالا این یکی مشکل ـه چیه ؟ :D

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بچه ها یه سوال که خیلی واسم عجیبه
من با یکی از دوستام میشینم بیشتر وقتها Drag Race میزارم
اما هر وقت که با هم شروع میکنیم ماشین اون تند تر میره ! در حالی که هر 2 ماشین عین همه !
حتی با ماشین بدون تیونینگ هم تست میکنیم بازم ماشین اون تند تر میره !
واقعا Drag Race ـه GT5 مشکل داره ؟ :d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
اما هر وقت که با هم شروع میکنیم ماشین اون تند تر میره ! در حالی که هر 2 ماشین عین همه !

خب , 3 تا دلیل داره ,
اول از همه می تونه برای روغن موتور باشه
ممکنه برای نحوه tune کردن هاتونم باشه
شاید به خاطر تعمیرات موتور تو GT auto هستش

البته به نظر به خاطر کی شروع کردنه , مثلا شما وقتی میگی 25 , امکان نداره دو تاتون همزمان راه بیفتید :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خب , 3 تا دلیل داره ,
اول از همه می تونه برای روغن موتور باشه
ممکنه برای نحوه tune کردن هاتونم باشه
شاید به خاطر تعمیرات موتور تو GT auto هستش

البته به نظر به خاطر کی شروع کردنه , مثلا شما وقتی میگی 25 , امکان نداره دو تاتون همزمان راه بیفتید :d
اصلا این حرفا نیست !
C63 من از همه لحاظ C63 ارسلانو میخوره
حتی ماشین هم از Recommended هم برمیداریم بازم من عقب میفتم !
دیگه با نگه داشتن L1 میشه جلو رو نگاه کرد و دید کی جلوتر از اون یکی شروع میکنه
مشکل من اینه که ماشین های ون اولای راه خیلی بهتر از من شتاب میگیرن اما هر 2 از یکجا گرفته شدن :d
یه SLS AMG به ارسلان دادم که همه تغییراتشو خودم انجام دادم اما بازم از SLS من کم میاره ! ( هر دو روغنشونو باهم عوض شده بودن ! Transmission هاشون یکی ان و کلا همه چیزشون در کل یکی بودن )

واقعا خیلی عجیبه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
همون استارت اولیه خیلی مهمه ! :D
توی چند تا از License ها هم اگه دقت کنی این موضوع مشخصه. یعنی وقتی یه دور تموم میکنی و Ghostـت رو میتونی ببینی ، توی دورهای بعد میتونی همون لحظه استارت از Ghostـت جلو یا عقب بیفتی چون نسبت به نحوه گاز دادن قبل از شروع به حرکت ، سرعت اولیه ماشین فرق میکنه. اگه ده بار License رو تکرار کنی ، ممکنه ده جور مختلف ماشینت شروع به حرکت کنه ! :D (البته اگه همیشه اول کار تا ته دستت روی گاز نباشه ! :D)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام آقا ما باز و بسته شدیم :))

این مسابقات redbull تو special Event خیلی سخته
اولیش رو رفتم دیگه نفس برام نموند ..

یه تنظیمات اولیه بگید که راحت تر باشیم بگید ...

آخرش redbull تخیلیه رو می ده ؟؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اصلا این حرفا نیست !
C63 من از همه لحاظ C63 ارسلانو میخوره
حتی ماشین هم از Recommended هم برمیداریم بازم من عقب میفتم !
دیگه با نگه داشتن L1 میشه جلو رو نگاه کرد و دید کی جلوتر از اون یکی شروع میکنه
مشکل من اینه که ماشین های ون اولای راه خیلی بهتر از من شتاب میگیرن اما هر 2 از یکجا گرفته شدن :d
یه SLS AMG به ارسلان دادم که همه تغییراتشو خودم انجام دادم اما بازم از SLS من کم میاره ! ( هر دو روغنشونو باهم عوض شده بودن ! Transmission هاشون یکی ان و کلا همه چیزشون در کل یکی بودن )

واقعا خیلی عجیبه

چه کنیم که باید نکته ی کار رو لو بدیم :D
دوست عزیز توی درگ یکی از نکات اولیه به قول آریا استارت کار هست شما باید استارت کار رو پر گاز شروع کنی تا ماشین دنده 1 رو با نهایت سرعتش بره و اون اول کار زمان برای تعویض دنده از دست ندی به همین دلیل قبل از شروع درگ باید دور موتور ماشینت رو خیلی نزدیک به ناحیه ی قرمز رنگ (روی خود ناحیه ی قرمز اصلاً نباید بره و گرنه بازم دچار افت میشی) نگه داری که به محض شروع شدن درگ ماشینت با نهایت شتاب حرکت کنه :D
این سریع ترین حالت استارت زدنه :D می تونید امتحان کنید :D
ویرایش : البته این مسئله ی دور موتور خودرو ها بحث ـش مفصل تر از این حرفهاست ولی چون دوستان اکثراً از ماشین های سوپر اسپرت یا تیون شده استفاده میکنن همون میزان دور موتوری که گفتم کفایت میکنه :D

آخرین ویرایش:

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
دوستان این مشکلو من تو جی تی 4 هم رو مرسدس E داشتم که یه لامپ ماشینم سوخته بود ! اینجا بازم میبینم که سوخته !!! چرا اینجوریه؟ نفهمین یعنی؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,033
نام
میثم
جناب این Flicker Reduction تو کدوم تنظیماته ....من همچین چیزی ندیدم که تغییر بدمش
تو بعضی trackها خیلی داره اذیت میکنه منو این حالت تیک زدنه ...

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
جناب این Flicker Reduction تو کدوم تنظیماته ....من همچین چیزی ندیدم که تغییر بدمش
تو بعضی trackها خیلی داره اذیت میکنه منو این حالت تیک زدنه ...

بابا حرفه ای!!!
منکه اصلا نمیدونم چی کجا اذیت میکنه که بخوام عوضش کنم!همینطور مثل (بلا نسبت) اسب رانندگی میکنم :D
شوخی کردم یه چیزایی از انگلیسی هاش متوجه میشم اما اینی که گفتی رو تا حالا ندیده بودم!اصلا چی هستش؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,033
نام
میثم
بابا حرفه ای!!!
منکه اصلا نمیدونم چی کجا اذیت میکنه که بخوام عوضش کنم!همینطور مثل (بلا نسبت) اسب رانندگی میکنم :D
شوخی کردم یه چیزایی از انگلیسی هاش متوجه میشم اما اینی که گفتی رو تا حالا ندیده بودم!اصلا چی هستش؟
والا فکر کنم با اپدیت 1.2 برای من اینجوری شد .....اون بالا جناب اریا در مورد این مسله توضیح داده بود ولی من هم تو هیچ تنظیماتی ندیدم همچین چیزی
صادق جان فقط تو چند تا از track ها اینجوری میشه ....موندم دلیلش چیه؟
راسی بابا یه کم ماشین جمع کن .....برو یه f1 بخر تا بهت بگم یه من ماست چقدر کره داره:d

rahgozar110

کاربر سایت
Sep 12, 2011
24
نام
Ali
سلام مي خواستم ببينم شاخ ترين گيمر گرن تريسمو تو بازي سنتر كيه
من وقتي بازي اومد خريدم وتا الان هم لول ٣٦ هستم حتي مسابقات ٨ ساعته رو هم رفتم .
جواب گرفتم فيلم يكي از اين مسابقات چند ساعته رو كه گرفتم ميزارم.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,033
نام
میثم
سلام مي خواستم ببينم شاخ ترين گيمر گرن تريسمو تو بازي سنتر كيه
من وقتي بازي اومد خريدم وتا الان هم لول ٣٦ هستم حتي مسابقات ٨ ساعته رو هم رفتم .
جواب گرفتم فيلم يكي از اين مسابقات چند ساعته رو كه گرفتم ميزارم.
والا اینجا همه شاخن:d
ولی محمد (foxy) بازی رو پلات کرد
حالا نمیدونم کسه دیگه هم پلات کرده باشه بازیو........اشک ادم درمیاد برای پلات کردن این
در کل اکثر بچه های GT فن اینجا PRO هستن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر