Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حامد جان ممنون بابت عکس ها !
اگه امکانش بود یکی دو تا عکس هم از عشق ما فولکس قورباغه ای بذار ! :D

این رو توی GTPlanet دیدم :

01230016499619940283.jpg

---------------------------------

آخرالزمان 2012 به PD هم سرایت کرده و بالاخره دنبال جذب نیروی جدید رفتن ! :D برای استودیوشون توی Fukuoka به افراد زیر نیاز دارن :

• Software engineer/Network engineer
  • Online management staff
  • Web design editorial staff
  • HTML coding staff
  • Modeling assistant
  • Graphic design assistant

خدا رو شکر :D GT 6 ـی در راه است :D

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
یک نکته خیلی جالب رو بگم ,

به طرز احمقانه ای کسانی که DLC رو ندارن می تونن ازش استفاده کنن , دیروز join چند تا لابی خارجی کردم که پیست special stage route X بود , و وارد شدم و بازی کردم , جاتون خالی چه پیستی هم بود , هی می رفت :d

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید

به طرز احمقانه ای کسانی که DLC رو ندارن می تونن ازش استفاده کنن , دیروز join چند تا لابی خارجی کردم که پیست special stage route X بود , و وارد شدم و بازی کردم , جاتون خالی چه پیستی هم بود , هی می رفت :d
سیزنال اونت های دو پیست جدید DLC پک ها برای افرادی که ندارنشون هم قابل دسترسیه . خیلی خوبه که محدودیت نداریم در این مورد تو قسمت آنلاین ! :D

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
درود دوستان
من اکانت امارات ساختم دوتا DLC بازی رو گرفتم ( SPEED TEST , CAR PACK 3 ) ولی Family Upgrafe رو که نمیتونم دانلود کنم :(
ارور میده . احساس میکنم برای این دوتا پک Family Upgrade ندادن !
ERROR : This content cannot be accessed on your account
کسی از دوستان میدونه باید چیکار کنم ؟

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
درود دوستان
من اکانت امارات ساختم دوتا DLC بازی رو گرفتم ( SPEED TEST , CAR PACK 3 ) ولی Family Upgrafe رو که نمیتونم دانلود کنم :(
ارور میده . احساس میکنم برای این دوتا پک Family Upgrade ندادن !
ERROR : This content cannot be accessed on your account
کسی از دوستان میدونه باید چیکار کنم ؟

من همچين مشكلي نداشتم راحت دانلود شد. نه مشكل اين نيست كه اين FU ها براي اين 2 تا DLC نباشه چون خودم روي تمام اكانت ها دارمشون.

احتمال داره PSN STORE يك مشكلي خورده بوده چون تو اين 2 روز گذشته مشكلات داشته دوباره بگير شايد مشكل حل شده باشه.

دليل ديگش ميتونه اين باشه كه هنوز DLC ها اينستال نشدن. داخل اكانت امارات كه DLC ها را خريدي برو تو بازي و منوي اول اخرين گزينه سمت راست داخلش 2 تا DLC را اينستال كن و بعد دوباره FU ها را دانلود كن.

اگر هم نشد از اكانت ديگه اي كه داري مثلا امريكا يا اروپا ببين ميتوني بگيري (البته اين كار را بزار براي اخرين راه حل البته از نظر من نبايد مشكلي پيش بياد ولي اين DLC هاي GT كلا دردسر زياد دارن نكنه اين FU ها را فقط روي اكانت خريدت قبول داشته باشه!)

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria

ایول دمشون گرم
من نمی دونم چرا هروقت میام دانشگاه این اتفاقات میوفته،وقتی بیکار تو خونه نشستیم مگس می پرونیم خبری نیست:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من عشقم GT5 هست و حتی PS3 رو بخاطر این خریدم اما حیف که نمیتونم آنلاین بزنم واقعا عذاب آوره اه !!! مجبورم بفروشم XL رو بگیرم چقد واسه آپدیتاش زحمت کشیدما تا 2.01 دانلود کرده بودم

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
حامد جان بدون اینکه Family Upgrade رو دانلود کنم تونستم به اکانتهای دیگه-م هم ماشینها و speed test رو ببرم . از راهنماییت ممنونم
من عشقم GT5 هست و حتی PS3 رو بخاطر این خریدم اما حیف که نمیتونم آنلاین بزنم واقعا عذاب آوره اه !!! مجبورم بفروشم XL رو بگیرم چقد واسه آپدیتاش زحمت کشیدما تا 2.01 دانلود کرده بودم
من آپدیتهارو با pc دانلود کردم فکر کنم بتونی آپدیتهارو از من بگیری و با برنامه PS3Prox نصب کنی . البته مطمئن نیستم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من خودم همه آپدیتارو تو PC دارم اما مشکل اینه کنسولم 3.72 نمیتونم نصبشون کنم !!! البته فقط 2.01 رو نصب نکزدما !! راهی نیس به PC وصلش کنی و بعد نصب ؟

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
XL Edition چند روزی هست که عرضه شده در امریکا ... ولی این که کی برسه ایران بستگی به فروشندگان ایرانی و زمان رسیدن بارها داره . ولی اگه خود نسخه بازی منظورتون هست که عرضه شده .

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
513
نام
آریو
من وقتي ميرم به گاراژ بعضي از ماشين هامو عكسشون رو نشون نميده مشكل از كجاست؟ (اسمشون هستن)
ويرايش :
چجوري ميتونم از Mid Race Save استفاده كنم؟

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
من وقتي ميرم به گاراژ بعضي از ماشين هامو عكسشون رو نشون نميده مشكل از كجاست؟ (اسمشون هستن)
ويرايش :
چجوري ميتونم از Mid Race Save استفاده كنم؟

براي نبودن عكس ماشين ها چند باري براي من پيش اومد معمولا ماشين هايي هم بود كه share ميكردم يا بين 2 تا پروفايل مبادله شده بودن هيچ جوري هم درست نشد مجبود شدم حذفشون كنم و دوباره بخرم بيشتر يك مشكل انلاين ميخوره!

براي سيو هم وقتي وارد pit ميشي گزينه suspend را انتخاب كن كه بعد به منوي كنسول برميگردي بار بعدي كه بازي را اجرا كني ديگه وارد منوي بازي نميشه يكسره به ادامه مسابقه برميگردي.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر