Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
اتفاقا من امتحان کردم این قضیه رو , منتها با DLC رنگ ها اینکار و کردم , که نتیجه نگرفتم .

یعنی الان با توجه به اینکه فقط car pack و coures pack قابل انتقال هست , این دو تا DLC رو جدا بگیرم یا اون DLC ـی که همه ی DLC ها توش هست رو بگیرم ؟ ( چه پیچیده :d )

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
اتفاقا من امتحان کردم این قضیه رو , منتها با DLC رنگ ها اینکار و کردم , که نتیجه نگرفتم .

یعنی الان با توجه به اینکه فقط car pack و coures pack قابل انتقال هست , این دو تا DLC رو جدا بگیرم یا اون DLC ـی که همه ی DLC ها توش هست رو بگیرم ؟ ( چه پیچیده :d )

فقط این 2 تا قابل انتقال هست
حالا میخوای همشو بگیر یا فقط اون 2 تارو بگیر
میل خودته ! :d
اگر هم ریجن آیدی ای که باهاش بازی میکنی با بازیت یکیه و از اون خرید میخوای بکنی که همشو بگیر !

این Car Pack 3 هم رسما تو خود بلاگ پلی استیشن معرفی شد
http://blog.us.playstation.com/2012...lc-this-tuesday-car-pack-3-speed-test-course/

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
فقط این 2 تا قابل انتقال هست
حالا میخوای همشو بگیر یا فقط اون 2 تارو بگیر
میل خودته ! :d
اگر هم ریجن آیدی ای که باهاش بازی میکنی با بازیت یکیه و از اون خرید میخوای بکنی که همشو بگیر !

این Car Pack 3 هم رسما تو خود بلاگ پلی استیشن معرفی شد
New Gran Turismo 5 DLC This Tuesday: Car Pack 3, Speed Test Course – PlayStation Blog

این محدودیت ها رو اصلا واسه چی گذاشتن , من متوجه نمی شم ,

امیر حسین ببین کی اینجاست :d

6684345285_7f4b22d86b_z.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
January 17th ؛ به عبارتی پس فردا ...
مرسی.
راستی علی تو خبر نوشتی بودی اون seasonal eventها هم تو این پک هست.درسته؟؟؟

بدجوری دلم برای جی تی تنگ شده.با اینکه کلی اشکال داشت ولی هیچ ریسینگی لذت گیم پلیش رو نداره

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
راستی علی تو خبر نوشتی بودی اون seasonal eventها هم تو این پک هست.درسته؟؟؟

Seasonal Event ها تا جایی که تغییر کرده هست ولی برای اینکه بتونی باهاشون کار کنی باید آنلاین بشی . حتی با نت 64 هم میتونی SE ها رو بازی کنی و هیچ مشکلی از این نظر نداره ...

ولی حسین متاسفانه XL سومین DLC که قراره بیاد رو نداره ؛ ولی غیر اون تمام آپدیت ها و پچ ها و 2 تا DLC رو داره .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
Seasonal Event ها تا جایی که تغییر کرده هست ولی برای اینکه بتونی باهاشون کار کنی باید آنلاین بشی . حتی با نت 64 هم میتونی SE ها رو بازی کنی و هیچ مشکلی از این نظر نداره ...

ولی حسین متاسفانه XL سومین DLC که قراره بیاد رو نداره ؛ ولی غیر اون تمام آپدیت ها و پچ ها و 2 تا DLC رو داره .
عاااااااالیه.البته علی جون من خوارکم آنلاینه:dتا وقتی هم که بازیو نفروخته بودم،تمام این seasonal ها رو رفته بودم.ولی خیلی خوشحالم که دوباره میتونم بازیشون کنم.چون انقدر لذت گیم پلی بازی بالا هست که من همون موقع هم هر مسابقه رو 2-3 بار میرفتم.

بهر حال PD استدیوش تو تیمارستان مستقر هست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر