Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
الان این آپدیت هایی که اومده رو من گرفتم اینی که هفته ی دیگه میاد هم بگیرم برای گرفتن این DLC ها بعد از خرید فقط همون فایل فعال سازی رو میده ؟ یعنی می خوام بگم اون XL EDITION هم فقط همین ها رو داره (یعنی این آپدیت ها به همراه حضور DLC ها) یا چیز اضافه ای هم داره که توش باشه (یعنی به جز این آپدیت ها فایل دیگه هم توش هست یا نه) ؟! :D در کل یعنی باگرفتن تمام آپدیت ها و DLC ها دیگه کم و کسری ای نسبت به XLE نخواهم داشت ؟!(چه سوال شیر تو شیری شد :D)
آخه این CE رو گرفتم حس نیست دوباره بخوام XLE بگیرم :D
نه اگر تمام اپديت ها را داشته باشه با خريد dlc ها ماشين و پيست ها باز ميشه و فكر نميكنم احتياج به خريد نسخه XL داشته باشي.
ممنون :)

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
Test Course که توی نسخه های قبلی بود و توی GT5 به طرز عجیبی غیبت داشت و حالا به عنوان یکی از بخش های Special Stage Route X موجوده.

واقعا حركت عجيبي بود كه يكي از اركان بازي در نسخه جديد نبود من كه كلا شك دارم چندسال ساخت بازي طول كشيده! اينا همش پي ولگردي و عشق و حال! بودن بعدش تو چند ماه بازي را جمع كردن حالا تازه يادشون افتاده تو مستي چيا را تو بازي جا گذاشته بودن دارن اضافه ميكنن!

اگه این کارو بکنم این dlc ها برا اکانت us هم فعال میشن؟من الان دو تا پروفایل دارم یکیش اکانت us هستش(همه سیو فایلا,تروفی ها و بازیهایی که از psn خریدم با این پروفایلم بوده) و پروفایل دیگم هم با اکانت uk هستش.حالا اگه با اکانت uk اینارو بخرم به پروفایل دیگم هم اعمال میشه

نه من تست كردم امكانش نيست. به همين خاطر من از ابتدا دارم بازي ميكنم!

الان این آپدیت هایی که اومده رو من گرفتم اینی که هفته ی دیگه میاد هم بگیرم برای گرفتن این DLC ها بعد از خرید فقط همون فایل فعال سازی رو میده ؟ یعنی می خوام بگم اون XL EDITION هم فقط همین ها رو داره (یعنی این آپدیت ها به همراه حضور DLC ها) یا چیز اضافه ای هم داره که توش باشه (یعنی به جز این آپدیت ها فایل دیگه هم توش هست یا نه) ؟!
biggrin1.gif
در کل یعنی باگرفتن تمام آپدیت ها و DLC ها دیگه کم و کسری ای نسبت به XLE نخواهم داشت ؟!(چه سوال شیر تو شیری شد
biggrin1.gif
)

اگر تمام اپديت ها را داشته باشي با خريد dlc ها ماشين و پيست ها باز ميشه و فكر نميكنم احتياج به خريد نسخه XL داشته باشي.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,525
نام
میلاد

دیروز داشتم راجب این نیسان Leaf میخوندم پیش خودم گفتم چه ماشین برقیه جالبی.یه لحظه گفتم جالب میشد اگه اینم تو GT میومد!:d
الان فهمیدم که علاوه بر نظارت استاد بر بازی سنتر ایشون فکرها رو هم میخونه!:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
واقعا حركت عجيبي بود كه يكي از اركان بازي در نسخه جديد نبود من كه كلا شك دارم چندسال ساخت بازي طول كشيده! اينا همش پي ولگردي و عشق و حال! بودن بعدش تو چند ماه بازي را جمع كردن حالا تازه يادشون افتاده تو مستي چيا را تو بازي جا گذاشته بودن دارن اضافه ميكنن!
دقیقآ ! :D من انقدر در مورد GT5 و PD توی این یک سال غُر زدم که دیگه خودم خسته شدم ! :D ولی جدیدآ Prologue رو از دوستم گرفتم و برای اولین بار بازی کردم و دیگه نزدیک بود رسمآ شاخ دربیارم ! :D یعنی کم مونده بود شبیه این پیرزن چینیه بشم !!

80909313501289481680.jpg

اولش که منوی بازی اومد ، دیدم چه منوی ساده و خوبی داره ! البته من خودم با منوهای GT5 خیلی حال میکنم ولی هرکی بگه باهاش مشکل داره حق داره !! خیلی پیچیده و پر از دنگ و فنگ هست ! :D به جاش توی Prologue یه منوی قشنگ و ساده و مرتب داریم !
بعد رفتم یه ماشین خریدم و وارد بازی شدم. داشتم نوشته های شرکت کننده ها توی لودینگ رو میخوندم که یه دفعه حیرت کردم !! :D یعنی رسمآ لودینگ بازی به 10 ثانیه هم نرسید !!! برعکس GT5 که لودینگش (مخصوصآ اون اوایل) آدم رو افسرده میکنه ، این انقدر سریع بود که کمتر بازی ای توی هر سبکی این نسل دیدم که این طوری باشه !
هنوز توی حیرت بودم که بازی شروع شد و حیرتم بیشتر !! :D مدل ماشین ها میشه گفت واقعآ فرق خاصی با نسخه نهایی نداره ! یعنی بازی ای که سال 2007 توی ژاپن اومده با بازی 2010 تفاوتش شاید خیلی خیلی کم باشه ! مدل ماشین ها به کنار ، سایه ها خیلی جالب بود ! :D چیزی که توی GT5 کلی ازش ایراد گرفتن و مشکل داشت ، توی Prologue به مراتب بهتر و صاف تر بود ! به جز اینا ، خود پیست هم میشه گفت با GT5 مو نمیزد ! :D حالا شاید بقیه پیست ها فرق داشته باشه ولی دو تا رو امتحان کردم عین نسخه GT5 بود ! همه اینا به کنار ، مهم ترین ایرادی که به بخش گرافیکی GT5 میگیرن یعنی افت فریم :D من کارشناس نیستم که فریم ریت رو دقیقآ بفهمم چقدر هست ولی کاملآ مشخص بود که بهتر از GT5 هست و بازی نرم تر اجرا میشه. یه ویدئو هم قدیما از Digital Foundry گرفته بودم که توش فریم ریت Prologue رو نشون میداد و کامل روی 60 قفل شده بود و در بدترین حالت 2،3 بار به 58 رسید ! حالا بگذریم از چیزهای فرعی مثل یه سری از لوکیشن های Photo Travel Mode که توی همین نسخه Prologue آماده بودن و من فکر میکردم توی نسخه نهایی ساخته شدن ! :D
قبلآ بدون تجربه Prologue به شوخی یا جدی جاهای مختلف گفته بودم کاش یامائوچی یه استراحتی بکنه و کارگردانی رو بده به یکی دیگه ! :D ولی الآن دیگه مطمئن شدم کلآ کارگردان بالای سر بازی نبوده ! :D چون کارمندهای PD که وظیفه ـشون چیزهایی مثل طراحی گرافیک و گیم پلی و اینا هست و کارشون رو خیلی عالی انجام میدن و Prologue رو سال 2007 با اون گرافیک خیره کننده و گیم پلی عالی ساختن. ولی کسی که باید بالای سر اینا باشه و ازشون کار بکشه و روی پروژه نظارت کنه کارگردان هست که نصف سال در حال مسابقه و خوش گذرونی و دیدن نمایشگاه های مختلفه. نمیدونم یامائوچی توی این مدت از کارمندای زیردستش چی میخواسته ! :D مثلآ دور هم جمع میشدن تخمه میشکوندن و هی سونی تماس میگرفته میگفته پس چی شد ! :D اینا میخندیدن و میگفتن آقا ولمون کن بذار خوش باشیم ! بعد دیگه وقتی تاریخ عرضه رسمی بازی رو اعلام کردن سونی خوشحال شده ولی خبر نداشته که حتی اون روز هم بازی آماده نشده !!! این دفعه دیگه سونی تماس گرفته و گفته یا بازی رو تحویل میدین یا با خونواده هاتون خداحافظی کنین ! اینا هم در طول اون یکی دو هفته که از تاریخ عرضه رسمی گذشت شب و روزشون رو گذاشتن پشت ساخت بازی و تونستن یه نسخه با کلی مشکلات بدن دست سونی تا سالم بمونن ! :D

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم
یه چیزم من بگم برای خالی نبودن عریضه:dاینکه با همه مشکلات GT یه لذت نهفته ای داره توش که نمیشه به این راحتیا ازش دل کند

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یه چیزم من بگم برای خالی نبودن عریضه:dاینکه با همه مشکلات GT یه لذت نهفته ای داره توش که نمیشه به این راحتیا ازش دل کند

کاملا موافقم خدایی PS3 رو فقط به عشق این بازی گرفتم و دارم باهاش زندگی میکنم و اینم قبول دارم که میتونست خیلی خیلی بهتر از اینا باشه به امید GT6 که یامائوچی گفته حتی نمیتونید تصورشم بکنید !!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,952
نام
malek
خواهشا هر کدوم از دوستان که ریجن 1 بازی رو داره و ریجن 2 بدردش میخوره و یا اصلا با gt5 حال نمیکنه(عمرا:d)بیاد آقایی کنه و با مال من عوض کنه.هزینه های پستی هم مال خودم(بازی renegade ops رو هم اشانتیون البته نسخه pc نسخه ps3 رو هم میتونم فایل دانلود شده رو بدم).بدجوری این DLC ها منو تو کف برده حال و حوصله از اول رفتن رو هم ندارم(لول 40 تشریف دارم)

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
یعنی فقط عشق است آستون مارتین ونتیج وی 12 خوب شد این کار پک 2 رو نخریدم وگرنه الان با این اوضاع ارز داشتم حسرت میخوردم.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
درسته اريا هرچقدر بشينيم در اين مورد فكر و صحبت هم كنيم به هيچ نتيجه منطقي نميرسيم كه اين زمان صرف چي شد! :d

خواهشا هر کدوم از دوستان که ریجن 1 بازی رو داره و ریجن 2 بدردش میخوره و یا اصلا با gt5 حال نمیکنه(عمرا:d)بیاد آقایی کنه و با مال من عوض کنه.هزینه های پستی هم مال خودم(بازی renegade ops رو هم اشانتیون البته نسخه pc نسخه ps3 رو هم میتونم فایل دانلود شده رو بدم).بدجوری این DLC ها منو تو کف برده حال و حوصله از اول رفتن رو هم ندارم(لول 40 تشریف دارم)

عزيز شما بازي region1 هم بگيري سيو بازي شما كه region2 هست را قبول نميكنه و بايد باز از اول بازي كني!

---------------------------------
ويرايش:

الان سرچ كردم داخل store دوتا Family Upgrade براي dlc هاي gt5 هست كه دانلود كردم. بعد تمام dlc هاي ماشين ها و جاده ها كه خريده بودم از اكانت امارات داخل اكانت امريكا كه با بازي region2 سيو داشتم هم قابل دانلود شد! اطلاع رساني درست نكردن هرجا خونديم گفتن نميشه از اول شروع كرديم حالا موندم چيكار كنم با كدوم پروفايلم برم! :d

فقط يك نكته را بگم dlc هاي ماشين و جاده را ميشه انتقال داد ولي رنگ و لباس ها را نميشه!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
فقط يك نكته را بگم dlc هاي ماشين و جاده را ميشه انتقال داد ولي رنگ و لباس ها را نميشه!

اینا روانی ان به خدا ... چرا این کارها رو میکنن اخه ؟!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
آریا دستت درد نکنه ، من بودم Aventador رو گفتم دیگه :D :|
ولی حالا که فکرش رو می کنم میبینم بیشتر برای Aston Martin V12 Vantage و اون Special Route X هیجان زده شدم :D
داشته باشید فقط ! :

Aston_Martin-V12_Vantage-2010.jpg

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
اینا روانی ان به خدا ... چرا این کارها رو میکنن اخه ؟!

اره خيلي برام جالب بود يك upgrade كلي ندادن براي dlc ها 2 تا دادن يكي براي ماشين و يكي هم براي جاده! اين عكس هم گرفتم براي دوستان كه خواستن سرچ كنن تو store بگيرن:

23512d1326367155-dsc02026.jpg

Attachments

• DSC02026.JPG
    DSC02026.JPG
    93.2 KB · مشاهده: 104

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
الان سرچ كردم داخل store دوتا Family Upgrade براي dlc هاي gt5 هست كه دانلود كردم. بعد تمام dlc هاي ماشين ها و جاده ها كه خريده بودم از اكانت امارات داخل اكانت امريكا كه با بازي region2 سيو داشتم هم قابل دانلود شد! اطلاع رساني درست نكردن هرجا خونديم گفتن نميشه از اول شروع كرديم حالا موندم چيكار كنم با كدوم پروفايلم برم! :d

چند صفحه قبل راجع به این آپگرید صحبت کردیم اتفاقا . بعد از Family Upgrade اون مشکل محدودیت استفاده DLC ها به یه اکانت برداشته شد . تعجب کردم چرا رنگها و لباسها رو اجرا نمیکنه تو اکانتهای دیگه ! باگه احتمالا !
تو فروم GTPlanet اگه میتونی مطرح کن شاید همراه آپدیت بعدی فیکس کنن! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر