Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
چرا کسی جواب ما را نمیده! ایکس 2010 بهتره یا 2011؟ بخش B-SPEC باید چه کار خاصی انجام بدهیم؟تا حالا کسی موفق شده بازی را پلات کند؟ آیا اندورنس هم جزو پلات هست؟

خوب در مورد اون ماشین هایی که پرسیدی من هنوز لول نرسیده که بخوام برم دنبالشون و نمیدونم چی به چیه.
اما در مورد B-spec باید بگم که تو این مود شما پشت فرمون نیستی و راننده ات پشت فرمونه(اگه دقت کنی میبینی که نه میتونی نتور بالا بدی نه بوق و نه برف پاک کن!) و شما باید کوچ کنیش. 4 تا کار هم بیشتر نمیتونی بکنی.
افزایش سرعت
کاهش سرعت
ثابت نکه داشتن سرعت
گرفتن سبقت
شما باید این ها رو به موقع به راننده بگی تا بتونی مسابقه رو ببری.اگه ماشینت از ماشین های دیگه خیلی سر تر باشه که اصلا بزار خودش بره تو برو آخر ریس بیا میبینی که اول شده. اما اگه ماشینت با بقیه تو یه رده هستش بهتره که هواست بهش باشه و بهش دستور های درست و به جا بدی.
در مورد اینکه کسی تونسته پلات کنه یا نه اگه منظورت بچه های ایرانی هستش، من خیلی نمیدونم.احتمالا هستن اما اگه کلا پرسیدی، خارجی ها که زیاد پلات کردنش. من خودم 2-3 نفر رو میشناسم.
در مورد تروفی ها هم باید بگم که باز هم من لولم به ایندیورنس نرسیده هنوز اما بله.اون هم جزو پلات هستش.
من الان بازی رو آپدیت کردم و هیچ تروفی جدیدی اضافه نشده. و تمام 58 تروفی این بازی برای پلات کردنش لازمه. یه دونه هم خود پلات که میشه 59 تا.
شما کافیه که تو تمام قسمت های بازی برنز بگیری، هر کدوم تقریبا میشه گفت که یه تروفی داره.
یه سری تروفی الکی و راحت و مخفی هم داره که اونا رو هم میشه بسیار راحت گرفت.اما سخت ترین تروفی تروفی هستش که میگه باید تو تمام ریس ها، ایونت ها و لایسنس ها طلا بگیری.که بعضی وقتا آدم فکر میکنه که دست انداختنش و با خودش میگه که مگه میشه مثلا فلا مسیر رو تو فلان زمان برم!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
یعنی شما بدون خرید DLC ها میتونید تو مسابقاتی که مربوط به این ترکها میشه شرکت کنید .
میگم من تا حالا این ترک رو ندیدم!!! البته من تو قسمت مولتی پلیر بازی کردم... خیلی باحال بود:d
من احساس کردم بافت ها پولیش بهتری خورده بود.....

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
خدا لعتنش کنه این ماشین مذخرف رو !
یعضی جا ها یادشون رفته بازی شبیه ساز , انگار داری nfs بازی میکنی ,

ای بابا سهند.قشنگ تو زمانی که شدید داشتم با بازی حال میکردم،یک دفعه این ماشین مسخره با اون اونت احمقانش سر و کلش پیدا شد و گند زد به اعصابمون رفت.انقدر عصبیم کرده بود که رفتم بازیو فروختم!!!!!حالا دوباره میخوام برم بخرم.این پیستهایی که امید عکسهاش رو گذاشته بدجوری وسوسم کرده:d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282

ای بابا سهند.قشنگ تو زمانی که شدید داشتم با بازی حال میکردم،یک دفعه این ماشین مسخره با اون اونت احمقانش سر و کلش پیدا شد و گند زد به اعصابمون رفت.انقدر عصبیم کرده بود که رفتم بازیو فروختم!!!!!حالا دوباره میخوام برم بخرم.این پیستهایی که امید عکسهاش رو گذاشته بدجوری وسوسم کرده:d

والا :d با این ماشین هاشون :d

دوستان گرامی این volkswagen ؟

gt5update.jpg

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
نامردی نکنید بچه ها من دارم با GT5 زندگی میکنم بهترین ماشینشم همین X2010 هستش انصافا !! اما تو کف این DLCها هستم آخه مولتی نمیزنم مقدور نیس با خود کنسول دان کنم

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
نامردی نکنید بچه ها من دارم با GT5 زندگی میکنم بهترین ماشینشم همین X2010 هستش انصافا !! اما تو کف این DLCها هستم آخه مولتی نمیزنم مقدور نیس با خود کنسول دان کنم

آپدیتاش رو دارم بیشترش رو بهت میفروشم 1 ریال !

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم

x2010 کلا یه دونه تو SE افلاین و یدونه هم تو SE انلاینRACE مخصوص خودش رو داره ...خو نمیرفتی دیگه سراغش:d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
سلام:biggrin1: ما ها که نتمون داغونه دی ال سی هاهم پولیه کارت PSN هم نداریم:biggrin1: چی کار باید کنیم:biggrin1: همشونم میخایم:biggrin1:
سلام شما باید صبر کنی Gran Turismo Spec II عرضه بشه و خریداریش کنی . :D تمام این محتویات داخش موجوده .

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
غلط کردیم یه فراری اف 2007 خریدیم حالا با فراری وارد کریر نمیشه! چه مرگشه؟
این مسابقه های بینهایت دوری در ایندیورنس حکایتش چیه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر