Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
واقعا چقدر پر رو ! آپدیت هم پولی شده~x( واقعا بیخود نیست اسمش را گذاشتن پولی فونی:d
من متوجه نشدم کدوم اپدیت پولی ؟اگه منظورت dlc هست تا حالا چه شرکتی اومده مفت بده به مردم؟

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان جان ممنون. اون پست رو دیده بودم ولی یادم نبود. منتها منظورم حتی کاملتر از اونه. یعنی از اول تا الان.
ممنون
خواهش کاری نکردم , زحمت اصلی رو آریا کشیده :D اون پست کلاً از اول تا الان هست فک کنم :D

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
منظورم همین نوع لودینگ جدید که با dlc همراه است
لودینگ جدید همراه با DLC نیست ! DLC همراه با آپدیت هاست !
یعنی شما با آپدیت کردن بازی ، DLC رو هم دانلود می کنی ، ولی DLC رو باید از PSN بخری تا بتونی تو بازی آزادش کنی .
Got it ?

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
منظورم همین نوع لودینگ جدید که با dlc همراه است

وقتی دستگاه به اینترنت وصل هست , بازی رو اجرا میکنید , یه صفحه مشکی میاد , اون آپدیت هست هیچوقت هم پولی نبوده و نخواهد بود که لودینگ جدید با ایم آپدیت هست ,

یدونه هم store هست که از اون DLC ها زو دانلود می کنید که اون ها پولی هستن مثل Car pack و ...

wwe.spen

کاربر سایت
Mar 5, 2011
50
دوستان ایم بازی گرافیک خاصی نداره .. من تازه اولاشم ... به نظرم چیز خاصی توش نیست .. نمیدونم چرا این قدر طرفدار داره .. شاید آخراش قشنگ بشه ..
یه سئوال هم دارم اونم اینکه مگه gt5 برای بازی dlc هم منتشر کرد ؟
کی ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
دوستان ایم بازی گرافیک خاصی نداره .. من تازه اولاشم ... به نظرم چیز خاصی توش نیست .. نمیدونم چرا این قدر طرفدار داره .. شاید آخراش قشنگ بشه ..
مگه فیلم سینمایی یا بازی داستانی هست که آخراش قشنگ بشه ؟! :D
اگه قرار بود گرافیک به تنهایی باعث پرطرفدار شدن یه بازی بشه الآن هیچ کدوم از پرفروش ترین بازی های این نسل اون بالاها نبودن !

کی ؟
همین صفحه قبل رو مطالعه کنین.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
کی ؟

با GT5 باید یه ارتباط معنوی برقرار کنی :d و البته ماشین باز هم باشی وگرنه از بازی نمیتونی لذت ببری :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
اخه گرافیکش هم خوبه دیگه ....درسته همشون یکدست نیستن ولی انصافا بعضی track ها خیلی چشم نوازن
از همه مهمتر اینکه خیلی real هست گرافیک بازی یا حداقل نظر من در موردش اینه

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام دوستان این جریانش چیه:D بد تو کف کاورشم:D
Gran-Turismo-5-XL-Edition-Leaked-by-Retailers.jpg

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
دوستان این بازیگرافیکش برای یه بازی ریسینگ خیلی هم خوبه و بیش از حده.
شما عنوان رو بخونید
real driving simulator
شبیه سازیه!
یعنی شما بازی رو کمی برو جلو!
مثلا برو تو رالیش میبینی که وقتی تو برفه یا تو شن چقدر شبیه واقعیته.البته اگه واقعا تو واقعیت تو اینجاها بازی کرده باشی خیلی بهتر متوجه میشی.
در ضمن اگه فرمون داشته باشی که ته حاله ولی من خودم دسته دارم و خوب به هرحال با دسته هم حال میده.
شما تنظیمات ماشین رو هم که بری کلی حال میده.همه چیزش قابل تنظیمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر