Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بچه ها این آپدیت جدید ارو که کنسول من هک نیس چه جوری نصب کنم از 2.00 به اینور نتونستم نصب کنم و سوال دیگه اینکه این DLCهارو جایی نمیفروشن ؟
شما با کنسولت به PSN باید وصل بشی دیسک بازی رو داخل کنسول قرار میدی و پیغام آپدیت میاد و تایید میکنی !! DLC ها هم داخل PS Store هر منطقه موجوده .

-------------------------------------------------------------------------------------------------

خب خدمتتون عرض کنم که دوربین Chase Cam یه تغغیراتی کرده یه حالت سینماتیک به بازی داده ! مثلا موقع ترمزها به طرف جلو هدایت میشه یا موقعی که ماشین روی سطحهای برآمده تر پیست ها میره تکون میخوره ....
ماشینهای جدید هم اضافه شدن اونهایی هم که قرار بود با DLC اضافه بشن همین الان توی قسمت Dealership موجود هستن (اگر DLC رو خریده باشید میتونید بخریدشون ) همون طور هم که قول داده بودن Toyota 86 GT 12 رو هم همون ابتدا هدیه میده .

از نظر ظاهری تیونینگ شده .
تاثیرات عوض کردن روغن موتور و تعمیرات بدنه و موتور هم مستقیماً توی GT Auto قابل مشاهدست .
GT-R Pace Car هم بله چشمک میزنه در سطح تیم ملی ! :D (البته تا قبل از این آپدیت امتحان نکرده بودمش شاید قبلا هم چراغهاش چشمک میزد ! :D)

یه مورد دیگه اینکه Event های توی قسمت GT Mode هم به صورت راندوم آب و هواشون هر موقع که خارج بشید از Race و دوباره بیاید تغییر میکنه ! از قبل تعریف شده نیست دیگه .... هر بار باید یه استراتژی جدید برای خودتون و ماشین برای مقابله با این مسئله داشته باشید ! :D غیر از اینام تغییرات زیادی کرده . من احساس میکنم لبه های سایه ها بهتر شده نسبت به قبل .
تو بخش آنلاین بازی هم بعضی از Seasonal Event های بدرد نخور قدیمی حذف شده بجاش جدیدها با مسابقه های جدید اضافه شده . البته تعدادشون نسبت به قبل کمتره . در صورت اول شدن در همه مسابقات هر SE به عنوان هدیه یه ماشین میده مثل قسمت GT Mode . تو قسمت انتخاب مسابقات هر Event هم یه سری تغییرات به اصطلاح user friendly داده شده . این پیغام تقدیر و تشکر هم که هر دفعه وارد بازی میشیم میاد ! :D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستام من میخوام این بازی رو اجرا کنم
میخوام بدونم چجوریه یعنی باید دی وی دی خودبازی رو بگیرم
یا تو هارد هم کپی میشه ؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام دوستان :D من دستگاهم ریجن 3 هست اگه بخام DLC هارو دانلود کنم یاید..بازیم .اکانتم.ریجن 3 باشن؟! تا حالا چند تا DLCاومده؟!

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
سلام
من امروز gt5 را خریدم و پیغام آپدیت داد (12 تا آپدیت). خواستم بدونم حجم این آپدیتها چقدر هست و با اینترنت 256 چه جوری میشه این همه را آپدیت کرد(و حدودا زمانش چقدر میشه). آیا با این سرعت اینترنت میشه به صورت کامل (شبانه روزی ) آپدیت کرد؟
ضمنا پک بازی از نوع پلاتینیوم هست آیا فرقی با پکهای معمولی داره؟
راستی ماشینهای psp را چه جوری میشه در ps3 ایمپورت کرد
ماشینها را ایمپورت کردم ولی نمیشه ازش استفاده کرد !

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام
من امروز gt5 را خریدم و پیغام آپدیت داد (12 تا آپدیت). خواستم بدونم حجم این آپدیتها چقدر هست و با اینترنت 256 چه جوری میشه این همه را آپدیت کرد(و حدودا زمانش چقدر میشه). آیا با این سرعت اینترنت میشه به صورت کامل (شبانه روزی ) آپدیت کرد؟
ضمنا پک بازی از نوع پلاتینیوم هست آیا فرقی با پکهای معمولی داره؟
راستی ماشینهای psp را چه جوری میشه در ps3 ایمپورت کرد
ماشینها را ایمپورت کردم ولی نمیشه ازش استفاده کرد !
کلاً حدود 5 گیگ یا بیشتر میشه :D بهترین راه برای دنلد آپدیت ها با این نتی که داری اگه محدودیت حجمی داری شب بذار تا صبح هر چقدرش آپدیت شد , شد بعد sign out شو و بقیه آپدیت ها رو بذار شب بعد چون از اون 12 تا هر چقدرش رو گرفته باشی , گرفتی و نیاز به دنلد دوباره نیست مثلاً از 12 تا اگه 6 تاش رو گرفته باشی شب بعد برات میزنه 6 تا آپدیت مونده :D اگه هم نامحدوده که خب بذار تا کامل آپدیت بشه :)
پلات رو هم فک نمی کنم با معمولی فرق داشته باشه و برای psp هم که باید ریجن GT ی PSP ـیت با ریجن بازیت یکی باشه :D من در همین حد اطلاع دارم :D
ممنون که جواب دادی ولی اگر یک سره دانلود بشه کنسول نمیسوزه؟
ریجن بازی ps3 هم 2 هست , بازی psp هم دانلودی هست , حتما آن هم ریجن 2 هست؟
خواهش می شود :)
نه بابا نمی سوزه :D حالا میخوای خیالت راحت باشه اونجایی که PS3 رو یه شبانه روز میذاری برای دنلد یه کم سعی کن هوای مناسبی داشته باشه مثلاً خیلی گرم نباشه :D ولی فک نمی کنم مشکلی پیش بیاد :D
اگه ریجن GT PSP با GT 5 ـت یکی باشه توی بازی وقتی بزنی که سرچ کنه می شناسه (توی قسمت option یه جایی برای اتصال psp هست) و ماشینها رو منتقل میکنه یکی نباشه هم که اصلاً نمی شناسه :D

آخرین ویرایش:

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
کلاً حدود 5 گیگ یا بیشتر میشه :D بهترین راه برای دنلد آپدیت ها با این نتی که داری اگه محدودیت حجمی داری شب بذار تا صبح هر چقدرش آپدیت شد , شد بعد sign out شو و بقیه آپدیت ها رو بذار شب بعد چون از اون 12 تا هر چقدرش رو گرفته باشی , گرفتی و نیاز به دنلد دوباره نیست مثلاً از 12 تا اگه 6 تاش رو گرفته باشی شب بعد برات میزنه 6 تا آپدیت مونده :D اگه هم نامحدوده که خب بذار تا کامل آپدیت بشه :)
پلات رو هم فک نمی کنم با معمولی فرق داشته باشه و برای psp هم که باید ریجن GT ی PSP ـیت با ریجن بازیت یکی باشه :D من در همین حد اطلاع دارم :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,950
نام
malek

بهترین روش برای دانلود چنین پکهایی با اینترنت رلیجیسی استفاده از نرم افزار ps3 proxy هستش.یه سرچی تو سایت بزنی روش کارش رو پیدا میکنی

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
:D:D:D باوو منما:D:D
شما اول آپدیت بکن بعد میرسی به خرید DLC ها :D صفحه قبل رو هم ببین آریا جزء به جزء توضیح داده . غیر از اون پک 10 دلاری یه DLC پکِ جدید هم دیروز ریلیز شده قیمتش 4 دلاره .
ریجن کنسولت مهم نیست . در صورتی که میخوای DLC ها رو بخری باید ریجن بازیت با ریجن اکانت اون منطقه ای که داری هماهنگ باشه . اگر ریجن 2 ـه از استور همین منطقه اروپا و خاور میانه اگر 1 ـه از استور آمریکا باید خرید کنی .

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
شما اول آپدیت بکن بعد میرسی به خرید DLC ها :D صفحه قبل رو هم ببین آریا جزء به جزء توضیح داده . غیر از اون پک 10 دلاری یه DLC پکِ جدید هم دیروز ریلیز شده قیمتش 4 دلاره .
ریجن کنسولت مهم نیست . در صورتی که میخوای DLC ها رو بخری باید ریجن بازیت با ریجن اکانت اون منطقه ای که داری هماهنگ باشه . اگر ریجن 2 ـه از استور همین منطقه اروپا و خاور میانه اگر 1 ـه از استور آمریکا باید خرید کنی .
من اکانتم آمارات هست ریجن 2:D خو من نه نت درست حسابی دارم نه کارت:D میخام بسپارم به کسی اجرت شم بدم:D اما کسی رو پیدا نکردم:((

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
با استفاده از این تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread43472/page16/
راحت میتونی کنسولتو خامشو کنی و با PC آپدیتو انجام بدی:)
سلام
توی همین کانکشن هم گیر کردم یه پست هم تو همون لینک گذاشتم که معلوم نیست کی جواب بگیرم. خواست ببینم این اپدیتها را یکجا از جایی میتونم تهیه کنم.یا از یکی بچه ها حضوری بگیرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر