Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,033
نام
میثم
از بچه ها کسی با بخش انلاین بازی مشکلی نداره؟ ............من وقتی به لابی که وصل میشم اصلا پلیر پیدا نمیکنه وقتی هم که میخوام بیام بیرون فریز میکنه..............کسی تست کرده ببینه چجوریاست؟

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
از بچه ها کسی با بخش انلاین بازی مشکلی نداره؟ ............من وقتی به لابی که وصل میشم اصلا پلیر پیدا نمیکنه وقتی هم که میخوام بیام بیرون فریز میکنه..............کسی تست کرده ببینه چجوریاست؟

من اوایل بازی میکردم از چند وقت پیش همین مشکل رو پیدا کردم بیخیال انلاینش شدم البته جدیدا چک نکردم

ahuraism

کاربر سایت
Nov 10, 2011
176
دوست عزیز یکی از ایرادات بازی همین سیستم بد انلاینشه
من با 16 mbps بعضی وقت ها مشکل پیدا میکنم

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خب ...

Car Pack 2 هم تا چند وقت دیگه میاد که ماشین های زیر رو شامل میشه :

2012 Nissan GT-R Black edition R35
2011 MINI COOPER S
2010 Volkswagen Golf VI R
2010 Volkswagen Scirocco R

این پک قیمتش 4 یورو هست

آپدیت جدید Gran Turismo 5 هم که با ورژن 2.02 میاد تو 21 دسامبر ( 6 روز دیگه ) عرضه میشه
و اما تغییرات :
[LTR]

Offering the ability to change wheels on standard cars

A ‘copy’ feature will be added to settings sheets

In GT Auto, players will be able to see how the oil changes, aerodynamic parts, engine overhauls, and racing modifications will affect performance points and engine power, before and after their application.

Free tickets have been added that allow you to wash cars, change oil, overhaul your engine, or refresh the car body in GT Auto (10 coupons will be distributed for free to each of those who have downloaded the 2.02 update).

Pressing the □ button in the car ticket selection screen of the Car Delivery, will now allow you to exchange all car tickets at once.

In screens where the [Garage] and [Driver List] buttons are displayed in the A/B Spec events, Special Events, and Seasonal Events, pressing the □ button will now show the [Garage], and pressing the △ button will show the drivers list.

An option has now been added for ‘Max. number of participants – this is featured in the room settings of My Lounge.

Added ☆ marks which show the number of Gold Trophies attained in each event, in the event selection screen of seasonal events.

Racing sound effect adjustment.

Elements of the steering assist controls (used when using certain controllers on Racing Karts) have been adjusted.

[/LTR]​

با گرفتن این آپدیت هم یه Toyota FT86 ’12 به عنوان هدیه از استاد دریافت میکنین :d

منبع
عکس های ماشین ها رو هم میتونین تو منبع ببینین . حس کپی کردنش نبود

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان ببخشید این سوال رو میپرسم:
شنیدم توی این بازی ماشین ایرانی مثل سمند هم وجود داره ، میخواستم بدونم حقیقت داره این مساله یا نه؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,033
نام
میثم
دوستان ببخشید این سوال رو میپرسم:
شنیدم توی این بازی ماشین ایرانی مثل سمند هم وجود داره ، میخواستم بدونم حقیقت داره این مساله یا نه؟

نه اقا همچین چیزی نیستش.........باز پیکان بود یه چیزی:d

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
دوستان یکی جواب بده قضیه این چیه :
Another new piece of DLC, the Family Upgrade, allows players to unlock already-purchased DLC content for all users on a particular PlayStation 3 – not just the one who purchased it. It’s free, too – good news for siblings et al.

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
دوستان یکی جواب بده قضیه این چیه :
Another new piece of DLC, the Family Upgrade, allows players to unlock already-purchased DLC content for all users on a particular PlayStation 3 – not just the one who purchased it. It’s free, too – good news for siblings et al.

قضیه اش اینه که وقتی یکی DLC رو میخرید فقط خودش میتونست استفاده کنه
اما الان بعد این آپدیت جدیدی که میاد یک نفر دیگه هم میتونه آیدیتو بگیره و DLC رو دانلود کنه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
خب پس این مشکلی که برای استفاده DLC فقط روی یه پروفایل و اکانت تو هر PS3 که فقط هم در رابطه با DLC این بازی وجود داشت حل شد ! الان دیگه موقع خریدشون رسیده! :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان ممنون میشم یکی یه توضیح مختصر و مفید از DLC های این بازی که تا الان اومده بهم بده که چی چه خبره و چه چیزهایی رو شامل میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر