Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
این آپدیت جدید که بازی رو به GT5 Spec II ارتقا میده یه سری امکانات جدید به بازی اضافه کرده از لحاظ جزئیات شبیه سازی خیلی کاملتر از قبل شده . دیشب فرصت کردم بعد از چند وقت مالتی پلیر رو چند ساعت بازی کنم . توی تنظیمات مسیر گزینه های میزان خیس یا مرطوب بودن جاده ، تغییر شرایط آب و هوایی به صورت درصد بندی شده و خیلی چیزهای دیگه دیده میشه !
دو تا تا عکس هم از یکی از Honda NSX های س**ی خودم :D (توی کلاس GT500 به بالا قرار دارن این سوپر GT ها ) تو مسیر nurburgring گرفتم .

Opening قبلی نسبت به این جدیده طولانی تر بود . (اگر تا حالا دانلودش نکردید توی GT TV موجوده ) تِرک Opening ـه قبلی Planetary Go از گروه My Chemical Romance رو شخصا به این جدیده (اگه درست یادم باشه تو E3 2010 روی تریلر بازی هم به نمایش دراومد) Soul On Display از خواننده ژاپنی Daiki Kasho ترجیح میدم .

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
دوستان بازی چندتا dlc داره و هزینه شون به پوند یا دلار رو کسی میدونه ؟
بعد کل نصب روی هارد ( با dlc و ... ) چند گیگ فضا اشغال میکنه ؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام بچه کسانی که تو پردیس بودتد میدوند من اولین کسانی بودک که این بازی رو تهیه کردم ولی و تونستم دو هفته فقط انلاین بزنم که نمیدونم چی شد که یکدفعه مودمم به فنا رفت و نا حدود چند ماه مودم نداشتم بعد ایتنکه مودم خریدم دید شرکت که از نت میگرم تعرفه هش عوض کرد و فقط 256 محدود دار با 128 وبه م گفت تا چند ماه دیگه 512 هم میار بهد این ماجرا دوری ما از ا نلاین این بازی دیسک gt5 بین لییه هت ی کشو بود که پام خورد به کشو که دیسک به فنا رفت پولی که گذاشته بودم برای مودم با یک قرض گرفتم رفت از دوبازی gt5 خریدم که بازی میکنم حالا پول نت جور شده کسی از بچه هست بریم انلاین gt5 بزنیم
تاهفته دبگه نت رو میندازم
اگر کسی هست اعلام کنه تاهفته بعد یک دای خودم از عزا در بیارم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
یه سری خبر !
اول اینکه GT5: Spec II فوریه 2012 به صورت دیسکی منتشر میشه (حداقل توی ژاپن !)
اگه با قیمت مناسب بیاد حتمآ میگیرمش مخصوصآ اگه DLC ها هم توش باشه ! :D
---------------
برای DLC بعدی هم یک ماشین تا حالا مشخص شده که Scion FR-S هست. Scion یکی از زیرمجموعه های Toyota هست و این ماشین مدل 2013 هست که همین چند روز پیش توی Tokyo Motor Show معرفی شد.

33280260078071057527.jpg

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام
من بازی رو تازه گرفتم خیلی بازی باحالیه!
میشه بگید چقدر دانلود داره؟یعنی چند مگ؟فکر کنم باید بگم چند گیگ؟آخه اولیش 600 مگ بود!کلا 11 تا آپدیت داشت دیروز که خواستم آپدیت کنم اینا رو دیدم!!!!!!

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
دوستان تا حالا کسی به تفاوت نور بالا و معمولی ماشین ها دقت کرده ؟

من دقت کردم.فقط از جلو که ببینی (L1) تفاوت داره وگرنه تاثیری توی میزان و جهت نور نداره الله اعلم ! :d
بوق ماشینها هم همینطوره.وقتی بوق میزنید صداش انگار از ته چاه میاد باید حتما L1 رو بگیرید تا ماشین رو از روبرو نشون بده تا صدای بوقش معلوم بشه :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
من دقت کردم.فقط از جلو که ببینی (L1) تفاوت داره وگرنه تاثیری توی میزان و جهت نور نداره الله اعلم ! :d
از چه نظر تآثیری نداره ؟! :D یعنی وقتی از زاویه پشت ماشین یا کاکپیت نور بالا میزنین ، هیچ فرقی با حالت معمولی حس نکردین ؟!! :D
توی پیست هایی مثل Nurburgring توی شب بدون نور بالا اصلآ نمیشه رانندگی کرد ! :D

توی این عکس پایینی هم دقت کنی حتی سوراخ سنبه های اتاق های سمت راست هم با نور بالا روشن میشه چه برسه به چیزای دیگه که میشه تآثیری نداره ! :D

• Like
Reactions: Robin Hood

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بوق ماشینها هم همینطوره.وقتی بوق میزنید صداش انگار از ته چاه میاد باید حتما L1 رو بگیرید تا ماشین رو از روبرو نشون بده تا صدای بوقش معلوم بشه
yahoo_4.gif
بیشتر از 200 تا فقط برای GT5 بوق طراحی شده ! همشون که یه صدا رو نمیدن فرق میکنن .
وقتی بازی رو همینجوری سرسری بازی میکنن همینه دیگه :D همه چیز توی این بازی (حتی کوچکترین جزئیات مربوط به تیونینگ) تاثیر خودش رو داره .
اگه با قیمت مناسب بیاد حتمآ میگیرمش مخصوصآ اگه DLC ها هم توش باشه !
biggrin1.gif
آریا اگه میخوای بگیری یه ریجنی بگیر که با ریجن همین بازیی که داری هماهنگ باشه در غیر اینصورت سیوهات پَر دوباره باید از اول بری ! :D

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اشتباه نکنید اتفاقا چراغش خیلی تاثیر داره و کاملا واقعی طراحی شده برا مثال من خودم مسابقه LE MENS که 24 ساعته رو رفتم !! اگه چراغش کار نمیکرد که تو شب نمیشد جاده رو ببینی!! چراغ نور بالا و پاینشم کاملا از هم متفاوته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر