Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
واقعا به یامایوچی خسته نباشید میگم که با همچین آپدیت سنگینی ولی زورش اومد یه ۴ تا اونت بزاره.احتمالش هست در آینده اضافه بشه؟

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
كلا نميدونم اين بيچاره با اين ملت چي كار كرده همه باهاش دشمني دارن ! حالا اگه يه سري از امكانات حاضر رو حذف ميكرد و جاش Event اضافه ميكرد هم جور ديگه بهش گير ميدادن ! الان بازي خيلي خيلي وسيع تر و كامل تر از قبل شده ! ان شا الله در آينده اونت هاي بيشتر رو ميذاره كه دوستان هم راضي بشن ! :d

• Like
Reactions: x to the z

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
واقعا به یامایوچی خسته نباشید میگم که با همچین آپدیت سنگینی ولی زورش اومد یه ۴ تا اونت بزاره.احتمالش هست در آینده اضافه بشه؟
بابا چقدر ناراحتی تو !
یادمه اون event ای که مربوط به SLS AMG تو Top Gear میشد حجمش 1.5 مگابایت بود . یعنی میگی همچین چیزی رو دیگه نمیدن ؟ :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
كلا نميدونم اين بيچاره با اين ملت چي كار كرده همه باهاش دشمني دارن ! حالا اگه يه سري از امكانات حاضر رو حذف ميكرد و جاش Event اضافه ميكرد هم جور ديگه بهش گير ميدادن ! الان بازي خيلي خيلي وسيع تر و كامل تر از قبل شده ! ان شا الله در آينده اونت هاي بيشتر رو ميذاره كه دوستان هم راضي بشن ! :d
دقیقا ............فکر کنم دوستان انتظار دارن بیاد برای هر کس اون جوری که خودشون میخوان بازی درست کنن البته بازم بعید میدونم که راضی بشن ............بابا دیگه الان خدایی اکثر ایرادات بازی رو گرفتن حالا درسته بازم داره ولی اکثریت راضی هستن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
فکر میکنم رکورد روشن بودن یه کنسول رو از زمان 6 سالگی که Atari 2600 داشتم شکوندم ! :D دوران PS1 , PS2 هم روزهای تعطیل بعضی وقتا 10 ساعت روشن بود (بین ـش میرفتم بیرون و غذا میخوردم و ... :D) ولی این آپدیت از 9 دیشب تا 11 امروز طول کشید !! :D دیگه آدم وقتی کنسول رو فقط به خاطر یه بازی میخره از این کارا هم برای اون بازی میکنه ! :D
بعد از آپدیت دیگه توی مسابقات نرفتم که PS3 تبخیر نشه و فقط اون محیط جدید Photo Travel رو تست کردم که خیلی باحال بود !! توی پیت نسکار هستیم و ماشین های نسکار هی میرن و میان و هر چند وقت یه بار هم یکیشون وارد پیت میشه که بروبچ برن تعمیرش کنن ! :D ما هم میتونیم از زوایای مختلف از ماشین و بروبچ عکس بگیریم ! :D

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
واقعا چرا اینقدر قبلا لودینگ ها طول میکشیده الان خیلی بهتر شدن.............راستی چه جوریاست این gt formola که فرمون هم بهش اضافه شده ولی خوب صفحه کیلومتر نداره یعنی بعضی ماشین ها اینجوری هستن؟چون من همرو امتحان نکردم.................

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
salam bache ha bebakhsid horoofe farsi nadaram
vaziyate cockpit e mashina che jooriye ? man shenidam eyne GT psp e yani farmoonam neshoon nemide. lotfan ye tozihi bedid baram mohemme
من gt psp رو بازی نکردم اما فضای داخلی اینجا فقط یه صفحه تاریکه و صفحه کیلومتر هم نداره،اما وقتی فرمون رو می چرخونی دستای راننده معلوم میشه،در کل بد نیست،من فرمولا رو با کاکپیت رفتم خیلی فاض داد:d

دوستان یه نکته دیگه راجع به کاکپیت توجه من رو جلب کرد،احساس کردم دوربین یکم عقبتر رفته،توی لامبورگینی گایاردو و نیسان جی تی تست کردم اینطور بود،جوری که میشه داشبور ماشین رو هم دید

فکر میکنم رکورد روشن بودن یه کنسول رو از زمان 6 سالگی که Atari 2600 داشتم شکوندم ! :D دوران PS1 , PS2 هم روزهای تعطیل بعضی وقتا 10 ساعت روشن بود (بین ـش میرفتم بیرون و غذا میخوردم و ... :D) ولی این آپدیت از 9 دیشب تا 11 امروز طول کشید !! :D دیگه آدم وقتی کنسول رو فقط به خاطر یه بازی میخره از این کارا هم برای اون بازی میکنه ! :D
بعد از آپدیت دیگه توی مسابقات نرفتم که PS3 تبخیر نشه و فقط اون محیط جدید Photo Travel رو تست کردم که خیلی باحال بود !! توی پیت نسکار هستیم و ماشین های نسکار هی میرن و میان و هر چند وقت یه بار هم یکیشون وارد پیت میشه که بروبچ برن تعمیرش کنن ! :D ما هم میتونیم از زوایای مختلف از ماشین و بروبچ عکس بگیریم ! :D

بخدا چیزیش نمیشه اگه بیشتر ازینا هم روشن بمونه،همین چند روز پیش که BF3 Beta اومد یکی از دوستام گذاشت بازی رو دانلود کرد بعدشم بدون وقفه یه بازی دیگه دانلود کرد،تغریبا 3روز دستگاهش روشن بود،تازه فت 80 بود،اسلیم که دیگه فکنم چیزیش بشه،احتمالا یه هفته هم جواب بده:d

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
دوستان یه نکته دیگه راجع به کاکپیت توجه من رو جلب کرد،احساس کردم دوربین یکم عقبتر رفته،توی لامبورگینی گایاردو و نیسان جی تی تست کردم اینطور بود،جوری که میشه داشبور ماشین رو هم دید

کلا تو منو بازی 3 ویو مختلف برای کاک پیت داره شاید بعد از اپدیت برای تو تعغیر کرده...

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
کلا تو منو بازی 3 ویو مختلف برای کاک پیت داره شاید بعد از اپدیت برای تو تعغیر کرده...

درسته ولی اینی که شما میگی یه حالت عادی داره و 2تا حالتی که از حالت عادی جلوتر رو نشون میده،یعنی تصویر جلوتر میره
اما اینی که من میگم کلا از حالت عادی اومده عقبتر،جوری که تا زیر فرمون هم معلوم میشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,937
نام
malek

چه کاریه خوب میزاشتی رو pc دانلود میکردی.2 ساعته تمومش کردم و ps3 هم تو این دو ساعت رفته بود پیک نیک:d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
حرفم رو پس میگیرم !

لودینگ هیچ فرقی نکرده ( فقط یک ذره اونم خیلی خیلی کم ، کم شده ) از اون صفحه مشکی مسخره رفته به جایی که Start Race قرار داره همین !

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
حرفم رو پس میگیرم !

لودینگ هیچ فرقی نکرده ( فقط یک ذره اونم خیلی خیلی کم ، کم شده ) از اون صفحه مشکی مسخره رفته به جایی که Start Race قرار داره همین !
من احساس میکنم تو SE به نسبت کمتر هستش لودینگ(شایدم فرقی نکنه) ولی خوب باز اونجا با اپشن ور میری از اون صفحه لود بهتره

khansharafdar

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
نام
مهدی
چه کاریه خوب میزاشتی رو pc دانلود میکردی.2 ساعته تمومش کردم و ps3 هم تو این دو ساعت رفته بود پیک نیک:d
آقا با PC??? چه جوری اونوقت؟؟؟ چون من بازی تازه گرفتم و به من 3 گیگ آپدیت نشون میده؟؟؟؟ از کدوم سایت باید بگیرمش؟؟؟؟؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
amar212 (در کنار jordan حرفه ای ترین کاربرای GTPlanet هستن) DLC رو گرفته و یه کم باهاش ور رفته و توضیحاتی در موردش داده. از پیست Spa هم به شدت تعریف کرده و نوشته از نظر طراحی مثل Nurburgring هست (دیگه معنیش رو خودتون میدونین ! :D) و همین طور نوشته حالت بارونیش از حالت معمولیش هم زیباتره ! در مورد پیست کارتینگ هم تعریف کرده ولی هنوز ویدئویی ازش نذاشته ! :D

حوصله دنگ و فنگش رو نداشتم ! :D

• Like
Reactions: 789

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر