Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
فكر كن bmw M1 و aventador هم بهش اضافه كنن ديگه چه شود :x
خوشم مياد پورشه هم بهش اضافه شه ديگه فكر نكنم سر يامائوچي رو تنش بمونه :d
اما به نظر من حتما چند تا ماشين استاندارد هم پرميوم ميشن

ای دمت گرم که حرف دل منو زدی یعنی اگه اونتادور یا کوینگ سگ رو بزارن که دیگه .... . خبر بسیار خوشحال کننده ایی بود مرسی .

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
ایول خبر خوبی بود،منتظرم شدیدا:x
یعنی میاد روی PSN و می تونیم دانلودش کنیم؟پول هم باید بدیم یا یه ماچ کافیه؟:d

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
دوستانی که مثل من تا حالا از نعمت اسطوره بی ریخت آمریکایی یعنی Chaparral 2J محروم بودن میتونن از طریق ماشین فروشی آنلاین بخرنش ! :D توی GT4 یکی از بهترین ماشین ها بود و هنوزم پیر نشده و مخصوصآ توی مسابقه های آمریکایی و مسابقه های قدیمی میتونه بهترین انتخاب باشه !

Zonda R رو فکر کنم خود بازی داد ولی اون یکی رو خریدم ! البته چیز به درد بخوری هم نیست اون TVR ! :D فقط خوشگل و خوشرنگه ! :D

من همه ماشینای online dealer ship رو خریدم:d الان حدودا 600تا ماشین دارم
من این ماشینارو خریدم برای Historic B-Spec که هیچ کودومشون جواب نداد،دوومین مسابقه Historic رو هر کاری می کنم نمی تونم اول شم،به زور یه بار دوم شدم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
من همه ماشینای online dealer ship رو خریدم:d الان حدودا 600تا ماشین دارم
من این ماشینارو خریدم برای Historic B-Spec که هیچ کودومشون جواب نداد،دوومین مسابقه Historic رو هر کاری می کنم نمی تونم اول شم،به زور یه بار دوم شدم
اونا خیلی سخت هستن ! :D من یکی از مسابقه ها (اون که توی پیست Cote d`Azur نبود) رو فکر کنم دادم با Ferrari 330 P4 اول شد. ولی مسابقه دوم رو رسمآ هرکاری کردم نشد تا اینکه به همین Chaparral 2J رسیدم ! :D اینم دست اول رو دوم شد ولی دفعه بعد اول شد ! :D جایزه این مسابقه هم یه ماشین قدیمی فوق العاده زیبا هست که البته شاید قبلش خریده باشین ولی من نداشتمش ! :D برای اینکه لو نره توی اسپویلر میذارم :
ماشین Alfa Romeo GIULIA TZ2 carrozzata da ZAGATO برای سال 1965 که توی Pebble Beach 2009 از طرف یامائوچی برای قرار گرفتن توی بازی انتخاب شد :D

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
دوستان کسی انلاین بازی نمیکنه؟..............اگه کسی میزنه این id منه meisamheidaryy خیلی ممنون میشم

دوست عزیز من هستم،با اجازه ادت می کنم منم: sooski_black هستم

اونا خیلی سخت هستن ! :D من یکی از مسابقه ها (اون که توی پیست Cote d`Azur نبود) رو فکر کنم دادم با Ferrari 330 P4 اول شد. ولی مسابقه دوم رو رسمآ هرکاری کردم نشد تا اینکه به همین Chaparral 2J رسیدم ! :D اینم دست اول رو دوم شد ولی دفعه بعد اول شد ! :D جایزه این مسابقه هم یه ماشین قدیمی فوق العاده زیبا هست که البته شاید قبلش خریده باشین ولی من نداشتمش ! :D برای اینکه لو نره توی اسپویلر میذارم :
ماشین Alfa Romeo GIULIA TZ2 carrozzata da ZAGATO برای سال 1965 که توی Pebble Beach 2009 از طرف یامائوچی برای قرار گرفتن توی بازی انتخاب شد :D

نه ندارمش،من خودمو کشتم با chaparral هم نشد،شتابش کمه اما میوفته رو سرعت همه رو جا میزاره،دوباره سر پیچ که میرسه سرعت کم می کنه همه میرن جلو
به راننده هم ربطی داره؟
لول رانندم 30 هست
ببین 2تا پیچ تو اون پیست هست که اکثرا ماشینا اونجا با دیوار برخورد می کنن بقیه هم پشت سر اون ماشین گیر می کنن بعد ما فرصت داریم از اینا بزنیم جلو،ازینا که میزنیم جلو دور بعدی خودمون توی اون 2تا پیچ با دیوار برخورد می کنیم و بقیه ازمون میزنن جلو،حالا نمی دونم برای شما هم اینجوری باشه یا نه؟خیلی رو اعصابه،یکی دو بار هم اول بودم سر این 2تا پیچ خورد به دیوار همه زدن جلو)x

• Like
Reactions: dr.ice

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
ایول خبر خوبی بود،منتظرم شدیدا:x
یعنی میاد روی PSN و می تونیم دانلودش کنیم؟پول هم باید بدیم یا یه ماچ کافیه؟:d

اگه پولی باشه خیلی نامردیه بعده 5 سال بازیرو داده بیرون اونم با اون وضعیت ناخوشایند اونوقت بیاد .... ماچ هم زیادشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
نه ندارمش،من خودمو کشتم با chaparral هم نشد،شتابش کمه اما میوفته رو سرعت همه رو جا میزاره،دوباره سر پیچ که میرسه سرعت کم می کنه همه میرن جلو
به راننده هم ربطی داره؟
لول رانندم 30 هست
ببین 2تا پیچ تو اون پیست هست که اکثرا ماشینا اونجا با دیوار برخورد می کنن بقیه هم پشت سر اون ماشین گیر می کنن بعد ما فرصت داریم از اینا بزنیم جلو،ازینا که میزنیم جلو دور بعدی خودمون توی اون 2تا پیچ با دیوار برخورد می کنیم و بقیه ازمون میزنن جلو،حالا نمی دونم برای شما هم اینجوری باشه یا نه؟خیلی رو اعصابه،یکی دو بار هم اول بودم سر این 2تا پیچ خورد به دیوار همه زدن جلو)x
والا لول راننده من 23 بود ! :D ولی یادمه درجه ـش به سمت hot بود. من چون زیاد B-Spec بازی نمیکنم درست نمیدونم این درجه ها چه تآثیری داره ولی شاید یه تآثیری داره دیگه ! :D

اگه پولی باشه خیلی نامردیه بعده 5 سال بازیرو داده بیرون اونم با اون وضعیت ناخوشایند اونوقت بیاد .... ماچ هم زیادشه.
یعنی پیست و ماشین به صورت خیرات بهمون بدن ؟! :D Spec II احتمالآ مجانیه ولی DLC مثل اکثر DLC های بازیهای دیگه پولیه !
تا همین الآنش هم که کلی آپدیت دادن و بازی رو زیر و رو کردن بهمون لطف کردن و ارزش قائل شدن ! بازیکن وقتی میبینه بازی بعد از یک سال هر روز داره بهتر میشه و تغییر میکنه ، میفهمه که سازنده بهش احترام گذاشته و این موضوع توی تصمیمش برای خرید نسخه بعدی تآثیر داره.
IGN چند روز پیش یه مقاله در مورد مشکلات بازی نوشته بود (تقریبآ همه چیزایی که من و بعضی از دوستان 10 ماه پیش گفته بودیم) و ابتدای مقاله این رو نوشته بود :
GT5 has received an admirable amount of post-release support. After 10 months of tweaking, GT5 today is a significantly more evolved beast than it was when it launched. Bug fixes, feature updates, seasonal events; the team at Polyphony Digital have been tinkering for almost a year

کلآ اگه یدونه ماشین باشه ، مجانی هم بدن آدم تعجب نمیکنه ولی مثلآ فکر کنین بخوان 30 تا ماشین اضافه کنن (برای مثال) و این کار رو مجانی انجام بدن ! :D کلآ با منطق جور درنمیاد ! :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Robin Hood

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
جریان Spec II چیه؟به جز A-B Spec یه Spec جدید میاد یعنی؟؟

من خیلی جاها این "وضعیت ناخوشایند" که شما می گی رو شنیدم،نمی دونم منظورشون چیه؟ 5-6 سال کار کردن درست حسابی کار کردن،من اول تابستون بازی رو خریدم تا الان هروز بازی کردم،هروز هم همون ذوق و شوق روز اول رو داشتم،اصلا بازی خسته کننده ای نیست،من به شخصه ازش راضی هستم و آپدیت هایی رو هم که میده به قول آریا بازی رو زیرو رو می کنه و این خیلی روی نظر بازی کننده تاثیر میذاره
حالا من زیاد روی قسمت فنیه بازی تخصص ندارم اگه شما منظورت این قسمت هست خب حتما "وضعیت ناخوشایند"ی داره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
جریان Spec II چیه؟به جز A-B Spec یه Spec جدید میاد یعنی؟؟
نه کلآ ربطی به اونا نداره ! :D یه سری تغییرات ریز و درشت هست که توی بازی اعمال میشه و مثلآ برای Prologue اینا بوده :

Additional Cars
- 34 Additional Cars have been added, for a total of 71 cars. [Additional Car List]

Additional Racetrack
- “High Speed Ring (normal/reverse)” has been added, for a total of 6 tracks, 12 layouts.

Additional Mode
- Drift Trial
- 2 Player Battle

New Features
- Performance Points
- Quick Tune
- Real Time Adjustment (RA) feature (Compatible with Driving Force GT)

Event
- All event content have been updated.
- Number of events per class raised from 8 to a total of 10 each.
- Improvements have been made to the user interface

Driving Options
- “AI Level” added
- No. of Laps added
- “Driving line” added
- “Active Brakes” deleted
- “Active Steering” moved from Option (Can be adjusted in 3 levels, effective for wireless control pad as well).

Option
- Added No. of laps setting for “Arcade / 2 P“ (Infinite/2-00)
- Added “Units” (Distance, Power, Torque)
- Added “Demo” (Auto demo start interval, demo duration, demo content settings)
- Added real time adjustment feature related items in “Change Button Assignments”
- Added “Temperature” display settings under “Network”
- Added “Delete Course Records”(offline) under “Utilities”

- Added Free Run (practice run mode) in race events
- Changed so that the host is not always in the 1st place grid position in online race events

Other
- Garage selection added to Event and Online
- 4 stages including Kyoto added to the My Page background
- Measures taken against taking shortcuts in various tracks
- Improved penalty judgment
- Upper limit of credits raised to Cr.20,000,000
- Compatibility with the Driving Force GT steering wheel planned for release by Logicool®
- Improved controllability using the wireless controller pad
- Updated Manual
- Tyre selection in Arcade fixed to S2

Caution
- Key assignments will be reset by the update.
- Ranking will be reset by the update.
- 1,540MB or more HDD space is required for the update
- Please read other contents under “Please read before updating” for more details

هنوز معلوم نیست چی در انتظارمونه. امیدوارم چیز خوبی باشه ! :D ولی احتمالآ ماشین یا پیستی توش نباشه چون بعدش DLC میخواد بیاد. اگه فقط تعداد Event ها زیاد بشه و از پتانسیل بازی توی این Event ها استفاده بشه من دیگه چیز بیشتری نمیخوام ! :D مسابقه توی حالت برعکس پیست ها یا آب و هوا و شب و ... که توی A-Spec رسمآ قحطی اینا بود یا مسابقات رالی که واقعآ نسبت به GT4 فقیر بود ! بیخودی اومدن Co-Driver طراحی کردن ولی رسمآ توی 3،4 تا مسابقه بود و خداحافظی کرد رفت ! :D
به جز Event ها یه سری چیزای دیگه هم هست که صفحه قبل گفتم و درست کردنشون کاری نداره.

• Like
Reactions: sooski

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
هنوز معلوم نیست چی در انتظارمونه. امیدوارم چیز خوبی باشه ! :D ولی احتمالآ ماشین یا پیستی توش نباشه چون بعدش DLC میخواد بیاد. اگه فقط تعداد Event ها زیاد بشه و از پتانسیل بازی توی این Event ها استفاده بشه من دیگه چیز بیشتری نمیخوام ! :D مسابقه توی حالت برعکس پیست ها یا آب و هوا و شب و ... که توی A-Spec رسمآ قحطی اینا بود یا مسابقات رالی که واقعآ نسبت به GT4 فقیر بود ! بیخودی اومدن Co-Driver طراحی کردن ولی رسمآ توی 3،4 تا مسابقه بود و خداحافظی کرد رفت ! :D
به جز Event ها یه سری چیزای دیگه هم هست که صفحه قبل گفتم و درست کردنشون کاری نداره.

نه من از پیستا راضیم،فقط چنتا ماشین جدید پریمیوم لازمه واسه من
به نظر من اگه اون ماشینای standard بی مصرف هوندا و مزدا رو حذف کنن و چنتا ماشین مشتی پریمیوم بدن خیلی عالیه(بوگاتی:d)
من واقعا از مزدا دیگه حالم به هم می خوره
راستی تاریخش کی هست؟چند روزه دیگه عرضه میشه؟

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
نه من از پیستا راضیم،فقط چنتا ماشین جدید پریمیوم لازمه واسه من
به نظر من اگه اون ماشینای standard بی مصرف هوندا و مزدا رو حذف کنن و چنتا ماشین مشتی پریمیوم بدن خیلی عالیه(بوگاتی:d)
من واقعا از مزدا دیگه حالم به هم می خوره
راستی تاریخش کی هست؟چند روزه دیگه عرضه میشه؟

فک کنم هفته سوم اکتبر قرار هست بیاد .

منم از همینش میترسم که بیاد چندتا هوندا سیویک بندازه گردنمون .

• Like
Reactions: sooski

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
یامائوچی یه سری از امکانات Spec 2.0 رو اعلام کرد:

1. Simplified interior view added to all standard cars. 2. User control of the weather change feature. 3. Added a setting sheet feature allowing you to save multiple car settings. 4. Spec 2.0 opening movie. 5. Improved UI usability and response. 6. replay rewind and fast forward. 7. Ability to save during a race 8. Online Lounge Expansion (Ability to narrow down car types via search, shuffle races).

Holy shit, yessssss

• Like
Reactions: Robin Hood

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
کیوان خوش خبر باشی همیشه:D
User control of the weather change feature.
این امکان تو مسیرهای آنلاین هست . احتمالا به GT Mode هم اضافه شده
Simplified interior view added to all standard cars
قراره همه ماشینهای استاندارد هم نمای داخلی کاکپیت داشته باشن! ایول:D
Ability to save during a race
Oh at last ....
Improved UI usability and response
این یکی رو 100 درصد لازم داشت .
فقط امیدوارم ماشینهای استاندارد هم داخل کارخانه های سازنده هاشون قرار بگیرن event های جدید هم که حتما اضافه شده .

ماشين Nissan GT-R N24 Schulze Motorsport هم اضافه ميشه به بازي من كه هرچي نسخه از GTR اضافه بشه استقبال ميكنم!
منم همینطور . کلا سری GTR نیسان ماشینای عالی هستن .

از یه openning movie جدید هم به شدت استقبال میشه

بعد از اين بروزرساني خوب قول DLC داده شد و خبر خوش:

Racing Car Pack

Course Pack

Racing Gear Pack

نميشه صبر كرد!
yahoo_17.gif
جداً عالیه بالاخره آرزوهامون برای اضافه شدن مسیرهای جدید برآورده شد!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر