Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,142
نام
متوئیدی
دوستان عزیز سوالی داشتم : چرا پولی فونی هیچ کار پکی بیرون نمیده میدونی منظورم مثل فورزا 3 هست که کلی کار پک داره و ماشنهایه جدیدی که نداشته رو بهش اضافه کرده مثل اس ال اس یا 458 ایتالیا خیلی از ماشینهاشم مجانی بودن ....

به شخصه خیلی منتظر یه همچین چیزایی هستم مثلا بیاد پرمیوم آونتادور رو با اضافه کردن چندتا کمپانی به ماشنهایه پرمیوم اضافه کنه مثلا کوینگ سگ از همه مهمتر استون مارتین ONE -77 .

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
دوستان عزیز سوالی داشتم : چرا پولی فونی هیچ کار پکی بیرون نمیده میدونی منظورم مثل فورزا 3 هست که کلی کار پک داره و ماشنهایه جدیدی که نداشته رو بهش اضافه کرده مثل اس ال اس یا 458 ایتالیا خیلی از ماشینهاشم مجانی بودن ....

به شخصه خیلی منتظر یه همچین چیزایی هستم مثلا بیاد پرمیوم آونتادور رو با اضافه کردن چندتا کمپانی به ماشنهایه پرمیوم اضافه کنه مثلا کوینگ سگ از همه مهمتر استون مارتین ONE -77 .
اگر اشتباه نکنم این آپدیت آخریش چنتا ماشین هم اضافه کرده بود.
اما چون همه ژاپنی بودن، خیلی ارزشی نداشت :d
ولی فکر نکنم این چیزایی که تو آرزشون رو داری بزارن.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید

اکثر این ماشینایی که میبینی نیستن جزو ماشینهای استانداردن. باید قسمت Used Car رو دائماً چک کنی بالاخره پیداشون میکنی .
Polyphony Digital هم فکر میکنم داره روی نسخه جدید GT برای نسل بعد کار میکنه هر از چند گاهی هم آپدیتهایی با ارزش و مجانی که شامل یه سری تغییرات جزئی، اضافه کردن یه سری ماشین جدید و چندین ریس جدید هستند روی PSN ریلیز میکنه .

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
چه خبره آقا 9 تا آپدیت ؟ رسماً PS3 میپوکه خو :D!

اومدم الان آنلاین بزنم دیدم 9 تا آپدیت داره ، اولیش 600 مگ ! با این اینترنت 128 مخابرات هیچ چی هم جلو نمیره ... همه آپدیتهاش انقدر سنگینه یا فقط این آپدیت اینطوریه ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,065
نام
آریا
چه خبره آقا 9 تا آپدیت ؟ رسماً PS3 میپوکه خو :biggrin1:!

اومدم الان آنلاین بزنم دیدم 9 تا آپدیت داره ، اولیش 600 مگ ! با این اینترنت 128 مخابرات هیچ چی هم جلو نمیره ... همه آپدیتهاش انقدر سنگینه یا فقط این آپدیت اینطوریه ؟
خب اگه در طول زمان میگرفتی نمی پُکید ! :D (هرچند من خودم سر اون 600 مگیه کلی نذر کردم که مشکلی پیش نیاد ! :D)
اگه درست یادم باشه فقط یکی 600 مگ بود و بقیه 100 و خورده ای ! (شایدم دو تا 600 مگی بود ؟! نمیدونم ! :D) آپدیت های کوچیکتر هم داشت مثلآ چند روز پیش یدونه 3 مگی اومد ! :D

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
خب اگه در طول زمان میگرفتی نمی پُکید ! :D (هرچند من خودم سر اون 600 مگیه کلی نذر کردم که مشکلی پیش نیاد ! :D)
اگه درست یادم باشه فقط یکی 600 مگ بود و بقیه 100 و خورده ای ! (شایدم دو تا 600 مگی بود ؟! نمیدونم ! :D) آپدیت های کوچیکتر هم داشت مثلآ چند روز پیش یدونه 3 مگی اومد ! :D

درست يادم نيست ولي زير 300 مگ نداشت ! آخريشم هم 350 مگ بود فكر كنم ! :d

چرا زیر 300 مگ هم داره.
biggrin1.gif
یه 200 مگ 100 مگابایت اواسطش هست
biggrin1.gif

من نميدونم دوتا آپديت اول ديدم بقيش بيرون بود اومدم خونه ديدم آخريش 350 مگ بود ... :d

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,065
نام
آریا
درست يادم نيست ولي زير 300 مگ نداشت ! آخريشم هم 350 مگ بود فكر كنم ! :d
من کلآ فراموشی دارم شاید با آپدیت های خود PS3 قاطی کردم ! :D ولی آخریش رو مطمئنم 3،4 مگ بود برای رفع یه مشکل توی اون SLS AMG Event ! :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,297
چه خبره آقا 9 تا آپدیت ؟ رسماً PS3 میپوکه خو :D!

آخ گفتی آقا 2 روز طول کشید تا همه آپدیتا رو بگیرم :biggrin1: رسما خل شدم :biggrin1:
ولی بعد آپدیتا کلا بازی زیرو رو شد :biggrin1: مهمترینش هم همون seasonal eventsش هست که مفت مفت پول میده :biggrin1: (البته نسبت به مسابقات A-Spec سختره)

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
من که کلاً بازی رو گرفتم گاراژ رو با ماشین ـای Classic تزیین کنم. :D !
زیاد اهل ـه Race نیستم، فقط کلکسیون ماشین ـارو جمع می کنم. اگه می شد بدون مسابقه دادن هم پول گرفت(که گویا می شه) دیگه اصلا Race هم نمی رفتم. شکاره امروز از Online DealerShip یه SuperBird دهــه ی 70 بود.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,142
نام
متوئیدی
اکثر این ماشینایی که میبینی نیستن جزو ماشینهای استانداردن. باید قسمت Used Car رو دائماً چک کنی بالاخره پیداشون میکنی .
Polyphony Digital هم فکر میکنم داره روی نسخه جدید GT برای نسل بعد کار میکنه هر از چند گاهی هم آپدیتهایی با ارزش و مجانی که شامل یه سری تغییرات جزئی، اضافه کردن یه سری ماشین جدید و چندین ریس جدید هستند روی PSN ریلیز میکنه .

آپدیت هایه بازی که یه دنیا میارزه اما همونطور که گفتم داره یک سال میشه و هیچ کار پکی برایه بازی به صورت ماشنایه پرمیوم نیومده:( بعدشم کوینگ سگ که اصلا ندیدم باشه اما استون ONE - 77 هست که خیلی خیلی داغونه.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بچه ها آپدیت ها رو با PC بگیرید خیلی خیلی بهتره.من همه رو با PC گرفتم تازه میتونید بگیرید و به دوستاتون هم بدین بدون اینکه بخواد اونا هم دانلودشون کنن :d ماشین فقط DODGE CHALLENGER R/T 70 :d عشق است :d من از این ماشین 7 تا دارم که هر کدوم مال یه کاریه و هر کدوم یه رنگه :d یکیشون زرد قناریه که به یاد Driver 2 این رنگیش کردم که دیدم ماشین اصلی Driver SF هم همین با همین رنگ :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
بچه ها کسی مثل من هست که موقع انلاین بازی کردن دچار مشکل بشه ?...............من حداقل دیگه الان که isp هم عوض کردم پینگم خیلی خوب شده ولی تا میرم به هر کی (البته به خارجیها)join بشم لودینگ اول میره ولی بعدیش که دیگه میخواد به room وصل بشه میزنه server dic

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
خب اگه در طول زمان میگرفتی نمی پُکید ! :biggrin1: (هرچند من خودم سر اون 600 مگیه کلی نذر کردم که مشکلی پیش نیاد ! :biggrin1:)
اگه درست یادم باشه فقط یکی 600 مگ بود و بقیه 100 و خورده ای ! (شایدم دو تا 600 مگی بود ؟! نمیدونم ! :biggrin1:) آپدیت های کوچیکتر هم داشت مثلآ چند روز پیش یدونه 3 مگی اومد ! :biggrin1:

دو شب کنسول تا صبح روشن بود 6 تا آپدیتش رو گرفت . موند 3 تا که یکیش 60 مگی هست که داره میگیره ، یکی هم که گفتی 3 مگیه فقط آریا خداکنه اونیکی هم همین حدودا باشه من رو آنلاین بازی کردن واسه شب حساب کردم :D!

آنلاین شم سرت خراب میشم واسه قرض گرفتن ماشین :D

آخه یه لحظه جو گرفت منو ورداشتم هر چی ماشین بود فروختم Ferrari Enzo رو گرفتم ولی الان پشیمونم ! یه BMW بود هندلینگ فوق العاده ای داشت خیلی هم خوش رنگ و خوش تیپ بود (:D) الان پشیمونم چرا فروختمش ... این انزوـه رو به اشتباه وزنش رو سبک تر کردم تا جایی که میشه ( الان قدرتش حدوداً 920 اسب بخار هست ) یکم فرمون رو میپیچونم ماشین لیز میخوره یعنی اصلاً نمیشه کنترلش کرد ...

الان به مانند انسان در گِل گیر کردم که چیکار کنم ... :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر