Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
این عکسایی که میذارم ، توی Photo Travel Mode هم هست یا همین طوری عشقی ساخته شده ؟! :D چون من توی Photo Travel Mode اینا رو ندارم و گفتم شاید مثلآ یه بخش خاص رو طلا بگیریم باز میشه ! ولی از PD هم بعید نیست که اینا رو طراحی کرده باشن ولی یادشون رفته باشه توی اون بخش بذارن ! هر دو رو وقتی آنلاین شدم توی منوی اول بازی دیدم و با موبایل عکس گرفتم. توی عکس ها زیاد خوب نشده ولی رسمآ از 90% لوکیشن های Photo Travel Mode جالب تر و قشنگ تر هستن !

این یکی از محیط ها هست که یه حالت صخره ای داره و نورپردازیش رسمآ بین محیط های بازی بی نظیره ! مخصوصآ توی عکس اولی ولی با دوربین درست معلوم نیست.

اینم یه محیط دیگه هست که چند وقت قبل عکس گرفتم و توی GTPlanet پرسیدم و گفتن توی Photo Travel نیست و یکی گفت برای یه قلعه ای طرفای Nurburgring هست که وقتی به آلمان سفر کرده دیده و اینا ! :D

41935725215568498684.jpg

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
آریا هر دوی این لوکیشن ها توی GT5 Prologue بودن و برای پس زمینه بازی طراحی شده بودن که به نسخه اصلی هم انتقال داده شدن .
توی همون منوی اصلی باش یا برای عوض شدنش برو تو GT Mode بعد back بزن تا همینطور چشمت به جمال لوکیشنهای مختلفی که تا به حال ندیدی روشن بشه!:D اتفاقا خوب شد گفتی اینها رو باید به بخش photo mode هم انتقال میدادن ... این همه چیز طراحی کردن و بازی رو کاملِ کامل ساختن ، اونوقت پتانسیل هر کدوم از ساخته هاشون رو یه جوری یه جایی هدر دادن!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
آریا هر دوی این لوکیشن ها توی GT5 Prologue بودن و برای پس زمینه بازی طراحی شده بودن که به نسخه اصلی هم انتقال داده شدن .
توی همون منوی اصلی باش یا برای عوض شدنش برو تو GT Mode بعد back بزن تا همینطور چشمت به جمال لوکیشنهای مختلفی که تا به حال ندیدی روشن بشه!:biggrin1: اتفاقا خوب شد گفتی اینها رو باید به بخش photo mode هم انتقال میدادن ... این همه چیز طراحی کردن و بازی رو کاملِ کامل ساختن ، اونوقت پتانسیل هر کدوم از ساخته هاشون رو یه جوری یه جایی هدر دادن!
دستت درد نکنه بابت توضیحات !
آخه برام عجیب بود این دو تا رو توی منو ببینم ولی توی Photo Travel نباشن ! یه چیز جدید به لیست کارهای محیر العقول PD توی GT5 اضافه شد ! :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دستت درد نکنه بابت توضیحات !
آخه برام عجیب بود این دو تا رو توی منو ببینم ولی توی Photo Travel نباشن ! یه چیز جدید به لیست کارهای محیر العقول PD توی GT5 اضافه شد ! :D
اریا میگم من که انلاین نمیزنم می تونم همچین جای را ببینیم تا الان ندیده بودم چقدر زیبا هست
راستی ماشین چی هست :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
اریا میگم من که انلاین نمیزنم می تونم همچین جای را ببینیم تا الان ندیده بودم چقدر زیبا هست
راستی ماشین چی هست :d
والا من این دو تا رو فقط توی حالت آنلاین دیدم ! :D ولی شاید آفلاین هم شانسی بتونی ببینی ! همون طور که امید گفت هر دفعه از منویی که توش A-Spec و اینا هست بیای بیرون ، یه تصویر جدید میاد ولی نمیدونم اینا هم میاد یا نه ! :D
ماشین بالاییه عشقم Pagani Zonda R هست و پایینی (چمن) هم TVR Tuscan Speed 6 :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
والا من این دو تا رو فقط توی حالت آنلاین دیدم ! :D ولی شاید آفلاین هم شانسی بتونی ببینی ! همون طور که امید گفت هر دفعه از منویی که توش A-Spec و اینا هست بیای بیرون ، یه تصویر جدید میاد ولی نمیدونم اینا هم میاد یا نه ! :D
ماشین بالاییه عشقم Pagani Zonda R هست و پایینی (چمن) هم TVR Tuscan Speed 6 :D

اهان ببینیم چی میشه
ماشین پایینی منظورم بود کف کردیم :d
راستی 2 تاشون را خریدی یا بهت داده بازی
خود که می دونی از اون روز که بهم یاد دادی گفتی چیکار کنم من دیگه پول خرج نمی کنم :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
این زوندا خیلی با حاله ولی نمیدونم چرا اصلا نمیتونم خوب باهاش برم..........در عوض R8 ادمو دیونه میکنه انقدر خوش دسته.........راستی اقایون این X2010 خیلی سخته باهاش رانندگی کردن ولی عجب چیز خوفیه لامصب انالوگ رو که میدی بالا کیلومتر تا 200 میره:d .......راستی اخر سرعتش چنده؟

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
این زوندا خیلی با حاله ولی نمیدونم چرا اصلا نمیتونم خوب باهاش برم..........در عوض R8 ادمو دیونه میکنه انقدر خوش دسته.........راستی اقایون این X2010 خیلی سخته باهاش رانندگی کردن ولی عجب چیز خوفیه لامصب انالوگ رو که میدی بالا کیلومتر تا 200 میره:d .......راستی اخر سرعتش چنده؟

R8 تو لول هاي بالاتر بخواي باهاش بري له ميشي ! از نظر سرعت بدجور كم مياره ! :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
دوستانی که مثل من تا حالا از نعمت اسطوره بی ریخت آمریکایی یعنی Chaparral 2J محروم بودن میتونن از طریق ماشین فروشی آنلاین بخرنش ! :D توی GT4 یکی از بهترین ماشین ها بود و هنوزم پیر نشده و مخصوصآ توی مسابقه های آمریکایی و مسابقه های قدیمی میتونه بهترین انتخاب باشه !

راستی 2 تاشون را خریدی یا بهت داده بازی
خود که می دونی از اون روز که بهم یاد دادی گفتی چیکار کنم من دیگه پول خرج نمی کنم :d
Zonda R رو فکر کنم خود بازی داد ولی اون یکی رو خریدم ! البته چیز به درد بخوری هم نیست اون TVR ! :D فقط خوشگل و خوشرنگه ! :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,298
درود
این ماشینهای Ferrari 330 P4 و Ford Mark IV که هر کدوم 20 میلیون تا پولشونه رو جایی جایزه نمیده؟ اون X2010 چطور ؟
حالا این seasonal eventsاش پول خوبی میده ولی آدم زورش میاد این همه به اینا پول بده :d

دوستانی که مثل من تا حالا از نعمت اسطوره بی ریخت آمریکایی یعنی Chaparral 2J محروم بودن میتونن از طریق ماشین فروشی آنلاین بخرنش ! :biggrin1: توی GT4 یکی از بهترین ماشین ها بود و هنوزم پیر نشده و مخصوصآ توی مسابقه های آمریکایی و مسابقه های قدیمی میتونه بهترین انتخاب باشه !
این ماشین فروشی آنلاین کجاست؟ :-/

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
این ماشینهای Ferrari 330 P4 و Ford Mark IV که هر کدوم 20 میلیون تا پولشونه رو جایی جایزه نمیده؟ اون X2010 چطور ؟
اون دو تا رو جایزه نمیده ولی X2010 رو با تموم کردن بخش Red Bull جایزه میده ! فکر کنم اگه توی B-Spec به Level 35 برسیم هم جایزه میده ولی مطمئن نیستم ! :D

این ماشین فروشی آنلاین کجاست؟ :-/
همون Online Car Dealership یا یه همچین چیزی که هر چند وقت یه بار ماشینهاش عوض میشه ! اگه درست یادم باشه پایین Seasonal Events هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر