Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
PD توی سایت رسمیش خبر از یک Seasonal Event مخصوص برای Nascar داده ! مثل اینکه بالاخره بعد از ماهها فهمیدن که وقتی لیسانس Nascar رو گرفتن و ماشین طراحی کردن ، باید مسابقه های بیشتری هم براش بذارن ! :D این اولین باری هست که یکی از Seasonal Event ها توی یه بخش خبری مهم توی سایتشون اعلام میشه. جایزه ویژه ـش هم کلاه و لباس Jeff Gordon هست که حتمآ دوستان میشناسنش ! :D این Seasonal Event در تاریخ 29 آگوست میاد.

54486820875616077125.jpg

یه خبر دیگه هم اینکه سرورهای بازی توی تاریخ های زیر از دسترس خارج میشن برای چند ساعت. قبلآ هم اعلام شده بود که اواخر آگوست یه آپدیت کوچیک میاد و بعدش احتمالآ یه آپدیت اساسی (ایشالله save وسط مسابقه های Endurance :( )

1. August 23, 2011, 10:00-16:00 EST
  2. August 29, 2011, 22:00-23:00 EST
  3. September 6, 2011, 10:00-18:00 EST
  4. September 13, 2011, 10:00-18:00 EST

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Konami

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
دوستان این مسابقات B که راننده رانندگی میکنه این سیستمش به چه شکل هست ؟ 4 تاگزینه وقت رانندگیش داریم که انتخاب کنیم من سر در نیاوردم زیاد از ش

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
دوستان این مسابقات B که راننده رانندگی میکنه این سیستمش به چه شکل هست ؟ 4 تاگزینه وقت رانندگیش داریم که انتخاب کنیم من سر در نیاوردم زیاد از ش
اين صفحه پست شماره 233 به بعد رو بخونيد ، توضيحاتي هست توش

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,032
نام
میثم
PD توی سایت رسمیش خبر از یک Seasonal Event مخصوص برای Nascar داده ! مثل اینکه بالاخره بعد از ماهها فهمیدن که وقتی لیسانس Nascar رو گرفتن و ماشین طراحی کردن ، باید مسابقه های بیشتری هم براش بذارن ! :D این اولین باری هست که یکی از Seasonal Event ها توی یه بخش خبری مهم توی سایتشون اعلام میشه. جایزه ویژه ـش هم کلاه و لباس Jeff Gordon هست که حتمآ دوستان میشناسنش ! :D این Seasonal Event در تاریخ 29 آگوست میاد.

54486820875616077125.jpg

یه خبر دیگه هم اینکه سرورهای بازی توی تاریخ های زیر از دسترس خارج میشن برای چند ساعت. قبلآ هم اعلام شده بود که اواخر آگوست یه آپدیت کوچیک میاد و بعدش احتمالآ یه آپدیت اساسی (ایشالله save وسط مسابقه های Endurance :( )

1. August 23, 2011, 10:00-16:00 EST
  2. August 29, 2011, 22:00-23:00 EST
  3. September 6, 2011, 10:00-18:00 EST
  4. September 13, 2011, 10:00-18:00 EST
خدا کنه یه اپدیت خوب بده ..........من هنوز با سرور مشکل دارم به زور میتونم برم تو یه room بازی کنم همش این ارور لعنتیه server is dicconect میده

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
امیدوارم این رویه رو برای مسابقات Top Gear و Rally و F1 هم پیش بگیرن به شدتم منتظر اون آپدیت اساسی برای برآورده شدن آرزوهامون در رابطه با گسترده شدن بازی مثل نسخه های قبلی هستیم!:D

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
با سلام

من کم مونده تموم کنم از 25 به بعد دیگه حوصله و وقت میخاد ....

با سلام
الان A Spec شما lev چندي ؟
كل seasonal event-ارو رفتي ؟‌ lisence همه Gold ؟‌ همچنين Special Event ؟‌ راستي B Spec رو تا Lev چند رسوندي ؟ چنتا ماشين داري ؟ چندتا جاده ساختي ؟‌ چند km رانندگي كردي ؟ راننده هات چنتا remote race رفتن و چه جايزه هايي گرفتن ؟ راننده ايتو به Peak Careerش رسوندي ؟ چندتا Paint Item داري ؟ چندتا racing helmets ؟
چنتا جاده رو بالاي 100 بار توش Race رفتي و بت Gift Card داده ؟
امیدوارم این رویه رو برای مسابقات Top Gear و Rally و F1 هم پیش بگیرن
آره منم خيلي با seasonal event F1 حال كردم ، باز بدن كاش ، اين F1 خيلي تو بازي كم استفاده ميشه ..حيفه
يه دونه PAJERO Evolution Rally Raid Car '03 :d خريدم ، خيلي خوش استيله ... Rally هم بدن واسه اين چي ميشه .
راستي
اين 29 آگوست كي ميشه ؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
با سلام
الان A Spec شما lev چندي ؟
كل seasonal event-ارو رفتي ؟‌ lisence همه Gold ؟‌ همچنين Special Event ؟‌ راستي B Spec رو تا Lev چند رسوندي ؟ چنتا ماشين داري ؟ چندتا جاده ساختي ؟‌ چند km رانندگي كردي ؟ راننده هات چنتا remote race رفتن و چه جايزه هايي گرفتن ؟ راننده ايتو به Peak Careerش رسوندي ؟ چندتا Paint Item داري ؟ چندتا racing helmets ؟
چنتا جاده رو بالاي 100 بار توش Race رفتي و بت Gift Card داده ؟

آره منم خيلي با seasonal event F1 حال كردم ، باز بدن كاش ، اين F1 خيلي تو بازي كم استفاده ميشه ..حيفه
يه دونه PAJERO Evolution Rally Raid Car '03 :d خريدم ، خيلي خوش استيله ... Rally هم بدن واسه اين چي ميشه .
راستي
اين 29 آگوست كي ميشه ؟

3 روز دیگه :d

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
3 روز دیگه :d
آخه ميدوني جديدا من هرچيزي از GT5 رو بايد تو لحظه اولش شكار كنم ، مثلا هرچي Seasonal Event هست ميرم ، پشت هم ، يهو ميخام برم بعدي ميبينم ، " اين يكي كه نبود ، الان اومد ؟؟؟‌ :d " يا وسط بازي كردن ميام تو Menu ، بعد اون " daily login bonus " رو ميده ، خاستم اين يكي هم حدودشو بدونم تا لحظه اومدنشو از دست ندم .
اين يه هفته هرشب تا صبح من GT5 بازي كردم :d

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
آقایون سلام این تنظیم . نکات این مسابقات رد بول در لول 30 چیه که حداقل برنز رو بگیریم بادستهبازی می کنم واقعا سخته
سلام، تو اين پست توضيحات كامل رو واسه طلا گرفتن تو سخت ترين مرحله يعني Suzuka من سعي كردم بدم ، ولي خوب كار اصلي با خودته... اينام توضيحات بدي نيس..
منم اوايل كه بازي ميكردم ، خيلي به تنظيمات فكر ميكردم و ميگفتم درستشو بدونم ردش ميكنم ولي اين فقط يه موضوعي هست كه فكرتو مشغول ميكنه و اعصابتو خورد و اين Event هم واقعا بدون تمركز غير ممكنه ...
اگه حوصله خوندن اون پست رو نداري بهترين تنظيمات :
تمركز كامل
سكوت
Skid recovery force: On
TC: Off
ABS:1
اين تنظيمات اكثر كسايي هست كه طلا رو گرفتن و واقعا بهترين Driving Option همينه ، ولي براي برنز تنظيمات اهميت انچناني نداره .
من ديدم كسي با ABS 10 هم رد كنه ولي همونظور كه ميبينيد و ميدونيد واقعا تنظيمات رو رفتار ماشين اثري نداره ، شتابش بالاس پيچيدنش هركاريش كني همينه ، ترمزش همينه تقريبا و ... مثلا بالا بردن Top Speed كار درستي نيس ، (ميشه تا 465Km/h سرعت رو برد ولي به دردي هم نميخوره،شايد تو Monza در حد 2s سرعتتون به اين برسه ، من يادم نيس الان )

• Like
Reactions: baris manco

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
همینجوری دیشب داشتیم بازی میکردیمُ از امکانات گسترده این بازی تو بخش بزرگ مالتی پلیر آنلاین فیض میبردیم یه چند تا عکس off screen هم گرفتیم . میزارم اینجا ببینید:D

ساعت 11 شب، مسیر Circuit de la Sarthe
http://up.iranblog.com/images/zcwryb03r7zzwz68nw3.jpg

فکر میکنم حدودای 6 صبح باشه مسیر Circuit de la Sarthe خورشید در حال طلوع کردن بود!
http://up.iranblog.com/images/3dcgmbqu0ztk7ri74bjm.jpg

تنظیمات Damage (مکانیکی، ظاهری) روی حالت Light
http://up6.iranblog.com/upload/90/shahrivar/3-5/13144528521.jpg

البته مثکه از طریق Replay ها میشه عکس on screen گرفت ایشالا دفعه بعد!
biggrin1.gif

یه سری از مسیرهای GT5 دارای آب و هوای داینامیک و چرخه شب و روز هستند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: foxy and Dinosaur

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
سلام ، كيفيت عكسات عالي شده ...
ميگم وقتي كه تو لامبو مشكي هستي ، چه جوري ميشه اون عكس ساعت 11 شب ( از نظر من بين 12-2 شب هست ) رو گرفته باشي ؟ خيلي برام سواله الان ؟
اون عكس طلوع آفتاب هم كه عاليه من خيلي از de la sarathe خاطره دارم ، مخصوصا از همين صحنش ! الان اون نوري كه تو بازي هست تو عكس معلوم نيس ، يه جوريه كه تقريبا چش ادمو ميزنه ( البته اين عكس تا اون لحظه يه كم فاصله داره ، الان هنوز يه كم شبه )
در مورد Damage هم اين سپر كه كنده ميشه من يه بار با يه murcielago كه خوب ديگه اينقدرم داغون نبود ولي سپرش يه كم جدا شده بود داشتم Replay بازي رو ميديدم ، سر پيچ هايي كه با سرعت بالا ميپيچي و گاز ميدي يه لرزشي ماشين داره كه تو اون لحظه اين سپر تكون ميخوره . خيلي جالب بود برام اين .

ويرايش :

جواب سوالم :تو با يوزري دوستت اومدي و اون با يوزر تو ؟!‌ تو لامبو زردي .

آخرین ویرایش:

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
خدا کنه یه اپدیت خوب بده ..........من هنوز با سرور مشکل دارم به زور میتونم برم تو یه room بازی کنم همش این ارور لعنتیه server is dicconect میده
room هايي كه fixed room ownership هستن رو انتخاب كن واسه وصل شدن ، شايد فرجي شد ... ( زير توضيحات مربوط به هر رومي اينو نوشته كه هست يا نه )

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
سلام ، كيفيت عكسات عالي شده ...
ميگم وقتي كه تو لامبو مشكي هستي ، چه جوري ميشه اون عكس ساعت 11 شب ( از نظر من بين 12-2 شب هست ) رو گرفته باشي ؟ خيلي برام سواله الان ؟
سلام
آره عکسارو دوستم با دوربین حرفه ای از صفحه LCD گرفته!:D در مورد ساعت هم درست میگی چون آتش بازی معمولا از ساعت 9 و خورده ای تا 11 شب ادامه داره بعد ما 11 شب تازه اومدیم تو پیست، زمان هم جوری تنظیم بود که زودتر از حد معمول میگذشت! فکر میکنم حدودای 12 و نیم یا 1 بود .:D
اون عكس طلوع آفتاب هم كه عاليه من خيلي از de la sarathe خاطره دارم ، مخصوصا از همين صحنش ! الان اون نوري كه تو بازي هست تو عكس معلوم نيس ، يه جوريه كه تقريبا چش ادمو ميزنه ( البته اين عكس تا اون لحظه يه كم فاصله داره ، الان هنوز يه كم شبه )
آره دقیقاً هنوز یه چند دقیقه ای مونده تا طلوع
در مورد Damage هم اين سپر كه كنده ميشه من يه بار با يه murcielago كه خوب ديگه اينقدرم داغون نبود ولي سپرش يه كم جدا شده بود داشتم Replay بازي رو ميديدم ، سر پيچ هايي كه با سرعت بالا ميپيچي و گاز ميدي يه لرزشي ماشين داره كه تو اون لحظه اين سپر تكون ميخوره . خيلي جالب بود برام اين .
سیستم Damage که روی light بود برای کنده شدن و داغون تر شدن هنوز جا داشت!:D ایندفعه روی heavy تنظیم میکنم!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر